Przebijanie uszu w domu :>

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
obawiam się, że nie, bo wtedy nie zostaną usunięte wszystkie bakterie.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
mała szansa, że coś się stanie niedobrego
to ucho, a nie biodro czy mostek
wątpię, żeby wystąpiły powikłania
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
I co z tego, że to ucho, tym bardziej trzeba uważać, w uszy wkręcają się włosy, uszy marzną, na uszy zakładamy słuchawki z bakteriami, przykładamy telefony, uszy mają kontakt z wieloma bakteriami.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
co do słuchawki to może jedynie utrudniać jak się ma tragusa (wiem, bo mam)
uszy są słabo ukrwione, nawet jeśli jakaś bakteria dostanie się do krwioobiegu to chyba nasz organizm posiada coś takiego jak układ immunologiczny prawda?
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja bym sie bala tak sama w domu
nie dosc ze mozna cos zlapac to jeszcze boli
a u kosmetyczki szybko i bezbolesnie :)
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja sobie ostatanio sama przebiłam ucho dziurkę jedną zrobiłam normalną igłą do szycia zdezynfekowałam i przebiłam xD
nogą tylko typałam a to o to nic mnie nie bolało bez zadnego znieczulenia przebiłam... i nic mi nie jest wszystko jest ok ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja uważam że mniej boli jak sie przebija samemu ale ok, i jakos nic nie zlapalam przebijając sama ;p.. a jakiegos specjalnego sprzetu odkazajacego nie uzywalam ;)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
i jakos nic nie zlapalam przebijając sama ;p.. a jakiegos specjalnego sprzetu odkazajacego nie uzywalam
To się jeszcze okaże, myślisz, że to wiadomo na drugi dzień? Czasami po kilku latach.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
myslisz ze jestem glupia i uwazam ze mam doswiadczenie po 2 dniach od przebicia?, nie raczej nie, pisze z perspektywy 2 LAT, nie 2 dni.. kolczyki już wyciągnęłam, nie ma po nich śladu - wszystko się pieknie zroslo, wystarczyl tribiotic.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
jakos z uszami nie wart chodzic do kosmetyczki:p Bo chwilka i samemu mozna sobie przebic. A do tego zero bolu.. I jeszcze nie slyszalam zeby ktos sie czyms zarazil przez przebicie ucha.

Sama obecnie 9 dziurek w swoim uchu, 2 w chrzastce sama ztobilam i jest pieknie.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
nielegalnax3, też tak myślę. Jak dla mnie robienie przekłuwanie uszu u kosmetyczki to strata pieniędzy. Przecież to praktycznie w ogóle nie boli i nie wiem jakie mogły by wystąpić komplikacje?
Sama mam 5 dziurek, albo sama przebijałam albo kuzyn. 5-6 lat i ŻADNYCH skutków ubocznych, nawet głupiego ropienia.

Nos też sobie sama przebiłam. A kumpela, która zrobiła go w profesjonalnym salonie, to nie dość, że było to jakieś 2-3 miesiące temu-dalej jej się nie wygoił i dała za to 80zł+jakieś maści ;/ No żaaal.
Nie żebym znowu nakłaniała do samodzielnego robienia wszystkich kolczyków, ale to, że ktoś nie pójdzie do salonu czy kosmetyczki nie znaczy, że sam sobie coś na pewno spieprzy, zarazi się czymś czy nie wiadomo co tam jeszcze... Przesadzacie i tyle.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
wiadmo z niektorymi przebiciami lepiej jest isc do kosmetyczki, ale napewno nie ze wszystkimi :p
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jak macie iść do kosmetyczki i przebijać pistoletem, to już lepiej w domu...
 

innaboinaczej

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
skądś.
ja przekluwalam 4 dziurki igla z wenflonem nawet nie wiem jaka to byla, plus pepek na klatce i jezyk i nos na lawce przed blokiem i jakos zyje,
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ja przekluwalam 4 dziurki igla z wenflonem nawet nie wiem jaka to byla, plus pepek na klatce i jezyk i nos na lawce przed blokiem i jakos zyje,
Och, ludzie, pytanie tylko, czy Wy chcecie "jakoś żyć", czy żyć świadomie i dbając o swoje zdrowie.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
moze dla niektorych takie zycie jest ok, i w taki sposob dbaja o swoje zdrowie. Nie zawsze tam gdzie powinno byc najelpiej, zawsze tak jest :) Obecnie,jestm sama ze tym zeby przekuwac wszystko samemu:p niz sie szlajac po salonach :p
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
oj dziewczyny zdziwilybyscie sie warunkami u kosmetyczki:) wszystko z boku wyglada pieknie czysto ;) a w rzeczywistosci tak nie jest :) Sama pracowalam w salonie kosmetycznym. Bardzo drogim :) ale co z tego, jak higieny pracy nie bylo. Tych pistoletow chyba nikt nie czyscil przed przebijaniem ;) kolczyki walaja sie po szufladach z jakimis scierami brudnymi, albo wycisnietymi pryszczami, bo pani kosmetyczka zapomniala wyrzucic do smieci po oczyszczaniu twarzy :) Wiec zycze powodzenia :)
Sama przebilam sobie ucho :) i zyje :p mysle ze zrobilam to lepiej niz nie jedna kosmetyczka
 
Do góry