Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Uważam, że to głupi temat. Równie dobrze szło napisać, czy tolerujecie:czarnookich czy blondynki czy ludzi z kręconymi włosami.

Dla mnie nie ma znaczenia kolor skóry. Dla mnie mogli by być ludzie fioletowi a jaęli mieli by dobre wnętrze to też bym ich tolerowała, Nie ma 2 takich samych ludzi każdy jest inny, każdy jest człowiekiem. Nie można kogoś nielubieć za jego kolor skóry. Uważam też, żerasiści to są ludzie chorzy i nienormalni!!!
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Może tu zapodam takie obrazeczki:

3_najpierw_jestesmy.jpg


NY165_mn.jpg


:)
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
WiTTch skoro to głupi temat było nie wchodzić nikt Cię nie zapraszał
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Napisałam czemu głupi i weszłam dlatego by to napisać. A Ty masz jakieś uprzedzenia do murzynów, ze tworzysz taki temat bo mogłeś sformułować go inaczej a nie tak jaj to zrobiłeś!! Może za to, ze napisała, że to głupi temat zrobisz, teraz czy tolerujecie WiTTch hehehe i się wypowiesz.

Pozatym ja moge wypowidać się gdzie mi się podoba i Twojego zaproszenia nie potrzebuję !!@
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm moze tytuł tematu jest zły... powinno być "czy przeszkadza wam czarny kolor skóry". a na to pytanie moja odpowiedz brzmi : NIE !
p.s dzieciaki swietne. chłopczyk ma boskie włosy... niech zrobi dredy i mi wyśle! :D
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
40
głupie pytanie. typu, a kto lubi ludzi w zielonych płaszczach? dla mnie taki sam sens.

edit. popieram WiTTch i innych, którzy wypowiedzieli się podobnie, lol
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Pytanie jest najnormalniejsze na świecie. Dlaczego zawsze pytacie się czy nie przeszkadza nam coś tam, albo dlaczego czegoś tam nie lubicie. Ja pytam na odwrót, czy lubicie murzynów tak samo jak czy lubicie Dodę Elektrode (której niecierpie :p).
WiTTch ja nie mam nie miałem i nie będę miał uprzedzeń do murzynów, to są spoko ludzie przynajmniej w większości i dlatego ich lubię. Fakt, fakt możesz się wypowiadać gdzie chcesz tylko nie bij ;)
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Przecież nie miałam zamiaru Cię bić :D

Zgadzam się z Tobą dużo tu jest takich tematów. Tylko, ze idąć za twoim przykładem Dodę jedni lubią a jedni nie (ale nie za to, ze jest blondyna farbowaną, czy za to, ze ma dużu sztuczny biust :D ) A o ludzi innej rasy to albo się ich toleruje albo się jest rasistami. Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi, ale mniejsza z tym.



Teeta dziękuje za poparcie !

Pozdrawiam
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja uważam tak jak poprzednicy - kolor nie ma nic do rzeczy.

Chociaż ostatnio bardzo często się spotykam z dziwnymi przejawami zazdrości ze strony białych :] W sumie sam chyba nawet przez coś takiego przeszedłem :p Białe dziewczyny wzdychają do Ushera, a biali chłopcy żałują że nie urodzili się czarni...
 

jacuz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
mi sie bardziej podobaja biale dziewczyny i sam tez wole pozostac bialy ale do murzynow naprawde nic nie mam :D
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ten temat jest bez sensu! jedyne co rózni nas od murzynów to skóra...nie widzę powodów dla których możnaby było ich lubić czy też nie.Człowiek jak człowiek...nie można go oceniać po wyglądzie tylko po tym co ma w środku!
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ja wogóle żałuje, że nie urodziłem się czarny. No ale teraz to trudno nie bede się przefarbowywał. Jeden murzyn próbował na bialo i nie bardzo mu to wyszło :D.
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Co do tego pytania, czepiacie się ;) Przeciez każdy wie, o co chodzi, znacznie gorsze od tego sa błędy ortograficzne, które działają źle na ortografię czytających :p
No, ale nie o tym miała być mowa ;)
Jak już mówilam, to według mnie czarny tak samo jak każdy inny ;) Jak dla mnie mogliby być nawet nebiescy, byle nie robili nikomu krzywdy, bo to najważniejsze ;) A przeciez wiadomo, że charakter nie zależy od koloru skóry ;)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
xi-bit mowisz ze byles w moim miescie tyko ni ewiem czy mowisz o tej nidzicy <_< bo iwesz sa dwie jedna jest na mazurach wlasciwie to zachacza jescze o warmie-i to jest ta moja a druga jest gdzies w okolicach gor
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Łeee to ja byłem w górach.:p
A mnie się podobają mulatki są takie faaaajne :p
 

MonaLisaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
łodzkie
Kto z was drodzy użytkownicy lubi czarnych ludzi? :D

a co ma do rzeczy kolor skory?? ja nie rozumiec tego tematu?? haha to tak jak jakby sie zapytal nas czy lubimy starych ludzi :D no kurcze naprawde glupie ale pewnie z nudow juz napisany temat...

Choc nie powiem z drugiej strony moze to byc cos typu sondy :D spoleczenstwo jest nietolerncyjne wobec innych nie wiem czym jest to keirowane nie mam pojecia, zydow tez nie lubimy hehe a tez ludzie i tak samo cierpieli jak my podczas wojny a jednak nie czujemy nawet tutaj jakiejkolwiek braterstwa wobec ich a moze dlatego ze sa bardzies cwansi, a ludzi czarnych hmm moze spowodowane to jest tym ze przyjezdzaja do nas na nauke zajmuja nasze miejsca moze i sie osiedlaja (choc ja na ich miejscu bym lepiej uciekala stad) i zostaja , a moze tymi badziewnymi filmami w tv ktorymi codzien nas szprycuja ze czarny to tylko narkoman i bantyda nie mam pojecia, ale nie zgadzam sie z tym \, czlowiek to czlowiek obojetnie jaki ma fryz na glowie, ile ma kasy, jaki ma kolor skory, i co robi (zadna praca nie chambi pamietacie??) no ale coz jeszcze wiele minie czasu kiedy idac ulica z naszym czarny/zoltym itd kolega/kolezanka nie bedziemy wzbudzac glupich spojrzen i tekstow :(
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
HAHAHAHAH Murzyni są subkulturą chyba rzucę metal i się zapisze do nich ale najpierw musze zostać raperem kupić dużo łańcuchów i Posmarować się pastą do butów dobre sobie.
jest w ogóle murzyn jest niepoprawne politycznie i rasistowskie lepiej mówić czarnuch :D:D:D
 
Do góry