Plecak typu "kostka"

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Sam mam kostkę i lubię ją nosić...Wygląda raczej zwyzjnie, zapodaję na nią naszywki takich zespołów jak:slipknot, hunter, system of a down, farben lehre, dżem, akurat...
Moja kostka zmienia się nie do poznania co każdej rocznicy śmierci Ryśka Riedla...Naszywam na nią czarny materiał, aby uczcić pamięć o tym wspaniałym artyście...
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Uważaj bo zaraz nazwą cię pozerem :] Chcesz coś wyrazić - coś sensownego a tu wyłazi jakiś tepiciel i wali od pozerów :/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no o nareszcie i ja mam czas zrobić fotkę mojej kostce i nią się pochwalić przed wami:)
Co prawda jeszcze dzisiaj tam gdzie jest kratka widniały 2 przypinki jedna KAT a druga z kościotrupem jednak z Katem rozwaliła mi się a z kościotrupem odpiełem na zimę. tak samo srebne agrafki bo tylko po wczoraj jak mnie troszkę przysypało sniegiem agrafki chyciła rdza. zostawiłem tylko czarne. wczesniej było ich więcej i były poprzypinane na przemian:) ale co poradzić na korozja... :D

A więc plecak prezentuje się następujaco. sorry za dużą rozdzielczość ale jak zmniejszam w programie to się coś j*bie

 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ja mam i jestem z tego dumna!moja posiada naszywkiIron MaidenKornaSlipknotaRed Hot'ówThe rasmusale planuje zakupy w takim fajnym sklepie metalowym...hehe Ozzy Osbourn i Manson wymiata:pPs. Master6x6 zaje**sta kostka pozdro \m/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja mam do sprzedania naszywkę ozzy:) Nowa.

jak coś to mogę wystawić na allegro bo i tak ją mam zamiar wystawić na aukcje:)

Ale teraz obiektywnie mówiac lepiej ci się opłaca kupić w sklepie tym internetowym bo zapłacisz za wysylke tylko raz a jak to jest w sklepie normalnym to jeszcze lepiej:D tylko pozazrościć bo ja musze płacić characz poczcie za głupie wysylki które czasem giną... (już 2 zagineły) to taki maly offtop)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A moja kostka nie wiem czy dlugo wytrzyma, juz pare dziur zaszytych, ale wytrzymuje lepiej niz jakikolwiek inny plecak... no i ciagle nie przerobiona :D
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
kostka jest ponad czasowa i zawsze będzie modna!!! no i raczej do wszystkiego pasuje...z wyjątkiem różowego :p :p :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja tylko narzekam na jedno cały czas nadrywa mi się szelka u góry albo jedna albo druga, puszczają nici....
Ale zawsze na pomoc przybywa mama która jest krawcową :D
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
cóż mnie się nic nie odrywa tylko czasem szelki wypadają z tych metalowych "zawiasów" naszyweczki to....no ja sobie ich sama nie przyszywam...mamusia to robi za mnie:p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tak, kostki sa ponad czasowe, i mozna powiedziec ze i wierne, nikt nie potrafi ze mnan tyle wytrzymac co kostka ^^ ja juz powiedzialem, jesli kiedys moja kostka sie rozpadnie tak, ze juz nic sie nie bedzie dalo zrobic, to i tak jej nie wyrzuce, zachowam ja i tak
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co ty o tym gownie, w majtkach Cie uwiera? wiesz co, idz pod blok i tam wyzywaj, jeden debil wiecej na ulicy to bez roznicy, a przynajmniej na forum bedzie wygodniej. Te spadochrony sa wiecej warte niz kazdy inny plecak co w zyciu miales na plecach, sa wytrzymale, i nie zwykle markowe :cenzura:, czyli kilka nic nie wartych szmat z jedna debilna naszywka sprzedawane za ciezkie pieniadze, co by nie wytrzymalo nawet polowy tego co kosta wytrzyma.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jarozielarz o znalazł się bóg wie co... szmato :cenzura:j z tego forum za:cenzura:any dzieciaku neo!
wchodzisz tylko tutaj zeby wyzywac? to :cenzura:j!


a te kostki są oryginalniejsze od takich samych plecaków nike czy adidasa!
i tak w ogóle to 50 zł kosztują w cenie hurtowej! nie osmieszaj się!

i co do brudów to idz się umyc bo to od ciebie :cenzura:ie aż do mnie...
żal dzieci neo!!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie co roku, moja kostka wytrzymuje juz ktorys rok, a wlasnie pokazales jakim to zwierzeciem jestes. a niech mnie banuja ale mowie Ci to, jestes tylko zwierze, a nawet cos gorszego, bo zwierzeta nie maja w sobie podlosci. tuytaj moze i nikogo nie uraziles, ale czy bylbys w stanie na ulicy podejsc do kogos, kto widac ze jest biedny i mu to wygarnac? wiesz co, rzycze Ci szczerze z calego sercia zeby kiedys ktos Cie potraktowal w Twoj wlasny sposob, i zebys nie mogl nic wtedy zrobic, moze bys wtedy zmienil swoje postepowanie.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Dziecko neo to ty i cały ten ród zawszonych brudasów !!!
Smierdzicie, nie myjecie się i chodzicie w tych glanach. Wy to macie naprawde :cenzura:nięcie w bani !!! Brudasów to powinni rozstrzelać wpizdu i by był spokój !!! :cenzura:j !!!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
podejdz i powiedz mi to prosto w oczy a posmakujesz glana w swoich 4 literach! ty dresiarzu za*ebany
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
nie co roku, moja kostka wytrzymuje juz ktorys rok, a wlasnie pokazales jakim to zwierzeciem jestes. a niech mnie banuja ale mowie Ci to, jestes tylko zwierze, a nawet cos gorszego, bo zwierzeta nie maja w sobie podlosci. tuytaj moze i nikogo nie uraziles, ale czy bylbys w stanie na ulicy podejsc do kogos, kto widac ze jest biedny i mu to wygarnac? wiesz co, rzycze Ci szczerze z calego sercia zeby kiedys ktos Cie potraktowal w Twoj wlasny sposob, i zebys nie mogl nic wtedy zrobic, moze bys wtedy zmienil swoje postepowanie.
Nikogo biednego niepotraktowałbym w ten sposób, nie chciałem żadnego biedaka urazić - ale bruda to bym jeszcze skopał !!!
podejdz i powiedz mi to prosto w oczy a posmakujesz glana w swoich 4 literach! ty dresiarzu za*ebany
Może i bym poczuł glana ale wstał i cie brudasie za:cenzura:any połamał...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
heh, jestes zalosny i gorszy od zwierzat, obrzydzenie bierze na mysl zycia w jednym kraju z takimi stworzeniami jak Ty.
 
Do góry