PRACA DLA NASTOLATKA?

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A nie lepiej skończyć 17 lat i wyjechać do angli na wakacje?
Ja miałem jechać w tym roku ale nie miałem 17 lat :S W przyszłym zabawie z miesiąc i zarobie już te kilka tysia. Oczywiście lokum mam już zapewnione ;]


Dokładnie. Ja jadę ale do Niemiec na truskawki, oczywiście wszystko jest pewne, jadę z siostra szwagierka i znajomymi. I wydaje mi się to lepsze niż np. roznoszenie ulotek. Przy truskawkach jest praca ciężka ale nie zarobisz 200zl tylko parę tysiecy
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Zbiory owoców w wakacje są chyba najlepsze, trochę zmęczenia, dotlenić się można, opalić, co i raz truskaweczka do buzi, a jeszcze jak się ma miłych współtowarzyszy to już w ogóle :)
 

Paulisiaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gg 304189 mail paulinamaj1@tlen.pl
a ja właśnie mam 16 lat i moim zdaniem super prace, zarabiam ok 200zl na miesiąc i cały czas awansuje dalej [w tej pracy można naprawde wiele zarobić niektórzy nawet po 10 000 i więcej i rezygnuja z pracy zawodowej ] ,
dokładniej to jestem właśnie konsultantką Oriflame. mi taka praca pasuje, nie musze 6 godzin dziennie zbierać malin czy składać długopisów ;P
a dodatkowo cały czas jakieś prezenty w postaci perfum czy kremów no i darmowe szkolenia, komputerowe badania cery na które przychodzę z koleżankami które nie muszą być konsultantkami żeby tam przyjść. ;)
 

Chocolate

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z daleka
no za granicę też bym chciała ale to raczej u mnie nie wchodzi w grę
myślałam nad czymś w postaci układania towarów w markecie albo z mcdonalds na kasie
 

1olek20

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli się dorobić czegokolwiek to tylko zagranicą...w Polsce trzeba mieć ogromne znajomości
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Za granicą też trzeba miec znajomości :) Ja jade do anglii bo mieszka tam znajoma, inaczej to bym raczej nie pojechał bo więcej bym zapłacił za jedzienie i miejsce do spania. A wszyscy dobrze wiemy jakie tam żarcie mają drogie w anglii ;)
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
no za granicę też bym chciała ale to raczej u mnie nie wchodzi w grę
myślałam nad czymś w postaci układania towarów w markecie albo z mcdonalds na kasie
nie idz na wykladanie towarow, jedna z gorszych prac ... masz wtedy do czynienia z idiotami w wiekszosci, nie znasz nikogo, nikt cie nie szanuje bo wiedzą że nie pełnoletnia to nic nie zrobi nikomu, robota beznadziejna , no i stawka zalosna...

Natomiast co do Mc to jak najbardziej probuj, smieszny uniform ale licza sie tak z pracownikiem, daja czeste premie itd nawet jak pracujesz tylko 2 dni w tygodniu, generalnie cenia solidnosc i punktualnosc
 

phare95

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się czy przyjęliby chłopaka w wieku 15 lat na myjnię samochodową przez czas wakacji. Mógłbym pracować nawet od 8 do 17 lub do zamknięcia. Wiecie ile mógłbym na tym zarobić? Mówię od razu że umowę bym mógł podpisać na rodzica. :)

Z góry dzięki za informacje,
Pozdrawiam
 

Darule

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja i mój kolega szukamy pracy najlepiej za granicą przy zbiorze owoców z góry dziękuje

prosiłbym o odpowied na mailadarule2009@o2.pl dziękuje
 

grylly

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś (2 lata temu chyba czyli miałam 12/13) roznosiłam ulotki xD
Ale leniwa jestem xP Więc zrezygnowałam szybko :)
jak jesteś leniwa to mam prace dobrą dla ciebie na pisz na e-mail p-a-w1226@wp.pl w temacie Praca
i ci wytłumacze wszystko
 

Lukaszm

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
z buszu
Ja na wakacje będe ratownikiem na plaży.
Może nie za dużo kasy, ale mam nadzieję że poznam jakieś plażowiczki :D
 

Badnad

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!


Oferuję podjęcie pracy (w pełnym lub niepełnym
wymiarze godzin) przy marketingu internetowym. Dzięki tej pracy, możesz
i powinieneś/naś pracować w domu. Jedynym wymaganiem jest posiadanie
komputera i dostęp do Internetu (najlepiej stałe łącze). Na początku
podchodziłam do tego sceptycznie, ale spróbowałam i teraz nie muszę
się martwic o swoje finanse, warto spróbować!!! Aby przekonać Ciebie do tego
zajęcia, proponuję 30-dniowy okres próbny, w którym będziesz mógł/a
się przekonać co do tego zajęcia. Przez ten okres będziesz mógł/a
przekonać się ile możesz zarobić miesięcznie .Zarobki oscylują w granicy 1400
PLN- 3000 PLN(w zależności od zaangażowania). Elastyczny czas pracy.
Dodatkowo gwarantujemy przeszkolenie on-line. Proszę w razie zainteresowania, odesłać maila
zwrotnego na adres:damian@personagrata.pl
To naprawdę się opłaca ;]
Pozdrawiam

damian@personagrata.pl
 

maciekrbt

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zarządzający Systemem Web posiada wolne miejsca na prace w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla pracowników do obsługi komputera i prowadzenia marketingu. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się pod maciekrbt@vp.pl


Zarządzający Systemem Web posiada wolne miejsca na prace w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla pracowników do obsługi komputera i prowadzenia marketingu. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się pod maciekrbt@vp.pl
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
a ja mam 15 lat i zawsze w czerwcu sobie na truskawkach dorabiam :D nikt mi nad głową nie stoi i kumpli do okoła sporo to praca nawet fajna :D a na lipiec-sierpień to będę szukał pracy w piekarni może coś z tego będzie :D
 

Szamal

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
albo z mcdonalds na kasie

W MC pracowałem kiedyś we wakacje całkiem fajnie było i nie trzeba było się zbytnio narobić, tylko 7 godzin dziennie i w tym pół godzinna przerwa, do tego wszyscy byli luźni, można było sobie pogadać, pośmiać się i nie raz się fajne akcje z klientami zdarzały, a za miesiąc jakoś ponad 1000zł chyba wyszło. Aha i byłbym zapomniał wszystko legalnie z umową itp.

Jeśli chodzi o inną prace to zawsze można na budowe iśc tylko, że tu już trzeba trochę bardziej się narobić ale kasa też większa, no takie rozwiązania to jednak racej dla facetów bardziej i na czarno oczywiście.

Pozdrawiam
 
Do góry