Problem z opadającą erekcją

kolega112

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
To nie są żadne problemy posterydowe, co najwyżej jądra mogłyby Ci się zmniejszyć, ale nie problem utrzymaniem wzwodu. To, że nie masz jednego jądra też nie ma nic wspólnego. Masz za to problemy z emocjami. Po pierwsze luz gdy jesteś z partnerką. Tyle, że to łatwo tak powiedzieć.. luz , a trudniej zrobić. Wiadomo, że na siłę się nie rozluźnisz, więc jedynym sposobem jest doprowadzenie do momentu, kiedy sytuacja sam na sam z nagą dziewczyną nie będzie dla Ciebie niczym stresującym. Będziesz to odbierał jako coś normalnego i dopiero wtedy SIĘ WYLUZUJESZ!
Druga sprawa to problem z utrzymaniem wzwodu podczas masturbacji; otóż sprawa jest bardzo częsta i prosta do wyjaśnienia. Najzwyczajniej w świecie Twój wacek przyzwyczaił się do Twojej ręki i nie robi ona na nim aż takiego wrażenia żeby wstawał z miejsca. Wystarczy, że opluje Cie na leżąco i też dasz mu spokój. Zapewne co innego, kiedy to dziewczyna weźmie go w dłoń.. Oooo... wtedy to na pewno stoi jak armata, tyle że... tylko do momentu wsadzania go do dziurki bo wtedy... znowu stres o którym już pisałem i po zabawie.
Aha.. a lekarze czasem przypisują Viagropochodne leki na tak zwane odblokowanie psychiczne. Działa to w ten sposób. Młodzieniec, który nigdy nie zaznał rozkoszy z kobietą w momencie kiedy za bardzo się stresuje myśli sobie, że nie może wcale i coś jest z nim nie tak. Wtedy lekarz przypisuje 1 opakowanie preparatu na poprawę potencji i młodzieniec wie już, że jednak może tylko trzeba się wyluzować, lub brać tabletki.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
takie tabletki napewno wielu mężczyznom pomagają w dużym stopniu i napewno stres ma duży wpływ na odpowiednie pobudzenie seksualne ale jeśli nic innego nie pomaga to lepiej sięgnąć po coś w rodzaju maxigry aby nie było za późno..
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
akupunktura, wróżka i drapanie za uchem. Hallo mamy 2009 rok, lekarz jest po studiach a nie po kursie na znachora osiedlowego!
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Jeśli chodzi o akupunkturę to jak podaje wikipedia:
Akupunktura (z łac. acus ? igła, punctura ? (u)kłucie) ? technika leczenia wywodząca się ze Wschodu (Chiny, Japonia, Mongolia). Jest obecnie uznawana w wielu krajach jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej, chociaż jej skuteczność jest przedmiotem debat i trwających badań klinicznych.
Dodatkowo ciekawie jest opisana (akupunktura) na stronie angielskiej wikipedi. Nie krytykuj Argg tego, czego nie rozumiesz.
Co do problemów ze wzwodem - w pełni popieram zdanie Kolegii112.
Posłuchaj tego, co mówi a dobrze na tym wyjdziesz.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
akupunktura, wróżka i drapanie za uchem. Hallo mamy 2009 rok, lekarz jest po studiach a nie po kursie na znachora osiedlowego!


dokładnie, przecież lekarz jest po to aby pomagać a nie szkodzić. zresztą teraz sporo seksuologów wypowiada się na temat problemów życia seksualnego a nawet powstają ogólnopolskie programy. tutaj fajnie niektórzy piszą
www.opzs.pl
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Quirel nie krytykuje metody tylko podejscie. rozmowa z lekarzem powinna być pierwszym krokiem, nawet jezeli problem wydaje sie błahy.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Argg, również napisałem, że ma się udać do lekarza (dokładniej, że ma w pełni posłuchać rady Kolegi112).
Tylko nie podoba mi się krytyka akupunktury jako takiej, ponieważ również w Polsce jest ona w kręgu zainteresowania lekarzy, gdyż jej użycie niejednokrotnie przyspiesza powrót do zdrowia. Mam 3 kolegów na CM UJ i oni mają podobne podejście do mnie - nie krytykować tego, czego się nie rozumie, szczególnie gdy przynosi to efekty. Wówczas taką dziedzinę należy zgłębić. Iluż to naukowców było oskarżanych o stosowanie technik nienaukowych, o zabobon? A jak się potem okazywało wielu z nich miało rację. Jak początkowo krytykowano Einsteina za teorię względności, wzór E = m*c^2 etc. Umysł ludzki musi być otwarty na nowe doświadczenia, czy wywrócenie dotychczasowej wiedzy do góry nogami. Dla wielu (przykłady powyżej) takie działanie jest równoznaczne z wróżbiarstwem (?) u znachora osiedlowego.
Swoją drogą, co niektórzy dawni znachorzy byli skuteczniejsi od ówczesnych im lekarzy, którzy to lekarze stosowali upuszczanie krwi, a znachorzy podawali wyciąg z kory wierzby. Ale to Ci znachorzy w każdym wypadku byli wyśmiewani. Jak pokazał czas wielu znachorów miało rację, gdyż np. w korze wielu gatunków wierzby znajdują się salicyliny, stosowane do produkcji kwasu acetylosalicylowego znanego bardziej jako aspiryna, albo dziurawiec pospolity - zawiera związki działające na układ nerwowy, hamujący zwrotny inhibitor serotoniny! Dlatego proszę o nieporównywanie czegoś, co jest poza granicami Waszego umysłu z czymś całkowicie abstrakcyjnym, jak wróżbiarstwo. Aczkolwiek z drugiej strony czas jest największym paradoksem świata (vide teoria względności Eisteina, teoria strun, wymiarowość świata gdzie my tkwimy w świecie 3-wymiarowym, ale wg. teorii strun istnieje 10 wymiarów gdzie czas to 4 wymiar), i kto wie czy za 500 lat wróżbiarstwo nie stanie się oficjalną dziedziną nauki :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
z problemem erekcji nie koniecznie trzeba od razu iśc do urologa czy seksuologa. Tutaj http://www.opzs.pl/gdzie-do-specjalisty specjaliści radzą gdzie można się udać na konsultacje bo mam wrażenie, że mężczyźni własnie obawiają sie niektórych lekarzy..
 

witek1286

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli juz pójdziesz do tego lekarza i przypisze Ci viagre lub maxigre to polecam Ci zajrzeć na tą stronke www.kamagra.jimdo.com . Kamagra to ten sam lek tylko od innego producenta Ajanta Pharma, i przez chec konkurencyjności z marką viagry mają wiele niższe ceny od viagry i maxigry. Nie namawiam tylko proponuje, syfu nie sprzedaje, tylko oryginalne z hologramem wiec bez obaw. W razie czego zawsze moge cos doradzic o problemie bo troche wiedzy na ten temat mam. Pozdrawiam
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
myślę, że nie wiele osób jest tak odważnych i kupuje leki z niewiadomego źródła przez internet. dla mnie to bardzo ryzykowne i nie zawsze zdrowe. Lekarz nie gryzie, pogada, wyjaśni i przepisze lek na receptę i napewno nie będzie droższa od tych w sieci... zresztą nie rozumiem jak ktoś podejmuje takie ryzyko i problem z potencją chce wyleczyć lekami z sieci...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Leki kupowane z nieznanych źróde są potencjalnie niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale i dla życia. Zresztą nie są wcale tańsze, niż te kupowane na receptę. Wystarczy pójść do lekarza, do czego zresztą zwykle namawiam.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wiesz niektórym łatwo mówić "iść do lekarza" tylko gorzej z wykonaniem...
wielu facetów boi się jak ognia lekarzy lub wstydzi się szczególnie seksuologów... i woli kupować leki bez recepty...
dla mnie to jednak skrajna głupota kupować leki z nieznanego źródła...

mamy 21 wiek... lekarze nie gryzą...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Pewnie że to skrajna głupota kupować leki z nieznanego źródła, np z sieci. Są one potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i życia. Bezpieczne i do tego tańsze są leki kupowane w aptece, najlepiej z przepisu lekarza.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
no właśnie, przecież lek na potencję z receptą jest tańszy i pewniejszy, nie rozumiem tego kupowania w sieci? czy to wynika ze strachu??.. chyba tak.
 

coffin

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Hmmm, no niby racja, ale przecież jeżeli to jest ten sam lek od tego samego producenta, to jaka różnica skąd pochodzi?
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A jak sprawdzić, czy to ten sam lek? Przecież to może być podróbka, a do tego szkodliwa. A po drugie, to lekarz powinien zadecydować, jaki lek nadaje się do leczenia, a nie pacjent.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
zgadzam się w 100% jeśli chcemy alternatywnych rozwiązań, to również lekarz powinien się na ten temat wypowiedzieć. ewentualnie farmaceuta może doradzić, ale i tak powie, że lekarz powinien zatwierdzić zmianę leku.
niestety Panowie - do lekarza, marsz!
na serio mnie zastanawia skąd ten lek... czy jakiś facet jest w stanie mi to wytłumaczyć?
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
W sumie to nie jestem pewien czy istnieją jakieś sensowne metody walki z tą chorobą, jeżeli nie jest to chwilowa niedyspozycja, nic nie wiadomo też o domowych sposobach. Myślę, że po prostu warto zaufać specjaliście i poddać się tradycycjnemu leczeniu.
 
Do góry