Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

MonaLisaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
łodzkie
HAHAHAHAH Murzyni są subkulturą chyba rzucę metal i się zapisze do nich ale najpierw musze zostać raperem kupić dużo łańcuchów i Posmarować się pastą do butów dobre sobie.
jest w ogóle murzyn jest niepoprawne politycznie i rasistowskie lepiej mówić czarnuch :D:D:D

widze ze kolega jest rasista chyba no ale coz bywa i tak, moze kiedys ktos inny od ciebie pomoze ci wlasnie w trudnej sytuacji a tzw twoj zostawi cie na pastwe losu bo co ma do rzeczy kolor skory bo tej kwestii nie rozumiem moze ja jestem zacofana ale szczerze naprawde szczerze nie rozumiem tego bo kazdy ma swoj chrakter i kazdy ma swoje zainteresowania sumienie itd i mysli po swojemu wiec nie mozna ujac w caloksztalcie ze np chinczycy sa zli a europejczycy dobrzy czy na odwrot mozna jedynie powiedziec ze ten czlowiek jest zly a ten nie i to wszystko... no ale niektorych raza pewne kwestie
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ja nie mam nic do osób innejn rasy. Raz na basenie był taki czarny chłopak, ale tak na prawde czarny :) Był bardzo ładny ;) hehe i zabawny... fajnie skakał nawet wywiązałam z nim rozmowe - po angielsku :D Okazało się, że jest w mojej szkole - w Liceum, na wymianie :)
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Ja lubię dobrych ludzi, a nie lubię złych ... a że przy okazji ktoś jest czarny albo różowy, to nie ma znaczenia (i nie jestem tylko teoretykiem, byłam tu i tam).
Wydaje mi się, że w Polsce najwięcej rasistów jest wśród ludzi którzy nigdy albo rzadko jeżdżą zagranicę

aha ... ktoś tam kilka postów wcześniej napisał, że politycznie poprawna forma to czarnuch. Z tego co wiem, to powinno się mówić Afroamerykanin!
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Wydaje mi się, że w Polsce najwięcej rasistów jest wśród ludzi którzy nigdy albo rzadko jeżdżą zagranicę
No i to też nie jest reguła, bo ja nie jeżdże za granice, a myślę podobnie jak Ty, że kolor skóry czy włosów nie ma znaczenia, ważne jaki człowiek jest w "środku".


aha ... ktoś tam kilka postów wcześniej napisał, że politycznie poprawna forma to czarnuch. Z tego co wiem, to powinno się mówić Afroamerykanin!

albo Afrykańczyk ;)


P.S. A ten temat chyba rzeczywiście nie pasuje do tego działu :D.
 

noelke

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Provinz Posen
Ten temat jest chory. A lubicie eskimosów? Jak można lubić albo nie lubić murzynów. Za co mam ich lubić? Za to że są czarni? Dobrze się czujesz? Lubić albo nie lubić można pojedyncze jednostki. Ja lubię przedewszystkim białych bo biali to moi znajomi, przyjaciele, koleżanki i koledzy - ludzie których widuje na codzień :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ktos pytał o starych ludzi - ja ich nie lubię bo sie gubią... lubie tylko moje babcie bo są ze mną spokrewnione ale tak to tez by mnie wkurzały... chociaz moje babcie to sa naprawde cool jak na starsze osoby =]. co do mowienia murzyn... o nie jest "niepoprawnie" ... murzyn to rasa i tyle. tak mi sie wydaje ale głowy nie dam sobie uciąc.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
a)Teamt raczej pasuje do dziłu polityka
B)Sam nie wiem czy jestem rasitą denrwóją mnie czarni machjący w tV łapskami ale na ulicy mi nie przeszkadzają
C) wiem cyzm jest porawnośc polityczna i powiem wam ze określenie muzyn jest źle widziane
D) Niam rasy murzyni mówi sie rasa czarna
 

syrena

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rzeszów
Jak mozna by było miec cos do ludzi ktorzy sa przeciez tacy jak MY tylko z inna karnacja.
Niegdy nie mialam, nie mam i nie bede miala nic przeciwko ludziom innej karnacji.Nawet niektórzy "czarni"mi sie podobaja:)
 

Attachments

  • 8c638688d6b5be83dbfb41b9aac750ef8acfef1c6972d946ecd297dd4c8639a0zzzzz1_1_.gif
    8c638688d6b5be83dbfb41b9aac750ef8acfef1c6972d946ecd297dd4c8639a0zzzzz1_1_.gif
    23,6 KB · Wyświetleń: 42

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Mam znajomego, który jest czarny i jest przesympatycznym człowiekiem! Nie dość, że zawsze uśmiechnięty to przede wszystkim bezkonfliktowy! Nie wiem jak można mieć coś do człowieka, który ma inny kolor skóry?!
No a powiedzcie mi jak traktujecie Michaela Jacksona? Przeciez z tego co wiem, to on był murzynem, a tylko ma operacyjnie zmieniony kolor skóry... to jak go traktować?!
 

noelke

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Provinz Posen
Mam znajomego, który jest czarny i jest przesympatycznym człowiekiem! Nie dość, że zawsze uśmiechnięty to przede wszystkim bezkonfliktowy! Nie wiem jak można mieć coś do człowieka, który ma inny kolor skóry?!
No a powiedzcie mi jak traktujecie Michaela Jacksona? Przeciez z tego co wiem, to on był murzynem, a tylko ma operacyjnie zmieniony kolor skóry... to jak go traktować?!


Jak idiote.

Może miał jakieś kompleksy, ze jest czarny? Lol.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mi to obojętne ... znam jednego murzyna i jest sympatyczny.. to nie zależy od koloru skóry ... a nie bede oceniac całego ogółu czarnoskórych bo ich nie znam .. biały czy czarny i tu i tu są dobrzy i źli ludzie...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
z jacksonem to było tak ze jak on był czarny to nawet ameryka była strasznie nie tolerancyjna i byli ostro dyskryminowani.

ps. wiecie nie trzeba być czarnym zeby być przesympatycznym... wystarczy wyjechać z naszego kraju i juz jest duzo lepiej (byle nie do rosji tam jes gorzej ;D) ... ogolnie polacy, rosjanie i wszyscy inni słowianie są strasznie nie tolerancyjni... niemcy są juz duzo bardziej tolerancyjni...
 

noelke

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Provinz Posen
z jacksonem to było tak ze jak on był czarny to nawet ameryka była strasznie nie tolerancyjna i byli ostro dyskryminowani.

ps. wiecie nie trzeba być czarnym zeby być przesympatycznym... wystarczy wyjechać z naszego kraju i juz jest duzo lepiej (byle nie do rosji tam jes gorzej ;D) ... ogolnie polacy, rosjanie i wszyscy inni słowianie są strasznie nie tolerancyjni... niemcy są juz duzo bardziej tolerancyjni...


www.powiekszaniepenisa.com

Dobrze się czujesz?

Ilość antysemickich incydentów w Europie wzorsła w ciągu ostatnich lat o 44%. Prym wiedzie Francja, Niemcy, ( jeszcze jedno państwo którego nie pamiętam ). Niewiem na jakim świecie ty żyjesz, ale chyba nie tym co ja. Słyszałeś o serii podpaleń domów dla imigrantów na początku lat 90' w Niemczech? o płonących kościołach, synagogach i meczetach we Francji, Belgii, Niemczech? o zdewastowanych żydowskich nekropoliach we Francji....

Sęk w tym, że rasizm, nietolerancja religijna i inne takie w Europie zachodniej mają się znakomicie i wykazują tendencje wzwyżkową, a w Polsce poza stadionami i Radiem Maryja tego nie widać. Radio maryja to marginesik, a stadiony jak to stadiony - w całej Europie tak jest, że kibice lubią szokować;) Choć np. kibice ajaxu amsterdam głoszą wszem i wobec, ze są żydami i są z tego dumni. Lol.
 

Nesska

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Dla mnie są to zwykli, normalni ludzie, którzy maja prawo do życia..Mam kolegę murzyna i naprawdę porządny człowiek :p
 

qbson

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
150
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z nienacka ;)
czlowiek to czlowiek... (ta zasada dlamnie nie tyczy sie tylko dla pedalow :D) powiem szczerze ze zawsze chcialem byc czarny :D
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
nie jestemem rasistka to tacy sami ludzie jak ty i ja ja nic do nich nie mam a zreszta murzyni są bardzo przystojni :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja nic do niech nie mam wrecz podziwiam wielu z nich za to co robia np.DMX!!! mam kumpele ktora jest mulatka :cenzura:ista i naprawde sliczna dziewczyna!!! peace
 

sivc

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
ale co??
Pytanie: czemu miałabym ich nie lubić?
Nie mam nic do nich, toleruję, akceptuję, to są tacy sami ludzie, jak my, nic, że wyglądają inaczej.
Nie powiem, że lubię, bądź nie, bo nie znam żadnego osobiście, ale nawet gdybym poznała i tak bym nie twierdziła, że lubię bądź nie całą rasę. Bo całej zapewne nigdy nie poznam.
Zastanawia mnie, skąd takie dziwne pytania się biorą...to powinno być chyba naturalne, ta tolerancja.
 
Do góry