Praca za granica?

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Mi się marzy praca w Austrii... co prawda do 2011 roku rynek pracy dla Polaków jest tam zamknięty... ale mi jeszcze pozostało liceum i potem studia (albo w Polsce albo w Austrii)... więc jak ja bym już tam na stałe przyjechała to rynek pracy dla Polakow byłby otwarty...


Kocurekola powodzenia w poszukiwaniu pracy :)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Koculerkola ale super,że napisałaś :) zobaczysz będzię tylko lepiej :) jedyne co, to musisz przyzwyczaić sie do pogody :)
jak ja Ci zazdroszcze:)aaaaa :) hehehe cieszę się, że tak szybko zaczęłaś radzić sobie w obcym mieście,zdolniacha :D
szkoda,że nie uda mi sie przyjechąć do Dublina w wakacje,chociaż kto wie ;> byłoby spotkanie forumowiskowe w Irlandii :D
przytulam mocno i może jakaś lepsza pracka się trafi ;)
bużka
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj dajcie spokój, pogoda do d*** :)
Pada ciągle. na razie zwiedzam sobie miasto trochę, np dzisiaj byłam w Zoo :)

Anijka jak się uda, to ja jestem chętna :D

No dzieki Wam, może uda się znaleźć coś innego niż sprzątanie, ale na razie zajmę się chyba tym, bo nie chcę mi się już siedzieć tyle :)
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
Ja bym pewnie chciala pracowac w Belgii.
Juz tu mieszkam, wiec wiem mniej wiecej jakie sa warunki. Ale niestety w lipcu przeprowadzam sie do Polski, z powrotem :bag:
Ale trudno bedzie sie chyba tam znowu z Polski przedostac, szczegolnie w czasie studiow :/
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ja bym pewnie chciala pracowac w Belgii.
Juz tu mieszkam, wiec wiem mniej wiecej jakie sa warunki. Ale niestety w lipcu przeprowadzam sie do Polski, z powrotem :bag:
Ale trudno bedzie sie chyba tam znowu z Polski przedostac, szczegolnie w czasie studiow :/
hmm a nie mozesz zostac w Belgii? musisz sie przeprowadzac? i jak jest w Belgii ogolnie jezeli chodzi o prace?
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
Niestety nie, praca rodzicow mnie zmusza do powrotu.
I tutaj raczej latwo znalezc prace, czesto ludzie szukaja pomocy w kawiarniach itp, ogolnie latwo sie jest zaczepic, co najmniej na jakis czas. Ale nie wiadomo jest jak bedzie w najblizszych latach, masowe wyjazdy z Podlasia do Belgii moga nieco utrudnic znalezienie pracy.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
a do Holandii ktos jedzie? :)

ja ale tylko na odpoczynek i zakupy :)

na stałe wybieram sie do niemiec, w lipcu się już przeprowadzam i będę na początku w hotelu pracowała bo mnie ciekawi ta praca a potem się już zobaczy a że będę w mieście z którego jest 80 km do holandii a więc tak jak w każde wakacje na pewno nie raz tam zawitam :)

Kerio a ty tam na stałe do pracy planujesz jechać?
 
Do góry