Play - nowy operator komórkowy

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
1 zł to bardzo nierozsądna cena, raczej strasznie niska i to mi się podoba :D
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Ale za co, co z tego że jest jeden LG za 1zł jak on mnie nie interesuje, potem za 200zł jest Nokia (ble) i Samsung mniej wiecej taki jak mój, a za jeszcze więcej to już bez sensu brać abonament i płacić tyle za telefon. Spalili się u mnie z tym nie przenoszeniem pozostałej kasy na następny miesiąc.
 

Tookie

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ale za co, co z tego że jest jeden LG za 1zł jak on mnie nie interesuje, potem za 200zł jest Nokia (ble) i Samsung mniej wiecej taki jak mój, a za jeszcze więcej to już bez sensu brać abonament i płacić tyle za telefon. Spalili się u mnie z tym nie przenoszeniem pozostałej kasy na następny miesiąc.

Tyle, że minut w abonamentach jest dosyć dużo więc to że nie przechodzą to pół biedy. Poza tym za 2 minuty przychodzące dostajesz 1 wychodzącą więc automatycznie Twoja liczba minut wzrasta. Ja mam telefon w abonamencie za 1 złotówkę bo jestem testerem więc jak dla mnie cena bardzo spoko :eek:k:
 

ela12

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
192
Punkty reakcji
0
Przecież rozmowy za 0,49 zł, to taniej niż przez stacjonarny! (przy abonamencie 50 zł. Tepsy),przy najniższych doładowaniach karty dostajesz bonusy pieniężne, u innych operatorów masz je dopiero przy wyższych doładowaniach,już przy abonamencie 50 złotowym masz 143 minuty do wszystkich sieci, to bardzo dużo jak na ofertę wstępną,może telefony nie są tanie, ale przecież są to telefony z najwyższej półki :sexy:
 

Mati81

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Fazi, najpierw mówisz, że z 70 złotych przegadasz tylko 30, a potem brak Ci tanich smsów w pakiecie;) Przecież zostanie Ci na nie 40zl, przy takich cenach jakbym wykorzystał to na smsy to odpadły by mi paluchy:) podoba mi się, że MMS w cenie SMS, duży plus:)
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Ja sie chyba zdecyduje na abonament za 50 pln, tylko pozostaje kwestia wyboru telefonu, LG KU311 spoko telefonik ale nie ufam LG, a poza tym jak mam się związać umową na dwa lata to wolałbym żeby posiadał już np videorozmowy wiec pod uwagę biore tez Szajsunga Z400 bodajże :) Pozdrawiam!
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
No minuty nie przechodzą, a ja nie lubie płacić za coś czego nie wykorzystam. Na chwilę obecną mam smsy za 20gr/1gr, a tam za 15gr. A rozmowy jakoś za 80gr/35gr a tam za 50gr. I starcza mi 30zł miesięcznie. To po grzyba miałbym brać abo za 50zł. Nie mówię że to lipa, oferta jest niezła, ale w moim przypadku nie robi wielkiej różnicy w stosunku do simplusa. A na pewno nie takiej żeby pakować się na 2 lata w abo za prawie dwa razy więcej niż wydaje teraz.

Polecam reszcie też sobie przekalkulować na sucho zanim się napalą nie wiadomo do końca na co.
 

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
jasne, skoro wystarcza Ci 30 zł to rozumiem, że może nie być dla ciebie atrakcyjna.
ja mam abonament za 150 i zawsze rachunek jest i tak koło 200, strasznie mnie to drażni, że sporo płacę i mam kiepski telefon, a za wierność sieci mam bezpłatne minuty ale tylko w obrębie sieci. Nie uważam żeby w playu były drogie aparaty, ceny w stos. do proponowanych modeli są ok.
po dosyć dokładnej analizie, play wypada naprawdę nieźle, przynajmniej jeśli chodzi o moje potrzeby.
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Nie no jak tak to oczywiście. No i ceny w abo za 150 faktycznie są bardzo dobre, w abo za 50zł jest dużo mniej ciekawie.
 

Mati81

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Fazi, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził;) widać masz inna ofertę która spełnia Twoje potrzeby, ale podoba mi się, że umiesz też obiektywnie ocenic inna ofertę, i nie mówisz, że jest jest be, bo akurat Tobie nie pasuje:)
 

ela12

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
192
Punkty reakcji
0
mnie natomiast oferta bardzo odpowiada , a do tego podoba mi sie , ze wideorozmowy kosztują tyle samo co zwykłe rozmowy, pomyślcie sms kosztuje tyle samo co mms (15 gr) a przecież w mmsie można zmieścić więcej treści, można dołączyć zdjęcie, podłożyć muzykę. Nigdzie tak nie ma :eek:k:
 

Mati81

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
mnie natomiast oferta bardzo odpowiada , a do tego podoba mi sie , ze wideorozmowy kosztują tyle samo co zwykłe rozmowy, pomyślcie sms kosztuje tyle samo co mms (15 gr) a przecież w mmsie można zmieścić więcej treści, można dołączyć zdjęcie, podłożyć muzykę. Nigdzie tak nie ma :eek:k:


MMS w zależności od abonamentu kosztuje od 7 do 10 gr za minutę, przypominam o tym, że dostajemy do wykorzystania więcej złotówek niż placimy;)
 

faforka

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
To fakt. Oferta jest naprawdę przejrzysta. A to dzięki takiemu prostemu zabiegowi, jak wyrównane stawki do wszystkich sieci.
Prawdopodobnie play ma co jakieś 6 tygodni wprowadzać jakieś atrakcyjne pakiet czy promocje. Zapowiada się apetycznie :)
 

Nihili

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
39
hahaha te promocje też są jasno określone, co 6 tygodni :D
 
Do góry