Pozerstwo w lansie.

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
debilnej głupocie ? trochę śmieszne wyrażenie :lol: obrażanie innych użytkowników , ech nie ładnie lilka
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Skąd wiem,że to nie istnieje??
Po prostu,tak czuję.
Palenie kościołów jest idealnym przykładem bezsilności waszego martwego bożka.
W latach 90 spłonęło ich trochę,i żaden z podpalaczy nie zginął od pioruna z nieba.
Czytałem kiedyś artykuł pewnego profesora,który stwierdził,że bóg istnieje tylko w głowie,nigdzie indziej.
Nie jest to jakieś sacrum,czy coś w tym rodzaju,wszyscy siedzi w ludzkiej głowie,czy tego chcecie czy nie.

A co do Ciebie to wpierw naucz się pisać po polsku,a potem się wypowiadaj na forum.
Głupota z reguły nie ma sensu,więc po co dołożyłaś kolejne słowo...??
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
OmG człowieku przeczytaj dokładnie o czym jest sen tego tematu i darój sobie takie teksty, nie chce sie z nikim klocic na tym forom ani sie wymądrzać ale skąd mozesz wiedzieć czy to są urojenia czy to na serio istnieje.......
I Darój sobie teksty z podtypu palenia kościołów etc.... bo to tylko świadczy o twojej debilnej głupocie :skrzywiony:

po pierwsze naucz się pisać, a po drugie każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. to,że chłopak trochę się zagalopował nie oznacza,że jest gorszy. przynajmniej mówi szczerze co myśli.
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Nocturnus Fajny masz awatar ;)

Ale nie powinieneś żadnej Religi Obrażać każdy wierzy w co chce. To nie jest tak jak z muzyką

pozdro...
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
A dlaczego szydzenie nie jest dobrym pomysłem???
Każda religia to stek bzdur.
Mógł bym spalić setki kościołów,zbrukać tysiące grobów,zapiąć w dupę Jana Pawła II i tak będzie zero odzewu od waszego bożka.

Widzę że do konsekwencji bardzo jesteś przekonany. Pamiętaj że Bóg działa na różne sposoby nie koniecznie objawiając Ci się i ukazując swą potęgę w którą i tak nie wierzysz. Bóg także ukazuje się przez ludzi którzy mogą Ci pomóc. Twoją konsekwencją natomiast mógłby być czas spędzony w celi który może zaowocowałby przemyśleniami lub wyrzutami sumienia do tego stopnia że zwróciłbyś się ku Bogu z żalem za to co przeciwko Niemu uczyniłeś. Nie zaprzeczaj tej teorii ponieważ i Ty nie masz pojęcia jakby było naprawdę a ja podałem tylko przykład. Nie zawsze śmierć jest tym najlepszym wyjściem. Ale czy taki człowiek na nią nie zasługuje? Chociaż kto wie co by Cię spotkało za takie czyny...
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
debilnej głupocie ? trochę śmieszne wyrażenie :lol: obrażanie innych użytkowników , ech nie ładnie lilka

Sorra, troche mnie podirytowała jego wypowiedz......
Bywa.... życie..


Skąd wiem,że to nie istnieje??
Po prostu,tak czuję.
Palenie kościołów jest idealnym przykładem bezsilności waszego martwego bożka.
W latach 90 spłonęło ich trochę,i żaden z podpalaczy nie zginął od pioruna z nieba.
Czytałem kiedyś artykuł pewnego profesora,który stwierdził,że bóg istnieje tylko w głowie,nigdzie indziej.
Nie jest to jakieś sacrum,czy coś w tym rodzaju,wszyscy siedzi w ludzkiej głowie,czy tego chcecie czy nie.

A co do Ciebie to wpierw naucz się pisać po polsku,a potem się wypowiadaj na forum.
Głupota z reguły nie ma sensu,więc po co dołożyłaś kolejne słowo...??
Do głupoty dodałam przymiotnik ponieważ chciałam podkreślić idiotyczność twojej wypowiedzi.......
No bo dobra bądz Ateistom jak chcesz każdy ma prawo do swoich racji i sie tego nieczepiam, ale nawet nie wierząc w Boga móglbyś uszanować innych i nie bezcześcić to w co oni wierzą..........
Nie chce mi sie spierac czy jaka kolwiek wiara jest idealna czy nie, bo każda ma niestety wady, a to czy Bóg istnieje nie moge zaswiadczyć ale istniały na to chyba dowody, nieprawdaż?


po pierwsze naucz się pisać, a po drugie każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. to,że chłopak trochę się zagalopował nie oznacza,że jest gorszy. przynajmniej mówi szczerze co myśli.
Po pierwsze to darój sobie takie texty bo filologi z Polskiego nie skończyłaś a po drógie jeśli Cię to tak strasznie boli to ohhhhhhhhh przepraszam ale nie mieszkam w Polsce już od jakiegoś czasu i mimo wszystko nie mowie juz tak idealnie w tym jezyku .......

@No jak by ona napisała coś jeszcze to mój galop można by pomału nazywać szarżą :lol:



To teraż szarżój ;)
 

karlik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Pozerstwo w lansie ?? Jest to zjawisko coraz bardziej powszechne, przez takich delikwentów ludzie myślą że korn to metal a różowe niunie ( inaczej nie da sie ich określić ) słuchajace chemicznych romansów to " pankówy " których poglądy ograniczają się do wyboru błyszczyka czy kupna nowych butów.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nocturnus dostał 20% za off top i skończył z nim tutaj. Więc wy też przestańcie. Bo chyba też chcielibyście 20%
A jak już tak was wstrząsneło to co napisał i chcecie mu napisać parę słów to zróbcie to na PW.
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Po pierwsze to darój sobie takie texty bo filologi z Polskiego nie skończyłaś a po drógie jeśli Cię to tak strasznie boli to ohhhhhhhhh przepraszam ale nie mieszkam w Polsce już od jakiegoś czasu i mimo wszystko nie mowie juz tak idealnie w tym jezyku .......

Za to Ty na pewno skończyłaś. Nie boli mnie to, ale strasznie kaleczysz. <_<
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Za to Ty na pewno skończyłaś. Nie boli mnie to, ale strasznie kaleczysz. <_<


Oł przestań robić już offtopa w jedną nudną sprawą z dodaniem przymiotnika to nie kalecznienie AŻ TAK STRASZNIE WIELKIE.......
Nie nie skończyłam i nie pytaj sie o takie bzdury bo jak bys przeczytała dokladnie moja poprzednia odp to byś wiedziała......

Sorrka za offtopa.....
Już więcej nie bede obiecuje x)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion,dziękuję że już nie jesteś Modem :*
kocham Cie normalnie za zrezygnowanie z tego stanowiska :)
nie kochaj, do rezygnacji nawet nie doszło, ktoś skarg na mnie naskładał że mnie wywalono, patrzenie, nawet mam 20% :D moje pierwsze % na te kilkanaście for gdzie byłym zarejestrowany :D
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
nie kochaj, do rezygnacji nawet nie doszło, ktoś skarg na mnie naskładał że mnie wywalono, patrzenie, nawet mam 20% :D moje pierwsze % na te kilkanaście for gdzie byłym zarejestrowany :D
aha...chyba że tak :D
No ale już banów nie będziesz dawał :D
kurna :eek: a mi sie tej nocy snilo ze dostalam 20% :D co za sny :p
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Niektórzy myślą, że jak założą glany to są PRO
Są też tacy, którzy chcą sobie kupić glany ale nie są metalami, nawet go nie słuchają.
Zastanawia mnie co z nimi.

To samo z innymi subkulturami. Są osoby normalnie do tego podchodzący, zostają albo mylnie określeni albo wyśmiani przez pozerów. Pozerzy to plaga. Jest wiele fałszywych emo, wiele dziewczynek ok. dwunastki uważa się za pankówy. Większość z nich nie zna podstawowych praw które kierują tymi subkulturami, ale utożsamiają się z tym.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
glany to raczej mało metalowe obuwie względem skinów i punków, tzn moja mama też ma glany bo na pewne sytuacje to dobre obuwie po prostu :D
 
Do góry