pomocy... jak rozszyfrowac faceta...

Status
Zamknięty.

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
wysłałam sms ze chce pogadac.... zero odezwu...

napisalas dobrze
on moze nie miec kasy lub zwyczajnie czasu i ochoty

nie mysl tak o tym i tyle
jak sie spotkacie to badz do niego chlodna jak nic na to nie pomoze to wygarnij mu to ze ma cie gdzies bo chcialas o czyms pogadac a on olal

a tak na serio po co ci takie duze dziecko?
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
duze dziecko...hm no moze troche... czekam.. kiedys napewno do nas przyjdzie a wtedy rzeczywiscie bede chlodna, chociaz sprobuje bo na ogol to ja sie za duzo smieje ale postram sie zachowac powage...

btw ma pieniadze na kocie bo dzwonił do siostry...
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
duze dziecko...hm no moze troche... czekam.. kiedys napewno do nas przyjdzie a wtedy rzeczywiscie bede chlodna, chociaz sprobuje bo na ogol to ja sie za duzo smieje ale postram sie zachowac powage...

btw ma pieniadze na kocie bo dzwonił do siostry...
skoro ma kase i nawet nie napisze sms wyjasniajacego to cie olewa

sorry ale olej go im przedzej tym lepiej

jak juz przyjdzie do spotkania to sama zobaczysz jak zareaguje

ogolnie rzecz biorac zapomnij o tym ze bylas zabujana w duzym dziecku i tyle zostaw go idz i poznaj lepszego dojrzalszego faceta i tyle
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ale facet mnie strasznie kreci... nie moge tak zapomniec chodz probuje,...

sprobuj na pewno teraz nie bedzie latwo

ale uswiadom sie to ze on z takich podstepowaniem nie zasluguje na ciebie
to mobilizuje do tego aby sie podniesc i isc dalej

z czasem zapomnisz, bedziesz sie smiac
tyle od mnie
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ale facet mnie strasznie kreci... nie moge tak zapomniec chodz probuje,...
ale ty mu sie nie podobasz wiec nic nie zdziałasz a swoja namolnoscia tylko przedstawiasz sie wzgledem niego w złym swietle, lepiej szukaj dalej, bo marnujesz czas i nerwy

ja bedac w ferie w swoim miescie z lat szkolnych przylizałem sie w klubie z kumpele z czasow gimnazjalnych i teraz ta wacpanna puszcza po 3-4 strzały dziennie non stop mimo ze jej nie odpuszczam. to nie jest fajne to wkur... gdy cie budzi rano hehe czemu niektores osoby sa tak tepe (za przeproszeniem :p) i nie potrafia pojmowac najprostrzych sygnałow o braku zainteresowania, spojrzcie na rzeczywistosc a nie na wyimaginowany swiat stworzony na własne potrzeby....a swoja druga nigdy nie rozumiałem co jest fajnego w puszczaniu strzałek ale to juz inna kwestia
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
i zrozumiec faceta... trudna sztuka,,, chociaz zawsze mysałam ze rozumiem sie lepiej z z facetami... moim najlepszym przyjacielem o ktorym moge o wszystkim pogadac jest facet...

btw ja mu tylko sms napisałam ze chce pogadac, a zreszta jest tez sprawa ktora nie dotyczy mnie i jego, ktora musimy obgadac....
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ciężki z niego przypadek :mruga: Na Twoim miejscu dałabym sobie spokój i traktowała jak ktoś już poradził chłodno i z rezerwą <_<
Mówisz, że masz sprawę do obgadania... może spróbuj przez siostrę?
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
przez siostre juz probowałam... dzis rozmawiałam z nia i nagle powiedziała "Wy pasujecie do siebie"(tzn. ja i Jej brat) nie wiem co to miało oznaczac...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Szczerze ja też nie wiem, wasza sytuacja jest trochę zagmatwana a jego zachowanie co najmniej dziwne... Może wyrwij jej telefon następnym razem jak do niej zadzwoni i powiedz co masz do powiedzenia :p A ona naprawdę nie mogłaby jednak jakoś na niego wpłynąć? Nie wiem co o nim myśleć, chyba jest z lekka niepoważny <_< Co do ew. czegoś więcej między wami... no nie polecam po tym co piszesz co on wyprawia - chyba, że znajdzie się jakieś sensowne wytłumaczenie tego wszystkiego (ja go nie widzę) - i raczej bądź zdystansowana :]
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
ona nie wplynie na jego zdanie, na pewno oni widza sie jak musza, mieszkaja w bezpiecznej odleglosci jak sami to nazywaja... a jego to juz w ogole nie rozumiem pisze mu sms ze mam sprawe mozna powiedziec"sluzbowa" a on nic...

tez mysle ze jak sie spotkamy to chce byc chlodna i zdystansowana, ale ja z natury jestem smieszka i ze wszystkiego sie smieje wiec z tym ciezko moze byc... ale bede sie starała z całych sił...mam nadzieje ze sie uda:)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
wez kobieto olej tego faceta

sorry ale jak mi kobieta pisze ze ma sprawe to pisze jak mam czas, kase i ochote o co chodzim jesli cos konkretnego to sie umawiamy gdzies i gadamy

a on cie zwyczajnie olewa a ty masz nadzieje ze cos bedzie

a siostra sie nie kieruj ani jej gadaniem tym to na pewno daleko nie zajdziesz

jak chcesz proboj ale marnie to widze
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
No w takiej sytuacji to ja bym już nawet nie nalegała na spotkanie tylko napisała o co chodzi w tym smsie, mailu czy jakąkolwiek inną drogą, gdzie Cię jeszcze nie zablokował i jest szansa, że zajrzy ;) ale tak bez żadnych uczuć, pretensji... te jego chimery bym już raczej olała :] a co do tego śmiania się to też tak czasem miewam ;) twarda bądź :)
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
no własnie najgorsze jest to ze czasami miewam napady niekontrolowanego smiechu i wtedy to moze byc zdradliwe...

stwierdziłam ze olewam go dopóki nie przyjdzie do nas a kiedys to sie na pewno stanie i wtedy zobaczymy co on zrobi jak dojdzie do konfrontacji...


ajj usycham nie widziałam go 2tyg,... Masakra...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jedno jest pewne... nie możesz za nim latać i tak zabiegać podczas gdy on zwyczajnie ma Cię w d. Faceci mają nieraz dziwne zagrywki... choć to, co ten wymyślił bije wszystko chyba z czym się kiedykolwiek zetknęłam. Trzymaj się... wiem, że to nieraz nie jest łatwe, ale nie masz wyjścia :)
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
A nie lepiej spróbować poczekać? Oboje są kompletnie zamotani i w ogóle nie wiadomo, o co chodzi - nie dość, że jedno nie wie, o co chodzi drugiemu, to prawdopodobnie żadne nie wie też, o co chodzi jemu samemu (mam nadzieję, że w miarę gramotnie to ujęłam).
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
od tego sms nic nie zrobiłam w sprawie zeby sie z nim spotkac... czekam na pewno kiedys do nas przyjdzie(udzielam mu mojej drukarki :p ) wiec zobaczymy jak on sie wtedy zachowa, a ja postaram byc sie zimna jak lod...
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
masakra jego siostra przed chwila cos wspomniała ze on z jakas dziewczyna duzo ostatnio pisał na gg(tylko nie wiem kiedy ostatnio...) bo ja tez z nim bardzo duzo pisałam do momentu zablokowania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry