Przecieki

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
nie mam niestety. ale widzisz-polak sie jednak sprawdził. nie wiem skad oni biora te pytania. kazdy glupio sie usmiecha i mowi ze z internetu..jaaasne. ja przewertowałam co sie dalo i lipa.nic nie ma
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Slyszalem ze juz gdzies pisali dzis dodatkowy przedmiot?
Sa jakies przecieki?
Jak cos to poprosze jakies inf o geografi rozsz ;)
 

serojad

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Utopia.
jeśli chodzi o arkusze z geografii.. przypomnijcie sobie okolice Zakopanego, wartości względną i bezwzględną oraz skale. Bankowe :)
peace. :)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
HEHE ja juz ani nie szukam,ani nie czekam....na to 30% (żeby nauczyciele sie potem nie czepiali) powinno sie napisac:)
powodzenia omen :D <łączmy sie w bólu hehe>
branoc :)
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
no dzieki dzieki;p
Ale ja nie widze tego tak kolorowo:)
Z reszta w sumie to tylko probna...
No wiec ja tez zycze powodzenia;]
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
i jak Wam poszło? mi srednio, 50% i wzwyż powinno być. Aż wstyd przyznać, ale calutki materiał z tej matury (biol rozszerz) miałam przerobiony...
jak byk dużymi czerwonymi literami mam zapisane w jakimś zeszycie, dlaczego ATP jest nośnikiem energii...i rzecz jasna ulecialo mi z glowy i nie napisałam tego co powinnam :p
jak wrazenia? trudna byla wg Was? i co wogole pisaliscie?
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
ja pisałam historie(podst.) i mam mieszane uczucia taka trudna znowu nie była ale w tym stresie troche pomyliłam i zapomniałam paru banalnych rzeczy ale moze nie bedzie tak zle ;) najbardziej jestem zadowolona z anglika(podst.) :D
 

tinynessie

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
a może ktoś mi powie coś nt fizyki?:p trudna była rozszerzona?:) jakie pytania?:p
ja niestety piszę to jutro, a każde info się przyda ;)
[heh. nie ma to jak 4 matury pod rząd:p]
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
i jak Wam poszło? mi srednio, 50% i wzwyż powinno być. Aż wstyd przyznać, ale calutki materiał z tej matury (biol rozszerz) miałam przerobiony...
jak byk dużymi czerwonymi literami mam zapisane w jakimś zeszycie, dlaczego ATP jest nośnikiem energii...i rzecz jasna ulecialo mi z glowy i nie napisałam tego co powinnam :p
jak wrazenia? trudna byla wg Was? i co wogole pisaliscie?
średnia na jeża te wykresy to był śmiech na sali na pewno CKO nie da takiego czegoś w maju. Mi oczywiście uleciały podstawowe krzyżówki genetyczne :/ i oddziaływania między populacjami.
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
rozszerzona matma byla masakryczna;p tzn. ogolnie moze i nawet nie byla taka zla... ale z moimi wiaomosciami z tego przedmiotu...;] licze na jakies 20%:D No a odpowiedzi przykladowe byly w gazecie wyborczej ...
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Ja miałam 20% na podstawie z matmy. Angielski poszedł mi bardzo dobrze bo 82%, polski jeszcze nie wiem, ale matma to tragedia, a nie mogę wybrać innego przedmiotu, bo tylko o matmie mam jakieś pojęcie. Przydałby się model odpowiedzi bo poprawę muszę zrobić. Jakby ktoś miał to proszę pisać: GG 819178 :)
 

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
zal.pl tak to okresle ! Próbna matura jest poto aby sie sprawdzic,poco komu jakies przecieki? Albo co gorsze sciagi! Ja nawet gdybym mial mozliwosc skorzystania z takich przeciekow olal bym to! Ludzie co to za sens! teraz mniej wiecej mam przynajmiej obraz co i jak ,wiem na ile mnie stac i czy sobie poradze z prawdziwa maturka!
 

anka_notofrugo

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kosmos =D
haha my pisalismy od 12:00!!
co ciekawsze nie mielismy wesela omowionego i facetka dzien wczesniej zamiast 1 to 3 polaki nam zrobila i omowila lekture! do 16 w szkole siedzielismy a o 14 konczylismy lekcje normalnie.. ona doskonale wiedziala co bedzie.. mi sie to na nic nie zdalo bo pisalam polak rozszerzony i ogniem i mieczem przyszlo mi omawiac ahaha pzdr :D :D :bag:
 
Do góry