Program "Nie do wiary" powraca!

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Ja również tego nie oglądałem wcześniej. Lecz słyszałem o tym programie co nieco. :) Program na pewno zacznę oglądać skoro taka tematyka.
 

Bogdan007

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pamiętam program "nie do wiary" to świetnie że powraca, będę oglądał!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jak byłem mały, to był emitowany. Zawsze potem miałem problemy ze spaniem. :D
 
M

MacaN

Guest
Ten program to jedna, WIELKA ustawka i lipa :) wszyscy, którzy się wypowiadają mają napisany scenariusz, przeinaczane są wszelakie fakty i wymyślane bajki. Uwierzcie mi, bo wiem co piszę :)

To już nawet nie są dziwne i mało możliwe hipotezy, to jest napisana bajka, która ma za zadanie wyposażyć ludzi w różną " wiedzę " a potem ludzie w to wierzą i wypisują, albo wygadują głupoty wyssane z palca.

Mi osobiście chce się śmiać, gdy widzę co za bzdury tam wygadują.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ten program to jedna, WIELKA ustawka i lipa :) wszyscy, którzy się wypowiadają mają napisany scenariusz, przeinaczane są wszelakie fakty i wymyślane bajki. Uwierzcie mi, bo wiem co piszę :)

To już nawet nie są dziwne i mało możliwe hipotezy, to jest napisana bajka, która ma za zadanie wyposażyć ludzi w różną " wiedzę " a potem ludzie w to wierzą i wypisują, albo wygadują głupoty wyssane z palca.

Mi osobiście chce się śmiać, gdy widzę co za bzdury tam wygadują.
Oczywiście, choć ten program nie odbiega poziomem wiarygodności od czegokolwiek, co tworzy TVN.

A na ,,facecie z muszką" się wychowałem, choć z perspektywy lat trzeba powiedzieć, że produkcja jest zwyczajnie infantylna.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Muszę sprawdzić czy mam ten program. Program za małego oglądałem i mi się podobał.
 
M

MacaN

Guest
Podobał się, bo pobudzał wyobraźnię, przenosił w inny, tajemniczy świat. Program był w takim stylu typowo Amerykańskim, czyli wiele pierniczenia o niczym prawdziwym i robienie z tego sensacji, pokazywanie, że w Polsce dzieją się rzeczy wyższe, niż nasza szara ( prawdziwa ) rzeczywistość.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Program był nieźle podkolorowany, ale miał swój klimat. Bałem się go za gnoja, ale mimo to chciałem oglądać. ;] Good news.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Mój ulubiony program :) Z pewnością będę oglądała.
 

kunai

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja również go oglądałem za młodu choć czasami matka mi go nie pozwalała oglądać. Mimo to miło wspominam ten dreszczyk towarzyszący gdy sie oglądało ten program.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Czekam aż odcinki pojawią się w necie bo na TV to trzeba się zaplanować
Mam nadzieje, że będą to robić porządnie a nie w stylu Discovery czy NGC.
 

zepsuty_telewizor

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świętokrzyskie
Najlepsza była nastrojowa muzyka i atmosfera mroku w studio ;)

Na youtube do tej pory powinny być wrzucone jakieś stare odcinki. Ciekawe jakie wrażenie sprawi wersja 2.0 tego programu ;) Akurat TTV mam na kablowej, więc czekać tylko na reemisję. Ciekawe jakie tematy zostaną podjęte ;)
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Oglądałem strefę jak spać nie mogłem a on leciał akurat tak jakoś koło północy, z przyjemnością obejrzę nową serie tylko info kiedy niech ktoś wrzuci

wszyscy, którzy się wypowiadają mają napisany scenariusz, przeinaczane są wszelakie fakty i wymyślane bajki. Uwierzcie mi, bo wiem co piszę
tego tupu produkcji nie ogląda się dla wiedzy czy scenariusza.
 
M

MacaN

Guest
tego tupu produkcji nie ogląda się dla wiedzy czy scenariusza.

Ale aby to podkoloryzować pisali ludziom scenariusze, pisali dokładnie co maja mówić - nawet wymyślali im nieprawdziwe zajęcia, którymi ponoć zajmują się na co dzień :p

Mam nadzieje, że będą to robić porządnie a nie w stylu Discovery czy NGC.

Discovery i NGC robią w porównaniu do Nie do wiary niesamowicie profesjonalne programy. Może zacznijmy w ogóle od tego, że robią dokumenty, nie bajki :)
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Discovery i NGC robią w porównaniu do Nie do wiary niesamowicie profesjonalne programy. Może zacznijmy w ogóle od tego, że robią dokumenty, nie bajki
zgadzam się z tym :) robią znakomite programy ...
ale uważam też ,że nie można przekreślać na starcie programu Nie do wiary nie dając mu szansy.....
nigdy nasze prodykcje nie są w stanie dogonić zagranicznych....nie dlatego ,że nie mamy potencjału,wyobraźni. czy też znakomitych reżyserów, scenarzystów .....ale
zawsze pojawia się problem....pieniądze , nie mamy ogromnego budżetu dzięki , któremu można by w pełni realizować zamierzenia...cele....
chętnie obejrzę ten program...zanim coś się ocenia warto najpierw sprawdzić.....i dać szansę ....
 
Do góry