Plecak typu "kostka"

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Ja :cenzura:e !!! To wy mnie i reszte społeczeństwa obrażacie tym że wogule jesteście i mi tu jeszcze :cenzura:isz, że to ja jestem zwierzęciem ? Idź zetnij włosy, umyj sięw acetonie i jakoś normalnie się ubierz szatanie to pogadamy !!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nawet nie wiesz jaka mi przyjemnosc sprawiles, pierwszy raz mnie szatanem tytuowano. chociaz wolalbym szczegolowiej, belzebubie prosze. mialbym az tak sie poswiecic dla spoleczenstwa? chyba snisz, to spoleczenstwo jest dlo jednostek, nie odwrotnie.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Znasz może to powiedzonko: "Dla dobra ogółu" :)cenzura: wie jak to było po łacińsku) - Więc dla dobra ogółu lepiej by było gdybyście wpizdu wymarli albo się zmienili w normalnych ludzi za:cenzura:ane ścierwa !!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dla dobra ogolu dobrze by bylo jakby ludzie Twojego pokroju padli ofiara jakiejs aborcji, swiat bylby piekniejszy, ludzie mogliby zyc w spokoju. dla dobra mojego ogolu niech inny ogol sie :cenzura:y w cholere raz na zawsze.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
A ja tak na offie razem z wami, że to jest temat o kostce i jak jakiś mod tutaj wpadnie, to może być kiepsko. To tak dla informacji normalnego ogółu który wypowiada się w tym temacie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a Ty nie masz sie za zaraze? jesli spoleczenstwo musiu sie kogos obawiac to takich jak Ciebie, nie metali.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Dla dobra normalnego ogółu to powinni brudasów wytępić !!! Powtarzam to już setny raz i powtarzać będe !!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tacy jak Ty zawsze tak mowia. a tak wogole, przedstawisz wreszcie jakis argument czy sie zamkniesz? Karh, licze na to ze mod jakis tu nie trafi :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jarozielarz jestes zaloznym gnojkiem który w przeciwienstwie do nas nic nie reprezentujesz sobą przez takich jak ty tylko place podatki z czego kasa idzie na zapomogi dla takich lumpow jak ty, bo ty jestes nikim w przciwienstwie do nas. a tak w ogóle jak to wszystko zobaczy Berials to będziesz mial przesrane bo mi się wydaje ze on tez jest metalowcem...
i mam dla ciebie dobra informację! mają zezwolić na eutanazję to szybko się jej poddasz i nie będziesz denerwowal tutaj porzadnych ludzi

o k*rwa wiek tego szczyla roz*ebal mnie na łopatki. 16 lat i mysli ze moze pokozaczyć:/
k.rwa wiesz o zyciu tyle co nic! o zielarstwie pewnie też nic nie wiesz, nawet nie potrafisz się dobrze zaciągnąc... wiesz nie jesteś godny noszenia w swoim podpisie banneru ganja fan. bo jestes dzieckiem neo a nie fanem marihuany!
ch*ju jak bym cie złapał to byś się modlił aby cię ktoś znalazł!
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Ale śię uśmiałem jak czytałem wasze posty pedały !!! Możecie mi wylizać i tyle,:cenzura: na to że jakiś mod jest adminem. Co do zioła pozostawie to bez komentarza (ci co mnie znają to wiedzą, brudas za:cenzura:any nie musi) A najlepszy ten tekst : ch*ju jak bym cie złapał to byś się modlił aby cię ktoś znalazł! - na to powiem tyle: żal !!! Aha i fajnie brudy się podnosicie na duchu, że niby wy to jesteście kimś, jesteście kupą gówna, która musi z powierzchni ziemi zniknąć !!!
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ej sorry,jak masz problem lub jakieś traumatyczne przeżycia to idź na terapie.
A nie obrażaj wszystkich naookoło.!
Bo to jest żałosne i wcale nie śmieszne.

Lepiej Ci po tym.?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jestes tylko nieudanym odpadem ewolucja, pozostaloscia tego co ziemia wydalila przy tworzeniu ludzil, to Ty i Tobie podobni zle wplywacie na spoleczenstwo, bo metale jesli w poblizu nie ma takich jak Ty moga spokojnie zyc ze spoleczenstwem, za to takie osrane cpuny jak Ty musza mieszac i sie do wszystkiego przyczepiac, to takich jak Ty powinno sie wybic, bo jedyne co ze soba niesiecie to zamieszanie
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jarozielarz wiesz co, jak jesteś taki kozak to powiedz to komuś prosto w twarz, jakiemuś metalowi a później powiedz jak było, ze szczegółami jak dostawałeś but za butem gdzie tylko popadnie za twoje po:cenzura:e poglądy.
nie będę się już więcej odzywał i nie dam się tobie sprowokować bo nie chce mieć ostrzeżenia.
Ale wierz mi jestem inteligentniejszy od ciebie i w przeciwieństwie do ciebie jesteśmy kimś bo się nie pastwimy nad żadną subkulturą lecz niszczymy takich jak ty.
A i jeszcze coś: ścierwo to nazwij to coś po drugiej stronie twojego lustra i naucz się pisać poprawnie po polsku bo ci to na razie nie wychodzi i tylko się ośmieszasz... :loldev:
Mały OFFTOP
A po za tym ty nazywasz siebie zielarzem? LOL
To wyczytałem w jednym z założonych przez ciebie tematów
Ema poszukuje nasionek Salvia Divinorum
LOL koleś żal mi ciebie. dla twojej informacji SD nie ma nasion, tylko są sadzonki szczepione z innych krzaków SD...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Łaaaaa... Aż mi szczena opadła jak to czytałem. Może chłopak ma jakiś kompleks. Wychowany w myśl zasady "trzy paski i wytapetowane laski" nie ma pojęcia o tym, że i tak nic nie zdziała. Bo tych jak ty to mówisz "brudów" jest o wiele więcej niż Ci się wydaje. Taki kozak jesteś tylko na forum, bo jakbyś jakiegoś długowłosego spotkał to byś nastawiał twarz na glana. Nie masz chłopie normalnych poglądów. To twoje zioło w którym więcej trutki na szczury i tytoniu niż prawdziwego błogosławieństwa zrobiło z ciebie istne warzywo. Warzywo, któremu koledzy wpoili jedną gadkę "bić bruda". To twoja domena na przyszłość? Gratulacje o mistrzu. Może mi powiesz w takim razie jaki to ma sens? Albo przedstaw mi swoje pogląy bez obrażania mnie. Co ty na to? Chyba za trudne zadanie dla takiego robota jak ty...
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
master6x6 - jeśli widzę jakiegoś brudasa to mówie mu w twarz że śmierdzi i żeby stąd :cenzura:ł, jeśli ma jakieś wąty to dostanie baty i tyle... pójdzie sobie do jakiejś meliny dla brudasów, dobra nie będe już z beudasami gadał, bo nie jesteście godni żeby nawet mi dupe wylizać, ścierwojady :cenzura:ane !!!
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Już go widzę jak to ma miejsce że on coś komuś mówi w twarz :] Może ewentualnie powiedzieć w twarz wytapetowanej laluni z blond włosami że się w niej zakochał od pierwszego wejrzenia ale nie jakiemuś "brudowi" to co pisze na forum. "Jestem w stanie sobie wyobrazić zakończenie mody na sukces" :D ale nie sytuacji kiedy jakiś niedorozwój z mózgiem drecha podchodzi do metala i mówi w twarz co do niego ma :p

jeśli widzę jakiegoś brudasa to mówie mu w twarz że śmierdzi i żeby stąd :cenzura:ł,
No to inteligentnie i na poziomie z nim gadasz :] Sam siebie tylko kompromitujesz a nie MÓWISZ mu coś. Nie wiesz nawet co to znaczy mówić, co dopiero co znaczy rozmawiać. Dla ciebie MÓWIĆ to rzucać mięsem i to wszystko. A taki metal to będzie się z ciebie tylko śmiał i ciebie żałował dzieciaku jeden :] Będzie się cieszył że się do ciebie nie zniża naiwniaku :]
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
master6x6 - jeśli widzę jakiegoś brudasa to mówie mu w twarz że śmierdzi i żeby stąd :cenzura:ł, jeśli ma jakieś wąty to dostanie baty i tyle... pójdzie sobie do jakiejś meliny dla brudasów, dobra nie będe już z beudasami gadał, bo nie jesteście godni żeby nawet mi dupe wylizać, ścierwojady :cenzura:ane !!!

A co do jacobsa - Brudasy kojarzą mi się z mega :cenzura:m muzą, brudem, smrodem, długimi śmierdzącymi, niumytymi włosami i spoconymi nogami w glanach które noszą przez cały czas... tyle, dlatego was nie trawie

Nom, nara menele brudne, bo czasami bana dostane przez bruda xD
 
Do góry