Pytanie :)

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam :) krótko i zwięźle w ciągu 3 miesięcy schudłem 10kg. Cwicze 3 razy w tyg na sił + 2 razy w tyg biegam 30 min i raz w tyg basen. Chcę wyrzeźbic brzuch. Skonczyłem A6W. Zarys mięsni jest. Chcę zacząć robić ABSII. Czy w tym przypadku brac jakiś spalacz? Czy trenować tak jak trenuję do tej pory? Czy jabłczan kreatyny byłby dobry, aby nie stracic na masie mięsniowej podczas ujmengo bilansu kcal? Jak widać nie znam sie za bardzo więc was pytam z góry dziękuję :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dlaczego wszyscy się upatrują w suple? każdy myśli ze suplement załatwi za niego cala sprawę. Suplement używa się wtedy gdy dieta nie daje już efektu.
 

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
dlaczego wszyscy się upatrują w suple? każdy myśli ze suplement załatwi za niego cala sprawę. Suplement używa się wtedy gdy dieta nie daje już efektu.
No ok. Czytałem, też, ze można miec dietę na rzeźbe, a ćwiczyc na mase. MA to jakiś sens w ogóle? Wydaje mi sie ze np ze spalaczem szybciej coś zdziałam niż bez niego i to chyba normalne, ze o to pytam;>?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie ma zadnego sensu.
ok, jak chcesz to wydaj,ale to samo zdzialasz z dieta bez tego supla. a supla dasz juz wtedy jak dieta nie bedzie jzu przynosila zadowalajacych efektow.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Najlepiej brać spalacze tłuszczu, dostaniesz je w każdym sklepie z odżywkami - one ułatwią Ci spalanie zbędnego tłuszczu i dzięki temu wyłoni się twoja rzeźba. Chyba że jej jeszcze nie ma, to proponuję zacząć od diety białkowej, a dopiero później przejście na spalacze. Nie zapominaj się dobrze, zdrowo odżywiać.
 
Do góry