Problem z Waga :/

mateuszzolf

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam
od kat pamietam czyl od zawsze :p mam 15 lat i zawsze mam wage 50kg jestem troche chudy :/ i chcial bym troche zgrubnac ale nie zaleznie czy jem przez miesiac tonami to i tak bede mial te 50kg i caly czas bede tak sam wygladac;/ chcialem sie was zapytac czy to jest przez to ze mam MOZE dobry uklad trawienny czy moze cos innego ze nie grubne ??
tez chcial bym miec problem zeby byc za chudy a jest ze mna wrecz przeciwnie , wiec koles nie narzekaj i sie zamknij a nie tu ludziom gluptami glowe zawracasz
 

danus

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Otwock
hmm... mamy podobny problem... ja mam 13 lat i moja waga się wacha w okolicach 38-40kg... jestem chudy jak ta lala :/ ale to jest przemiana materii czy jakoś takoś :D podobno za jakiś czas przytyje mi się i będzie spox ;) z tobą będzie identyko :] więc... musisz to jakoś przeboleć :p

tez chcial bym miec problem zeby byc za chudy a jest ze mna wrecz przeciwnie , wiec koles nie narzekaj i sie zamknij a nie tu ludziom gluptami glowe zawracasz


eee... ziom... to nie jest zawracanie głowy... to dla niego jest problem... rozumiem że chciał byś mieć jego wagę... ale bez przesady... nie z tekstem zeby się zamkną i nie zawracał ludziom głowy... wkońcu to forum do tego jest :/ TROCHĘ KULTURY :!:
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Zacząć ćwiczyć. Jedyna rada. Nalepiej mieszać ćwiczenia siłowe z aerobami, wtedy zachowasz swoją "gibkość", a zyskasz na sile. Przykładowo tak jak ja - siłownia, rower, taniec, basen :) Ja ważyłem około 60kg na początku 3kl. licka, a pod koniec już miałem 68. Teraz ciągle ćwiczę i już mam 72. :) I najlepsze jest to, że to same mięśnie, a nie jak większość ludzi o takiej wadze - sam tłuszcz i skóra ;) (nie biorę żadnych koksów, ani kreatyn)
Też mam zaje*iście szybką przemianę materii, pamiętam jak rodzicie i dziadkowie wpychali we mnie 200% normy jedzenia jak byłem mały, żebym zgrubnął, ale to nic nie dawało :p
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
hmmm ja natomiast mam 201 cm wzrostu i waze 88kg obliczajac wychodzi norma ale widac ze jestem dosc chudy, probowałem wszystkiego suplementow bialkowych weglowodanowcyh nic nie daje, miesiac piłem 1 litr mlek dziennie nic, 2 woreczki ryzu ciemnego dziennie (oczywiscie wszystko + normalne posiłki) nic nie pomagało w zeszłym roku moj wzrost nagle ustał i nie roste w takim tepie jak dawniej (w sumie juz chyba niec nie rosne mimo ze mowia ze rosnie sie do 21 roku zycia) zauwazyłem w ten czas ze nabieram na masie co mie bardzo cieszy, a wiec jesli masz 15 lat to nie martw sie z wiekiem utyjesz (a ja sobie kupie kreatyne xd)
 

ciemol

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja tam proponuje wysiłek fizyczny np. pływanie. Słyszałem, że dobrze na zrzucenie zbędnych kilogramów działa jazda konna bo ponoć w brew pozorom pracują prawie wszystkie mięśnie. Są też inne sposoby, np. jakieś diety cud, ale z tym to radziłbym się udać do specjalisty, bo każdy organizm inaczej reaguje.
 
Do góry