Polscy Siatkarze ...

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Kurdę i słusznie bałem się Brazylii :/ Kerio ma rację... przegrać można, ale po walce. Ten mecz to w żadnym razie nie był poziom finału MŚ, bo jedna drużyna się nie dostosowała. No cóż mówi się trudno... srebro jest i trzeba czekać na rewanż w Pekinie podczas Olimpiady :)
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Ja tam sie bardzo ciesze ze srebra ;) moglo zawsze byc gorzej :D a brazylii podobno jeszcze nikt nie pokonal.. moglismy byc pierwsi, ktorzy by to zrobili, ale niestety nie udao sie. Ja naprawde ich tam podziwiam, wkonu tyle ludzi to oglądało.. nerwy i wogole.. pooracha ;):) ale sreberko mamy :):)
Gratulacje chłopcy :eek:k: :eek:k:
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Wysoki poziom przez niemalże cały turniej i to zadowala. :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
A ja tam i tak sie ciesze...gdyby ktos przed MS powiedział, ze zdobedziemy srebro, wyprzedzajac Bułgarów, Serbów, Włochów, Francuzów, Rosjan to na pewno bym nie uwierzył..przyznaje sie, ze przed MS zakładałem 5 miejsce..tymczasem zaskoczylismy cały świat..zaskoczylismy sami siebie..

przez ostatnie lata zrobilismy kolosalne postepy i choc dzis jednak jakis niedosyt jest, to jednak za kilka dni bedziemy mieli z tego medalu ogromna satysfakcje..bo to MŚ, a nie zabawy na trzepaku..

Jesli ktos wypowiada sie, ze rozwalili nas jak dzieci, to zupełnie tego nie rozumiem..owszem Brazylijczycy byli lepsi od nas dzisiaj o dwie klasy, ale nie dlatego, ze nie umiemy grac w siatkówke, tylko dlatego, ze była to dla nas zupełnie nowa sytuacja..w nastepnym finale bedzie zupełnie inaczej...

Wielkie brawa dla POLAKÓW!!!
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
szkoda, ze nie dotrzymali formy do finalu, bo moznabylo przegrac w lepszym stylu.
mimo wszystko - DZIEKUJEMY CHLOPAKI!!! JESTESCIE WIELCY!!!
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Ja nie mam zamiaru narzekać na chłopców,starali się,ale na Brazylię nie ma narazie mocnych. Za cały turniej należą się Polakom tylko podziękowania i nie psujmy sobie tego sukcesu mówieniem o tym jak grali,albo jak nie zagrali.Oni wiedzą czego im zabrakło do sięgnięcia po złoto i na pewno nad tym będą pracować.
Wzruszyłam się jak odbierali medale i gdy zobaczyłam koszulki z numerem 16. To piękny gest.Cieszę się także, że Zagumny zdobył nagrodę dla najlepszego rozgrywającego tych mistrzostw.

DZIĘKUJĘ WAM !
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja tam sie bardzo ciesze ze srebra ;) moglo zawsze byc gorzej :D a brazylii podobno jeszcze nikt nie pokonal.. moglismy byc pierwsi, ktorzy by to zrobili, ale niestety nie udao sie. Ja naprawde ich tam podziwiam, wkonu tyle ludzi to oglądało.. nerwy i wogole.. pooracha ;):) ale sreberko mamy :):)
Gratulacje chłopcy :eek:k: :eek:k:
Francja ich pokonała w tym turnieju. to my BYLIŚMY nie pokonani :p
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Oglądając mecze Brazyli i Polakow w MS stwierdzam ze byl to najlepszy mecz Brazylijczykow i niestety nasz najgorszy. Ale co z tego...nie mozna miec wszystkiego od razu. Brazyli to klasa sama w sobie a my zrewanzujemy im sie w Pekinie :)

Bardzo wzruszajacy moment kiedy na piersiach chlopcow zobaczylam koszulki z 16.

DZIEKUJE za wszystko i PROSZE o wiecej ;)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Chłopaki pokazali klasę z tymi koszulkami. {ta, aż się poryczałam. ;p} :)
Brazylia jest o wiele lepsza ale my również,
następnym razem wygramy z nimi. :D

Dziękuję chłopcy. :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Oj, wazne ze mamy srebro :) :)
pewnie, ze zloto byloby lepsze,
ale i tak doszlismy daleko
DZIEKUJEMY :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
A buuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
Nasi przegrali 3:0 w takim stylu, że głowa boli :/ .Nic im nie wychodziło. Poddali się bez walki tragedia ;(

Ale ważne że jest srebro :klaszcz:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Mogło być lepiej ale nie jest, srebro jest dobre.

dobre :bag: jest spelnieniem ich (czyt. siatkarzy) marzen i dla Ciebie to tylko dobrze :niepewny: niektorych to naprawde ciezko zadowolic :mruga: tylko ze malo kto jeszcze przed mistrzostwami obstawial ze tak daleko zajda. Pokonala nas najwieksza (juz) legenda swiatowej siatkowki i delektujmy sie tym co mamy :D
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Bardzo sie ciesze, ze mamy S R E B R O :D . Jak Chlopaki zdjeli bluzy od dresu i jak zobaczylam, ze wszyscy maja koszuli z numerm 16 to sie poryczalam... uwazam, ze slusznie tak zrobili... ten medal jest DLA ARKA [*]
Bardzo bym chciala pojechac jutro na Okecie, lecz niestety nie moge... choroba mnie totalnie rozlozyla... :( :( czemu akurat teraz?! ;(

:* CHLOPAKI, BARDZO WAM DZIEKUJEMY :*

Polska!!! Polska!!! Polska!!! Polska!!!
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
chłopcy byli świetni!! moim zdaniem troszeczkę terner zawinił wpuszczając na boisko kontuzjowanego Gacka... ale było, minęło...

MAMY SREBRO!!
 
Do góry