Play - nowy operator komórkowy

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wchodzac i logujac sie na stronce nadchodzi4.com mozna stac sie wlascicielem fajnego, multimedialnego telefonu:) To nie zaden bajer, paru moich znajomych juz sie zakwalifikowalo:)
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
zakwalifikowało? A ktoś dostał tak namacalnie taki wszystkomający tel za free? :p Bo ja w takie rzeczy raczej nie wierzę
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Fst muszę Ci powiedzieć że to co pisze korolova to prawda. Jednak jeśli się nie mylę to trzeba mieszkać w odpowiednich miastach. Ponieważ ten nowy operator nie jest jeszcze wszędzie dostępny.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Bo ja w takie rzeczy raczej nie wierzę
Ja także. Nic nie jest za free. Nawet ksiądz za darmo w kościele się nie modli. Z tym tel. na pewno jest jakiś haczyk - trzeba się zarej. przechodzisz później na wyższy level, potem pewnie też coś bym musiał zrobić ...
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
czy sie nie myle czy czarny i krolova to jedna i a sama osoba? ;/ jeden dolaczyl 3.12 a drogi uzytkownik 9.12 wiec........ :/
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
czy sie nie myle czy czarny i krolova to jedna i a sama osoba? ;/ jeden dolaczyl 3.12 a drogi uzytkownik 9.12 wiec........ :/

Gwarantuje, ze ja i Czarny to nie jedna osoba :)
Co do telefonu, to z tego co wiem, trzeba po prostu spelniac jakies kryteria, ktore ustawilo sobie nadchodzi4. Napewno nie trzeba nic za to placic :)
Z reszta nie ma nic do stracenia, nawet danych podawac nie trzeba, wiec nie ma co sie doszukiwac kruczkow :)
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
dla mnie darmowy telefon = konkretny abonament. Ewentualnie jak na razie może i tak być na zachętę, ale kruczki to tam na pewno są, za darmo to można w dzisiejszych czasach najwyżej w gębę dostać :p
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wszystko sie okaze jak juz wejda na rynek i przestana sie ''kryc'' ;) Ale ja jestem dobrej mysli, jesli chca byz powazana firma, to nie sadze, zeby robili ludzi w bambuko.
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
Napewno nie trzeba nic za to placic :)
Z reszta nie ma nic do stracenia, nawet danych podawac nie trzeba, wiec nie ma co sie doszukiwac kruczkow :)

Jakbyś zobaczyła to dane osobowe trzeba podać, ponieważ w zasadach jest że mogą cię wybrać do tej promocji i muszą przysłać jakiś list
Acha sorry nie zauważyłem przycisku "Odmowa'' :/
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Dla mnie dziwna taktyka pozyskania nowych klientów... zawsze jest jakiś haczyk. Jak inni też uważam, ze nie ma w życiu nic za darmo! :lol:
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
A ja sadze, ze warto sprobowac. I mam nadzieje, ze uda mi sie udowodnic niedowiarkom, ze mialam racje :p Jak narazie jestem dobrej mysli :)

A ja sadze, ze warto sprobowac. I mam nadzieje, ze uda mi sie udowodnic niedowiarkom, ze mialam racje :p Jak narazie jestem dobrej mysli :)
 

zodiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
pewnie, że warto spróbować, wiara czyni cuda, jak ktoś jest pesymistą i nie wierzy, że dostanie telefon to go na pewno nie dostanie, dostaną go tylko optymiści :p
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Fragment regulaminu:

Jeśli zakwalifikujesz się dalej, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka dodatkowych pytań. Następnie otrzymasz pocztą list z loginem i kodem, za pomocą których zarejestrujesz się na stronie internetowej. Wspólnie ustalimy termin spotkania i podpisania umowy, na mocy której staniesz się uczestnikiem naszego programu.

Nic za darmo
 

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
No jasne, że nic za darmo. Ty użytkujesz telefon a oni sprawdzają jak i do czego go wykorzystujesz. Podobno chodzi o to żeby wyczuć potrzeby rynku i po to ta akcja, do mnie dzwonili i pytałam o co chodzi w umowie, oni muszą mieć jakiś dowód w wypadku jeśli zgubisz telefon i takie tam:) Wiadomo że nikt nic nie daje za darmo ale jeśli ktoś chce tylko info. o moich potrzebach to ja w to wchodzę :D
 

zodiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
tylko trzeba pamiętać, żeby dobrze przeczytać umowę i zapoznać się z regulaminem, aby dobrze wiedzieć co wchodzi w zakres testowania
 

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jasne, że trzeba zawsze i dokładnie :)
Dowiedziałam się, że oni chcą wprowadzić nowe wiadomości zms'y, które w Izraelu wyparły całkowicie sms'y oparte są one są na piśmie zlango. Jest to pismo, które opiera się na obrazkach zamiast liter. Używane symbole są tak dobrane, że odbieramy je jednoznacznie. Dla mnie fajne, ale sprawdzie sami:
http://www.zlango.com/content.aspx?page=try
:)
 

zodiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
dla mnie bomba, ale mam nadzieje ze obrazkow bedzie wiecej, zeby mozna bylo sie na pewno dogadac z druga osoba :)
 
Do góry