Reprezentacja Polski bez Orła

voldemord81

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście koszulki nie są zbyt ładne. Szkoda, że nie ma orzełka, ale i tak będę kibicował polakom. Chociaż coraz mniej ich w reprezentacji, ale to inna sprawa...
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
No wiecie ale to nasza narodowa drużyna i trochę głupio jak nie mają godła.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A ja bym wolał żeby ten orzełek był na koszulkach. To znak rozpoznawczy reprezentacji polski, to znak naszego kraju. To tradycja że przed meczem, czy po strzelonej bramce zawodnik całował godło. Może to szczegół, jednak ważny. Lata temu, gdy o koszulki było trudno, nasi zawodnicy sami sobie przyszywali orzełki przed meczem.
Mam nadzieję że oburzenie kibiców przyniesie skutek i na Euro nasi będą mieć godło na piersi.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Dzialacz PZPN powiedzial wprost ze chodzi o pieniadze.

Coz, w dvipokracji zlodzieje klamia i omamiaja, w komunizmie nie musili sie z tym szczypac, PZPN - ostani bastion komunimzu.
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
Wstyd bez orzełka to juz nie to samo jak zwykle pzpn musi wszystko spieprzyc
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
No dokładnie. Chyba już dzisiaj zagrają pierwszy mecz w tych strojach bez orzełka
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Tak, za moment z Włochami. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Mi się to nie podoba. Orzełek był tam od zawsze, i wydawało mi się, że na zawsze tam pozostanie. Jak widać- myliłem się.
Nie łudziłbym się w kwestii cofnięcia tej decyzji, chociaż kto wie...
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach pod naporem kasy chyba wszystko się ugnie, skoro już nie potrafią uszanować naszego godła, polskiej tradycji w piłce itp.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
No i wczorajszy mecz z Włochami przegrany ehh...
Tak żartem to chyba dlatego że Adamiak Adam nie grał :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dzialacz PZPN powiedzial wprost ze chodzi o pieniadze.

Coz, w dvipokracji zlodzieje klamia i omamiaja, w komunizmie nie musili sie z tym szczypac, PZPN - ostani bastion komunimzu.
Nie rozumiem. Za brak orła im płacą? Może chodzi o unijną dyrektywę w tej sprawie. Oczywiście tylko Polska się dostosuje.

Za komuny, gdyby coś takiego zrobiono, reprezentacja nie wyszła by na murawę i było by po sprawie. Wstyd mi za zawodników, o PZPNie zdanie mam wyrobione od dawna. Trzeba było raz a dobrze tą bandę rozpędzić, najwyżej by nas zawiesili w rozgrywkach na jakiś czas.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Widziałem na jakimś polskim filmie,że w szkolnych klasach były wizerunki Gomułki i Cyrankiewicza.Może Lato i Kręcina zażyczą sobie aby na koszulkach były ich wizerunki.Logo PZPN jest może wstępem do tej innowacji.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Nie rozumiem. Za brak orła im płacą? Może chodzi o unijną dyrektywę w tej sprawie. Oczywiście tylko Polska się dostosuje.

Za komuny, gdyby coś takiego zrobiono, reprezentacja nie wyszła by na murawę i było by po sprawie. Wstyd mi za zawodników, o PZPNie zdanie mam wyrobione od dawna. Trzeba było raz a dobrze tą bandę rozpędzić, najwyżej by nas zawiesili w rozgrywkach na jakiś czas.

Tak to tlumaczyl Pan Krecina czy jak mu tam, ze takie koszulki i takie logo - bedzie wiecej kasy dla PZPN.
 

alooka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
13
Miasto
Dubaj
Jesli pilkarza zalezaloby na orzelku na koszulce to powinni wgl na boisko nie wyjsc w ten piatkowy mecz. A tak w ogole, to juz wole logo biedronki na koszulce niz tego :cenzura:ego pzpn-u, bo biedronka kojarzy sie przynajmniej z niektorymi dobrymi produktami a pzpn tylko z :cenzura: ;]
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Niech to logo pzpnu zostanie ale na orzełka też jest miejsce. Poza tym bardziej boli to, że pomysł na koszulkę został już wcześniej wykorzystany w strojach bodajże Spartaku.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Mamy takie czasy, że reprezentacja narodowa to nie zawsze rodacy. Hiszpanie, Włosi i Anglicy trzymają się zasad a już na przykład reprezentacja Niemiec to Turcy, Polacy, kilku z innych nacji a Niemców tam jak na lekarstwo. Nasza ekipa też idzie w tym kierunku i już mamy w reprezentacji paru Polaków z poboru. Im ten "Orzełek" na koszulce jest obojętny. A mnie nie. I jakoś nie akceptuję naturalizowanych choćby od nich wynik meczu zależał. Wolę przegrać jako polski zespół niż wygrać w międzynarodowym towarzystwie. To jest wielkie kłamstwo. W drużynach klubowych robimy co chcemy ale w narodowych reprezentacjach trzymajmy sie pewnych zasad. Olizunkwadzemasterowić ma tyle wspólnego z Polską, że tu mu wypłacają pensję. To trochę mało żeby być Polakiem.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Swoją drogą i tak nic nie zmieni tego, że reprezentacja jest żałośnie słaba. Może to i lepiej, że zmienia się na reprezentację PZPNu;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Masz racje. Dla Orła to lepiej, że go nie reprezentują.
 
Do góry