Polscy Siatkarze ...

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Wczoraj Polacy wygrali 3:0 z Chinami
Dzisiaj 3:0 z Argęntyną więc postanowiłam założyć ten temat
Bo oglądałam ten mecz choć było ciężko wstać, ale żyje :p

Ja uważam, że Polacy grają świetnie :D
A Wy?

Jaki wynik obstawiacie jutro w sportkaniu Polska-Egipt bo Ja 3:0 :p

No i kto oglądał mecze?
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Oczywiście ,ze oglądałam,chociaż nie lubię wstawać tak wcześnie:) Ogólnie jestem zadowolona z wyniku,tylko zaniepokoiły mnie te gubione punkty w jednym ustawieniu,bo z lepszymi drużynami mogą np.5-punktowej straty już nie odrobić. No i ciągle mnie nie przekonuje Gacek,dzisiaj naprawdę nie grał dobrze. Ale co tam będę narzekała,liczy się przecież zwycięstwo:)Wierzę,że będą grali jeszcze lepiej. :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Dokładnie warto było wstac..miło popatrzec na polska druzyny, która nalezy do światowej czołówki i liczy sie na Mistrzostwach Świata...Po tych dwóch meczach mozna było zauwazyc, ze jestesmy jedna z najlepszych druzyn jesli chodzi o atak na świecie..stoimy w jednym rzedzie z Brazylia pod tym wzgledem..trudno znalezc inne druzyny z czołówki, w których tak wielu zawodników zdobywało by po kilkanascie punktów w ataku: i Wlazły i Świderski i Winiarski...na ogół druzyny maja swoich liderów, do których idzie 2/3 piłek..jak Fei jak Milijkovic..jak Poltawski..a u nas to rozkłada sie równo..i dobrze..jednak jedyne co martwi, to przyjecie zagrywki..Zagumny jest w stanie zgubic kazdy blok swiata, jesli ma przyjeta zagrywke w punkt..jesli bedzie musiał za piłka latac na 3-5 metr..w drugiej rundzie z Serbią i Rosją nei mamy szans..

Dobrze, ze mamy tak banalną grupe..mysle, ze poza Japonią to nikt nie ugra z nami nawet seta..to dobrze, bo trzeba miec jak najlepszy bilans przed 2 rundą, by w razie dwóch ewentualnych porazek: z wyzej notowanymi rywalami: Rosją i Serbią..wyjsc z drugiego miejsca, przy potknięciu Rosjan ot np z Japonia..łatwa grupa jest dobra, takze dlatego, ze nie zmęczymy sie bardzo przez te pierwsze 4 spotkania, a Gackowi przejdzie trema..

Ogólnie mysle, ze stac nas na finałową czwórke..a tam juz zdarzyc sie moze wszystko..bedzie nam o tyle łatwiej, ze w meczach z najlepszymi druzynami bedziemy pod mniejsza presja..a mysle, ze kazda druzyna woli grac z perspektywy teoretycznie słabszego...

Wierze w medal! :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
.:Wuyeq:. Ja również wierze w medal :D
zgadzam się z Tobą i z blanca :D
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Też myślę,że trafiliśmy do dobrej,łatwej grupy i biało-czerwoni dojdą daleko,bo uważam,że teraz są w dobrej formie,po drugie potrafimy wygrywać także z teoretycznie lepszymi drużynami od nas:)Szkoda tylko,że niektórych spotkań nie zobaczę,bo w tym czasie będę w szkole :-/
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
A chodzi o siatkarzy płci męskiej? :D
Bo jakoś ostatnio nie miałam okazji oglądać
I słyszeć coś o siatkarzach,
Ale wierzę,
Ze będzie medal..
Nawet musii być.. ;]
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Ja to widzę w takim świetle. To że nasi siatkarze wymiatają (jak narazie) na mistrzostwach świata, można głownie zawdzięczać trenerowi Lozano. Gdyby nie on, nic z mistrzostw byśmy nie mieli. Identyczna sytuacja jest w piłce nożnej. Gdyby nie Leo :D nie mielibyśmy szans pokonać taką drużynę jak Portugalia. Wspomnę tu jeszcze o słowackim trenerze naszych koszykarzy. Gdyby nie on, nigdy nie odbilibyśmy się od dna takiej dyscypliny jaką jest koszykówka. Jaki z tego wniosek ?? Polak potrafi, ale tylko pod obcym batem :D:D.
Wybaczcie, że odeszłem od tematu :bag:
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Ja wstanę jeszcze wcześniej, ale niestety meczu nie obejrzę, bo o 8.00 muszę być już w szkole :-/ Jestem jednak przekonana, że jutro też wygramy, bo przeciwnik nie należy do silnych,a my gramy na tyle dobrze, by sobie z Portoryko poradzić.
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Heh, i znowu 3:0 z Portoryko :D To już 4 mecz wygrany w ten sposób. Jak tak dalej pójdzie to bez problemu Polacy sięgną po medal :lol:
I liczę na to! POLSKA!! POLSKA!! :eek:k:
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Też bardzo się cieszę z tej wygranej:) Ale jestem też zdania, ze najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi i wtedy tak naprawdę się przekonamy, jaka jest forma naszych siatkarzy. Teraz pokazują się z jak najlepszej strony i nawet w ciężkich końcówkach setów nie pękają i walczą do końca.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
fajnie ze chlopaki tak graja i chwala im za to. Ale schody sie zaczna w drugiej rundzie i tez uwazam ze wtedy sie okaze w jakiej sa formie i czy sa w stanie wygrac z teoretycznie lepszymi zespolami. Ja sie tylko obawiam tego, ze po tych ich rajdzie w pierwszej rundzie oczekiwania wiekszosci Polakow wzrosly i jesli przegraja jakis mecz (teoretycznie) badz zaczna grac gorzej to ludzie zaczna na nich "buczec", bo taka jest mentalnosci polskiego kibola...no nie kazdego ;) Ja tylko nie chce by zdobyli 4 miejsce bo to najgorsze co moze byc...z mojego punktu patrzenia.
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Nie tylko Ty:) Tak sie cieszyłam,że we wtorek zobaczę mecz,bo lekcje zaczynam o 11.00,a tu taka niemiła niespodzianka-spotkanie rozpoczyna się dopiero o 10.00:-/ Myślę,że to będzie bardziej zacięty mecz, niż te które już nasi siatkarze zagrali,ale jestem pewna,że wygrają:)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
po meczu ze skosnookimi patrze i nie dowierzam ze chlopcy tak wspaniale graja. Lozano jest wielki i szacuneczek dla niego. A Sebus to klasa sama w sobie :D :D :D

Kurde :/ Polacy w drugiej rundzie wszystkie mecze graja o 10 wiec kicha z ogladania ;(
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
po meczu ze skosnookimi patrze i nie dowierzam ze chlopcy tak wspaniale graja. Lozano jest wielki i szacuneczek dla niego. A Sebus to klasa sama w sobie :D :D :D

Kurde :/ Polacy w drugiej rundzie wszystkie mecze graja o 10 wiec kicha z ogladania ;(
Ja też się ciesze, że wygrali :D

No szkoda już wole wstać o tej 5:00 rano niż o 10:00 jak jestem w sql :(
 

tasior91

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Idzie nam bardzo dobrze :D
Mam nadzieje ze złapiemy jakis medal !!
 
Do góry