Przecieki

lol69

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
stąd
nam tez babka od polaka delikatnie SUGEROWAŁA ze bedzie wesele,ale ja jak zwykle myslalam ze wkreca i olałam je sobie totalnie^^ efekt poznam niebawem... a co do innych przedmiotow to mega wielki szok [jak najbardziej pozytywny] rozszezony angol 78 % a podstawowa hista 71%, do dzis nie wiem jak to sie stało chyba miałam jakies objawienie, duch jakiegos historyka musial we mnie wstapic, nie widze innego rozwiazania, bo nawet materialu nie zaczelam powtarzac a ocena na semestr wynosi 2 ^^
 

illo

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Więc kolejno: zachodzie sobie dzisiaj elegancko do szkółki, godzinka 7.50, 10 minut przed rozpoczęciem polaka próbnego. Tak sie przysłuchuje a kilka osób z mojej klasy przyciszonym głosem debatują:Lalka czy Wesele? Ja tam slucham slucham...naradzali sie co lepsze.no i nic.zachodze, dostaje arkusz, patrze....a tu zonk...Lalka i Wesele.
Moje pytanie brzmi: czy u Was też są takie Paszkwile, Szczury Kanałowe, które mając pytania chomikują je tylko dla siebie? po czym dostawszy arkusz z pytaniami udawają wielce zaskoczonych...?Co sądzicie na temat tego wyścigu szczurów? Dzisiaj ,przez takie właśnie "ukrywanie pytan" skonczyla sie wielka 5 letnia przyjazn....Przyjaciółka przyjaciółce pytan nie dala,a sama zapewne bardzo dobrze z nich skorzystała. Czy takie zachowanie, zazdrość <bo inaczej tego nazwac sie nie da> jest warte poswiecenia przyjazni? a może sami jestescie takimi Szczurami Kanałowymi? :p
Mam nadzieje, że rozwinie sie dyskusja :]

P.S. jutro na angolu ma być ogłoszenie i pocztówka <rzekomo,nic pewnego>(żeby nie było-podzieli8lm sie już tą wiadomoscia z kim popadlo)
A ja się zastanawiam, czytając ten temat, Ty jesteś tym szczurem kanałowym w końcu? Bo się słabo określiłaś w tym temacie.
A może kotem jesteś? Czy tylko obserwatorem.
Nie wiń wszystkich o to że nie potrafisz nawiązać pozytywnych relacji w swojej klasie, pewnie tych ludzi o których piszesz nawet nie znasz - bo niby jak możesz ich znać.

A co masz z ortografii? <_<
 

Ditrich

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gryfice/Warszawa
Co do chomikowania pytań.... Ciekawe teorie spiskowe roznosisz. Powiedz co Ci po odpowiedziach na pytania z próbnej matury napisanej przez ,,Operon"?
Ci co chcą je zdobyć ,to chyba tylko po to aby dostać wysokie ocenu ,a puźniej się podnicać i puszyć. Ja osobiście wolę pisać egzaminy bez ,,pomocy" z zewnątrz. To daje jakąś satysfakcję z własnej pracy i udowadnia Ci ,że masz coś w głowie.
 
Do góry