Rap. Kogo słuchacie ?

N

NaSzczycie

Guest
tej Lilu w ogóle nie słyszałam;pp polecacie jej jakąś piosenkę?;dd
 

imyours

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TL
ostr, pezet, fokus, eldo, chada, pih, sokół, pono, hifi banda, małpa
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Lilu zjada Wdowe na sniadanie.
WdoWa wychodzi z żołądka Lilu i zjada Ją na obiad, Gabi na podwieczorek a Renę na kolację.

btw. Podaj chodź parę kawałków Lilu, bo nigdy żadnego nie słyszałem(znaleźć nawet nie idzie :lol: )
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
I w tym momencie wykopałeś sobie dół z tabliczka kompromitacja. Na jakiej zasadzie oceniasz, że Lilu jest gorsza od Wdowy skoro jej nigdy nie słyszałeś? Beka.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
I w tym momencie wykopałeś sobie dół z tabliczka kompromitacja. Na jakiej zasadzie oceniasz, że Lilu jest gorsza od Wdowy skoro jej nigdy nie słyszałeś? Beka.
Bo jest słaba i tyle. Nie muszę jej słyszeć, Ja to czuję ziomek :lol:
 
N

NaSzczycie

Guest
ej to dostanę jakiś tytuł tej Lilu żeby z wami się pokłócić?;pp
 
N

NaSzczycie

Guest
a co wy robicie?;pp można to też nazwać ostrą wymianą zdań;dd a słyszeliście coś o nowej płycie która ma nie długo pojawić się w sklepach połączeniu Grubsona i kogoś z LSM?
 

MarcinOtte

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Eaze E, Cyress hill, RBX, DMX, Compton's Most Wanted, Busta Rhymes, Above The Law, a z polskiego to Peja, Pezet, Pono, 3W, Słoń ,
 
N

NaSzczycie

Guest
całkiem niezła ekipa:)) ale nie wszyscy są godni słuchania ich płyt:)) masz niezły gust^^
 
N

NaSzczycie

Guest
kto się pofatygował i kupił ostatnią płytę O.S.T.R.a z Emade kub ściągną ją z neta?;dd jakie masz zdanie o niej?:)
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Słaby album. Tyle w temacie. Jedynie "Nie odejdę stąd" jest dobrym trackiem. Spory (a nawet bardzo) zawód.
 
Do góry