Problem z Waga :/

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Witam
od kat pamietam czyl od zawsze :p mam 15 lat i zawsze mam wage 50kg jestem troche chudy :/ i chcial bym troche zgrubnac ale nie zaleznie czy jem przez miesiac tonami to i tak bede mial te 50kg i caly czas bede tak sam wygladac;/ chcialem sie was zapytac czy to jest przez to ze mam MOZE dobry uklad trawienny czy moze cos innego ze nie grubne ??
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Masz taką przemianę materii i nic nie poradzisz. Z czasem waga sama przyjdzie. Jedz porządne śniadanie, dużo ziemniaków i ryżu. Ja mam 14 lat, mam 180 cm i ważę 70 kg :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wydaje mi się, że lepiej być szczupłym niż grubym, ale to moje zdanie. Ale jeśli chcesz przytyć, to gdzies czytałem, że obżeranie się chipsami i innymi takimi kalorycznymy rzeczami nic nie da.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
huhh moze dziwnie zabrzmi ale - przejdz na diete :p..
są diety po ktorych zyskuje sie mase z tego co mi wiadomo :)
 

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
Jedz frytki smazone na patelni w domowym zaciszu, zapijaj mlekiem do tego jakis jogurcik ewentualnie makaronik z olejem, jakies kluchy, omlety, nalesniki itp. Buahaha efekt murowany:] No chyba ze Cie stac na codzenna porcje frytek, hamburgerow w mc'donaldzie...
A tak na powaznie to odpowiednia dieta tak ktos wyzej napisal i odpowiednie cwiczenia na silowni. Wspomagacze nie sa potrzebne i nie daj sie na to namowic. Waga wraz z wiekiem przyjdzie sama:]!
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Nie radzie ci na sile przytyć . tez jak kiedy chcialem i wedlug mnie za dozo przytylem. mam 15 lat , 175 cm i 71 kg.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
"Wojtala" napisal, ze waga sama z czasem przyjdzie i ma racje....tak czy siak dziewczyny wola szczyplych chlopakow niz otylych (bez obrazy).
 

krzysiek1904

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
39
on che masy nabrac a nie byc grubym ludzie :)
Jestes za młody ale polecił bym Ci odrzywki :)
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
Ludzie widać mi troszkę żeberka :p ważę 60kg mam 175cm jak do tych czas, jak mogę przytyć z ok 5kg
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
on che masy nabrac a nie byc grubym ludzie :)
Jestes za młody ale polecił bym Ci odrzywki :)

A co to odrzywka, możesz mi wytłumaczyć? :p . / Jest za młody, ale mu jednak polecasz? Według mnie odżywki pomogą ci dziś, a jutro będziesz wyglądał jak flak, a ja będe się cieszył, że wyglądam normalnie. Niestety taka prawda jest. Ale przecież lepiej iść na łatwizne...
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
A co to odrzywka, możesz mi wytłumaczyć? :p . / Jest za młody, ale mu jednak polecasz? Według mnie odżywki pomogą ci dziś, a jutro będziesz wyglądał jak flak, a ja będe się cieszył, że wyglądam normalnie. Niestety taka prawda jest. Ale przecież lepiej iść na łatwizne...


Swieta prawda z tym "flakiem" :D, kurcze, ale sie usmialem :D....co do glownego tematu to niech se chlopak diete zapoda i rozsadne cwiczonka a masa sama sie pokaze :).
 

iRule

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
A co to odrzywka, możesz mi wytłumaczyć? :p . / Jest za młody, ale mu jednak polecasz? Według mnie odżywki pomogą ci dziś, a jutro będziesz wyglądał jak flak, a ja będe się cieszył, że wyglądam normalnie. Niestety taka prawda jest. Ale przecież lepiej iść na łatwizne...
Kolejny typ ktory twierdzi ze po cyklu na kreatynie lub po (nie dja Boze) gainerze wszystko spada?
To juz lepiej nic nie pisz

ps. wcale nie twierdze ze po tych waszych "odrzywkach" on przybierze na masie
Jest to poprostu jedzenie w proszku

bez dobrej diety to i te "odrzywki" nic nie daja
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Za młody wiek na odżywki. Jak on chce nabrać masy jak mu dobrze klata nie urosła ??:) On jak je dużo to rośnie a jak będzie starszy to masa ciała na pewno sama przyjdzie. A jak na razie to nie ma się czym przejmować.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Tak jak ja ciagle bedzie chudy. Nie obzeraj sie bo Ci tylko na tluszcz zejdzie, co nie jest fajne. jak juz chce duzo jesc, to cos z bialkiem i cwicz, zeby przybrac na masie :). Mozesz rowniez piwa pic. Gwarantuje Ci ze brzuszek Ci urosnie ;P
 

Isaac

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiesz nie jedz tonami... heh...
Jeśli je się dużo żółądek powoli się rozszeża.
 

jezzy

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
1
przejdz się do sklepu sportowego i poproś o jakieś odżywki na zwiększenie masy :pP
 
G

germanistka89

Guest
ooo, ciezka sprawa.
Ja proponuje chwycic jakas kobiete ktora chce schudnac powyrywac jej troche tluszczu dokleic sobie i gotowe :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
a ile masz wzrostu?
idź na siłkę.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Ciesz sie ja mam 186cm wzrostu i waze 70kg wiec tez jestem ehm szczuply bo chudym bym sie nie nazwal. Fakt jest taki ze lepiej jest byc szczuplym niz otylym ciesz sie z czasem bedziesz sie chcial odchudzac bo waga przyjdzie pradzej czy pozniej, w moim wypadku kolo 30roku zycia moj wujek ma identyczna budowe ciala (nawet upodobania jesli chodzi o kobiety mamy podobne :p ) stad wiem jak bedzie u mnie ^_^
 
Do góry