PRACA DLA NASTOLATKA?

norka

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
toruń
I ja jestem zdania, że praca się znajdzie, jeśli naprawdę się tego chce i się wie gdzie i jak ją znaleść
 

Barook

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jeżeli ktoś chce rozdawać bezpłatne gazety Metro w Krakowie, to niech napisze mi na PW to podam numer. Nie wie czy dalej aktualne, szukają uczniów i studentów.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ostatnio też szukałam pracy jako hostessa do stania na promocjach w supermarketach, myślę, że też możecie poszukać w takich miejscach. Właśnie dziś zgłosiłam się z koleżanką.

Nie polecam, sama stałam na promocjach i wiecznie były jakieś problemy.
A na kase to też sobie można poczekać nawet 3 miesiące.
A przedstawiciele to się zachowują jakby ci łaskę robili.
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Albo uczcie sie jezyków i smigajcie za granice tak samo proste roboty wide ulotki itd a praca zarobki trzykrotne
 

marcel15

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hehe u mnei w klasie (2 gimanazjum) jest moj kolega ktory przez wakacje na Bobrku (slask) na miesiac zarabia 500 zl :eek: przy roznoszeniu ulotek ostatnio nawet mial wykladac kostki z chodnika i malowac sciany zarobil 850 zl :D widzialem jak kase dostawal bo bylem z nim :eek:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ha! A ja Wam powiem takie coś. We wtorek idę się zapisać do tekiej pracy w sklepie. I oni dzwonią. Jeśli możesz przychdozisz na 2 godzinki, innego dnia np. na 5 , a trzeciego w ogóle. Nie trzeba mieć nawet 16 lat skończonych. Tylko książeczkę zdrowia. Za prawie 60 zł chyba w sanepidzie można zrobić z badaniami, a potem po przepracowaniu iluś tam godzin zwracając za to pieniądze. Trzeba mieć zgodę rodziców, lub opiekunów. Przynajmneij tak u mnie jest. :p
 

buretka

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz..:)
no ja juz nie panietam od ilu lat pracuje we wakacje przy zbiorze owoców.. praca smaczna a i przynajmniej się dotlenie jak na wakacje przystało.. poza tym nikt mnie do nixczego nie zmusza, nie jestem zobowiazana zadna umową a w 3 tyg pracy zarobiłam 300zl..
 

Tibby16

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
126
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraina marzeń :P
Nooop ja też zamierzam sobie znaleść jakąś prace na wakacjach. Mam 16 lat, mam nadzieje, że mnie do czegoś najmą. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami? Jak znalazł prace? Ile zarabia?
 

marcel15

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja szukam pracy w Bytomiu mam 15 lat w maju ;/ pisac pw jak cos macie z gory thx
 

concreTTe

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sosnowiec
Hej :) Obecnie uczę się w Liceum Policyjnym "AS" w Sosnowcu, i szukam pracy, bo w planach na przyszły rok mam ślub i kupno samochodu i mieszkania... Poszłam po najprostszej linii i poszłam zapytać w dwóch miejscach - w przedszkolu (jako przedszkolanka na wakacje) i w szkole podstawowej (zajęcia pomocnicze dla dzieci w klasach 1-6 po moich lekcjach) . Obydwie placówki są mi dobrze znane, jak i dyrekcja z obydwóch mnie kojarzy i miło wspomina - przyjęto mnie od ręki bez zastanowienia :) Także radzę w takich miejscach pytać w których was znają dobrze :) pozdrawiam serdecznie :)
 

Nooiser

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Bawilem sie w to... Bodajze 5 000 pkt to 0.70 euro centa, tak czytalem na innych Forach! Raczej sie nie oplaca moim zdaniem.
 

dadick90

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć! Nadal w internecie nie mogę znaleźć ciekawego serwisu z ofertami pracy dla młodzieży, ale serwis www.praca-dla-nastolatka.pl , na który już wcześniej natrafiłem ma w środę ruszyć /na razie trwaja testy/ i podobno jest na nim wiele ciekawych ofert pracy nie tylko na wakacje, ale też w roku szkolnym /wieczory i weekendy/. Ciekawy jestem czy znajdę sobie tam coś odpowiedniego. Nadal proszę o pomoc w znalezieniu ofert pracy dla siedemnastolatka.
 

dede90

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej ;) przez długi czas szukam pracy poprzez internet... trafiłem na serwis, który dopiero zaczął działać www.praca-dla-nastolatka.pl . jest już trochę ofert pracy - mam już tam zaklepaną pracę - na razie robotę tylko mam w soboty, ale pewnie coś będzie jeszcze wieczorami w tygodniu - ja jestem zadowolony
 

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
W każdym większym mieście są przynajmniej dwie papiernie/drukarnie :) Iść zapytać i gwarantuje, że jest robota. Do tego dochodzą zbiory np. truskawek. Ja się tutaj pisze, kokosów z tego nie ma ale lepiej mieć parę groszy niż nic.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A nie lepiej skończyć 17 lat i wyjechać do angli na wakacje?
Ja miałem jechać w tym roku ale nie miałem 17 lat :S W przyszłym zabawie z miesiąc i zarobie już te kilka tysia. Oczywiście lokum mam już zapewnione ;]
 

xDanek1990x

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemka:) Mam 16 lat i szukam pracy najlepiej przy komputerach. Podaje moje gg oraz e-mail gg: 10910713 e-mail:danek19@vp.pl.
 
Do góry