Projekt - same mięśnie w 1 rok

M

MacaN

Guest
A ja myślę, że sam trening to podstawa. Nigdy nie miałem diety i diety mieć nie zamierzam. Mogę co najwyżej bardziej uważać na jedzenie.

Niestety dziś nie dam rady trenować. Wróciłem o 19 z pracy i muszę iść spać ok. 21, więc...
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Skoro tak uważasz to ok, wstaw foty po skończonym projekcie.
 
M

MacaN

Guest
Wstawię, wstawię.

Postanowiłem zamienić temat z DT na TT ( Tygodniowy trening ), wygodniej będzie mi pisać w taki sposób.

Treningi były, dzisiaj dołożyłem sobie drążek do pompek i choć ciężko mi to idzie ( max 9 powtórzeń zrobię za jednym razem ), to powolutku do celu może dotrę :p

Wczoraj na siłce w szkole na maszynie podniosłem na barki 100 kilo, co jest chyba dość dobrym wynikiem przy takiej wadze ? Jednak przekonałem sie i mam nauczkę, że rozgrzewka to ważna rzecz, bo wycisnąłem to od tak bez rozgrzewki, bez niczego - po prostu siadłem i hyc w górę. Teraz odczułem to, ponieważ łupią mnie stawy :/

Cóż jeszcze... schudłem niestety o 1 kg i teraz ważę 77 kilo.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
miesnie z niczego sie nie zrobią, bierz sie za dietę.
 
M

MacaN

Guest
Ja mogę próbować uważać na jedzenie, ale zrozum jedną rzecz - ja nie mam kasy na jedzenie, nie utrzymuję się sam i jem co mi Mama na obiad poda :) to dosyć trudna sytuacja, aby utrzymać dietę. W ciągu najbliższego miesiąca ( począwszy od ok. października ) będę się sam żywił, więc coś tam przybiorę na masie i stworzę coś na podobieństwo diety, lecz tylko przez miesiąc :/
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
w twoim wieku tez nie jadlem za swoja kasę, długo, bardzo długo tłumaczyłem rodzicom o co mi w tym wszystkim chodzi, teraz jem za swoją kasę
 
M

MacaN

Guest
tydzień minął, więc piszę i przyznaję, że w tym tyg. trochę lipnie, bo wiecie... początek nauki i powoli zaczynam budować armię :D ( jeśli wiecie, co mam na myśli hehe :D )

Ale spoko, zaczynam sę wczuwać w nową sytuację, więc teraz będzie gites :p
 
M

MacaN

Guest
Z całego tygodnia to cięzko... chyba faktycznie zacznę co dzień pisać, bo tygodniowa relacja mija się z celem.

Dziś czas na brzuchol - 5 serii takich, jak pisałem na początku. Ćwiczę cały czas w taki sam sposób, więc...
 
M

MacaN

Guest
OK. :)

Dzisiaj jakoś tak wcześniej trening, bo poszedłem na dwór sobie przygotować plac zabaw pod plac ćwiczeń no i nie mogłem się oprzeć pokusie, żeby potrenować :))

Dziś kolej na klatę, plecy, łapy. Tak więc nastąpiła jedna zmiana, bo zamiast pompek na fotelu robię pompki z nogami wyżej, rękami niżej - na takich belkach pod skosem zamontowałem sobie 2 uchwyty metalowe na ręce i śmigam, jednak belki są od siebie dość daleko ustawione, więc strasznie odczuwam plecy podczas takich pompeczek :p

Przypomnę jak wygląda trening :

Drążek ( 5 serii )
Pompki na belkach ( 8 serii )
Pompki zwykłe ( 8 serii )
hantle 12 kilowe - ćwiczenie na ręce i na klatę ( 8 serii )
hantle 4 kilowe - ćwiczenie na triceps ( 5 serii )

Ważę 76 kg. Nie rozumiem tego,że przez ostatni tydzień co dziennie zjadałem jedną czekoladę i nie przytyłem :wow: Za tydzień zacznę jako - taką dietę ^^
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jak organizm nie dostaje odpowiednich składników w odpowiednich ilościach to nie wzrośnie ci masa, proste jak konstrukcja cepa
 
M

MacaN

Guest
Tak, wiem. Po prostu dziwię się, bo każdy przeciętny człowiek zjadający co dziennie tabliczkę czekolady sie spasie, a ja jeszcze schudłem, choć jem stosunkowo dużo.

Zobaczymy jak po tej miesięcznej diecie będzie, czy przybiorę na masie choć 3-4 kilo.
 
M

MacaN

Guest
Oh Ride !

Cóż tu się dużo rozpisywać nad brzuszkiem - nie forsuje go za mocno, bo jest dobrze rozwinięty. trenuję go powoli, to i tak da zamierzony efekt ( tak sądzę :p ), bo brzuch dostaje jeszcze przy drążku, ponieważ podciągam się wykonując krzesełko, a staram się prostowac powoli nogi, lecz muszę jeszcze wzmocnić brzuch, aby to dobrze wykonać.

Dziś ćwiczonka na brzuchol tradycyjnie ( brzuszki skrętne, odp. komandosa, spięcia ) 3 serie.
 
M

MacaN

Guest
hoho ;) troszkę mnie nie było, aż wstyd lekki :niepewny: No, ale troszeczkę chorowałem ( jesień :p ) a wtedy lepiej jest nie ćwiczyć szczególnie, że trenuję na dworze raz na 2 dni.

Dziś brzuszek.
 
0

03092010

Guest
tak troche nostalgicznie odbiegne od tematu..
pamietam, ze swego czasu nie zwracalam szczegolnej uwagi na ciala mezczyzn. dla mnie liczylo sie to jakim jest czlowiekiem. a, ze po pewnym czasie w mezczyznach nie moglam odnalezc czlowieczenstwa, to coz pozostalo. dobrze, ze patrzac na niektorych, chociaz moje oczy sie ciesza. bo serce ani troche :crazy:



jak juz bedziesz mial co pokazac, wrzuc zdjecia :p
 
M

MacaN

Guest
ja się teraz zaniedbałem... był czas, gdy w gim. śmiali się, że mam cycki, tyle że super jędrne :D :D o cóż - lenistwo ( głównie spowodowane zmianą szkoły, bo kiedyś wstawałem co rano o godzinie 4.50 - 5.00 i trenowałem. dziś muszę wstać o tej godzinie, żeby zdążyć do szkoły, więc trening z rana fizycznie odpada. ), potem choroba no i teraz wracam do dawnej formy.

Na zdjęcia to poczekacie jeszcze kilka miesięcy :p Bo mus minąć rok od założenia tematu.

Teraz mam nadzieję potrenować, ale czekam aż przestanie padać, a jeśli nie przestanie to się wybiorę ok. 18 :p
 
M

MacaN

Guest
brrrr.... nawet sobie ni wyobrażacie, jak jest zimno na dworze wieczorem :D Dziś cała góra była trenowana.

Jedzenie ? Jajecznica z 4 jaj, 4 kromki z masłem do tego, oczywiście picie, krupnik ( zupa :D ), ziemniaki z mięsem, kiełbasa i zaraz robię tosty :p Dziś wyjątkowo bez tabliczki czekolady.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przy takim jedzeniu coś czuje że ten projekt same mięśnie stanie w miejscu ;)
 
M

MacaN

Guest
Nie prawda :) Nigdy nie miałem diety...


O dzsiejszym jedzeni nawet się nie wypowiem :p - brzusio ;)
 
Do góry