pomocy... jak rozszyfrowac faceta...

Status
Zamknięty.

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
hmmm, a może się po prostu przestraszył? :/ że on coś zrobił nie tak... :/ eh, tylko po co Cie blokować na gg? o_O dziwny przypadek...
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
no nie wiem... jak ost.(przed blokowaniem a po wysłaniu filmiku) był u nas to usiadł koło mnie, w sumie siedział tak blisko ze "stykalismy" sie, pozniej(siedziałam na moim tapczanie) polozył sie i czułam jego wzrok na moich 4literach... jak obejrzałam sie za siebie to jego oczy były takie nieobecne... jakby o czyms myslał...
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
hmmm... Może chciał Ci wyznać miłość? eh, a w ogóle Ty mieszkasz z jego siostrą? tak? nooo to zagadaj z nią... Może ona wie coś czego Ty nie wiesz... Albo niech ona z nim coś pogada. Jeśli do Ciebie się nie odzywa
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
on ze swoja siostra rozmawia jak musi... nie przepadaja za soba... znosza sie...
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
to z innego nr gg napisz do niego i jeśli konieczne to nawrzucaj mu bo co to ma być, że nie wiadomo o co strzela focha, blokuje Ci gg i w ogóle... jak dziecko jakieś... eh, a ile ma lat jeśli można wiedzieć...?

eh, głupie pytanie... jeśli mieszkasz z jego siostrą to pewnie tak po 20
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
boje sie ze jak mu napisze to sie skompromituje ... moze on sobie zarty robił...w co watpie...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Odczekaj. Jak mu na Tobie zależy, to sam się powinien odezwać.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To skoro minął już tydzień - to może z nim pogadaj.
Bo tak sytuacja wydaje się co najmniej dziwna...
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
wlasnie przed chwila probowalam zadzwoinic bo mialam sprawe, telefonu ode mnie nie odberał dopiero jak zadzwoniła do niego jego siostra to odebrał...
 

piotr_dj

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wielkopolska
To w takim razie spytaj się go: "(Gienuś) czy ty sobie jaja ze mnie robisz?"
W nawiasie należy wstawić opcjonalnie imię kolegi ;)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
A ja poszlabym w tym kierunku, że może coś zobaczył na twoim kompie..Może zostawilaś wlaczone gg i wszedl do archiwum? A może to siostrzyczka coś mu nagadala bo jesli go nie lubi to dlaczego ma być szczęsliwy. Wystarczyla informacja,że masz faceta. Ogólnie to sytuacja jest dziwna, nie blokuje się ludzi za nic.Porozmawiaj z nim, ale nie pytaj czy cie kocha tylko dlaczego cię zablokowal. Takim pytaniem nie osmieszysz sie bo jest neutralne, a masz prawo znać przyczyne takiego zachowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry