Play - nowy operator komórkowy

zodiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
kojarzy mi sie z piła ;] reklama mocna ale rzucajaca sie w oczy i o to chodzi ;]
 

faforka

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Co wam powiem , to wam powiem, ale wam powiem, whatever :D

A poważnie, to już dawno nie widziałam billboardów, które tak bardzo rzucają się w oczy. Szokujące, ale przyciągają wzrok i o to w tym wszystkim chodzi.
Czekam aż zadzwonią i decyduję się na abo. Potem nie będę musiałą się już pokazywać :)
 

kita14

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
To trzeba im rzeczywiscie przyznac,ze prowadza kampanie,ktorej nie da sie niezauwazyc,bo pomyslcie,czy ktos pamieta kampnie np.Samych Swoich?? bo ja nie.tu chodzi o to,zeby bylo oryginalnie i w Play wlasnie tak jest.Maja u mnie duzego plusa.
A patrole policyjne rzeczywiscie moglyby takie byc jak w spocie :p.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
szkoda tylko ze nie mają oferty poniżej 50 zł na abo. TO jest denerwujące.
 

Tookie

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
czy ktos pamieta kampnie np.Samych Swoich?? bo ja nie.
Jak to? Nie pamiętasz michała wiśniewskeigo z zielonymi włosami?? :sexy:
WIELKI LOL

szkoda tylko ze nie mają oferty poniżej 50 zł na abo. TO jest denerwujące.

Tyle, że jak ma się abonament niższy niż 50 zł to i tak się go najczęściej przekracza i wychodzi ok 50. A ta 50-tka jest na tyle bogato wyposażona, że już nie przekraczasz abonamentu. :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Też prawda :D Ale na dzien dzisiejszy muszę ciąć wydatki a nie je podwyższać :D Choć oferta kusi...
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Zgadzam się z Kerio że oferta kusi, ale według mnie nie ma się co napalać za szybko, najlepiej przeczekać to całe zamiesznie, myślę że za jakiś czas jeszcze zejdą z ofertą (bo z tego co zauważyłem cały czas wprowadzają jakieś zmiany) i było by przykro patrzeć że inni mają taniej :) Poza tym podczas moich wizyt w punktach sprzedaży zauważyłem, że panuje tam na razie jeden wielki burdel, w zasadzie nikt nic nie wie, ciężko uzyskać jakieś konkretne informacje, po prostu zupełny brak dobrej organizacji. Jeśli chodzi o osoby które zgłosiły się do Nadchodzi4 (a nie były testerami) też warto poczekać na kontakt ze strony Playa bo z tego co wiem to osoby te mają mieć przydzielony inny początek numeru plus 50 minut co miesiąc przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli chodzi o telefonik LG KU311 za 1 zł to miałem go dzisiaj w rękach, prezentuje się całkiem fajnie, wygodna klawiaturka, przejrzyste i intuicyjne menu, natomiast nie ma co liczyć na dobrej jakości zdjęcia z tego aparatu 1,3 mpx. Miałem okazję pobawić się nim tylko kilka minut więc na temat innych jego funkcji się nie wypowiadam.

Wniosek: Ja jeszcze poczekam z przejściem do Playa :)
Pozdrawiam!
 

zodiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
ale im wcześniej się przejdzie do play'a tym więcej play będzie mógl zaoferować ;]
 

kita14

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie zapominajmy o promocji "Prezent na dzien dobry":)Dlatego wlasnie kupuje starter przed 7 kwietnia:p
 

Mati81

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
hehe, ta promocja jest jak testowanie za friko, wszystko zwracają;)
 

Tookie

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
hehe, ta promocja jest jak testowanie za friko, wszystko zwracają

Spoko promocja na miły początek, ale mnie się najbardziej podoba opcja z otrzymywaniem minut za 2 odebrane. Odbieram sporo telefonów i mogę na tym sporo zyskać BB)
 

ela12

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
192
Punkty reakcji
0
na dodatek mozna testowac tak dlugo jak beda srodki na koncie :eek:k:
 

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
całkiem sporo tych salonów, jak na początek to nawet bardzo dużo.

słyszeliście coś o tym, że będą promocje dla tych którzy przez te zmiany w regulaminie teraz odejdą z ery?
 
Do góry