Plastry antykoncepcyjne

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
a wiecie ze mozne bedzie tak ze farmaceuta odmowi ci sprzedarzy tabeletek antykoncepcyjnych
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ech, jeżeli to co mówisz jest prawdą, to źle się dzieje w naszym państwie ...
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
to sie dopiero ma wydarzyc :) jeszcze zbieraja podpisy itd. miejmy nadzieje ze nie przejdzie
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
przeciez to nie przejdzie... juz to widze: wiadomosci zatrzymano groznych przestepcow, znaleziono przy nich trzy kartony prezerwatyw, sprawe przejela prokuratura i zainteresowal sie nia episkopat... :ninja2: panstwo-groteska
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
cicho bo moja kobieta wlasnie zmienila tabletki na levomine i miejmy nadzieje ze bedzie w koncu dobrze
 
N

natulka123

Guest
Temat w sumie jest o plastrach co ? :) Ale faktycznie one są droższe. Plus ich jest chyba tylko taki że nie trzeba pamieta o konkretnej godzinie tak jak przy tabletce. Levomine obiło mi się o uszy gdzies , chyba kuszą niską ceną.
 

Millenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja również przez jakiś czas używałam plastrów..ale nie byłam zbyt zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że zdarzyło mi się, że się nie raz odkleił, brudziły się rogi plastra co nie wyglądało zbyt higienicznie i przyklejały do bielizny albo do ubrań. Jedyny plus to to że codziennie nie trzeba o tym pamiętać. No i względny zdrowotne..nie obciążają tak bardzo wątroby jak tabletki. Jednak mimo wszystko zdecydowanie wolę brać pigułki.
 

am21

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, mam pewne pytanie od 2 miesiecy mam naklejone plastry antykoncepcyjne, od trzech dni biore antybiotyk DUOMOX, nurtuje mnie jedno pytanie bo w ulotce DUOMOXU jest napisane "Jednoczesne stosowanie amoksycyliny i doustnych środków antykoncepcyjnych moze powodować zwiększenie czestotliwosci miesiączek oraz zmneijszać skuteczność antykoncepcji" DOustne środki czyli chodzi tylko o tabsy, czy to moze chodzi o ogollnie o kazda metoda, Jak myslicie mam sie zabezpieczac z chłopakiem przez jakis okres czy to nie dotyczy tych plastów??Mial juz ktos moze podobny przypadek?
 

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
Cześć dziewczyny mam problem, a mianowicie współżyłam z moim mężczyzną i przypadkiem zerwaliśmy plaster i chciałam go przykleić ale on nie przylega już tak jak powinien (tzyma sie ale jest pomarszczony itp) co mam robić? nakleić nowy? jak nakleje nowy to będzie juz ten przed 7 dniową przerwą kiedy powinnam go odkleić?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
poczekaj do momentu az trzeba bedzie nakleic nastepny plaster, a przez ten czas uzywajcie prezerwatyw albo sie wstrzymajcie.
 

paclapka

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Rozpoczelam uzywanie plastrow Evra we wtorek gdy dostalam miesiaczke, z tego co czytalam w internecie i co mowia moje kolezanki, ktore ich uzywaja, to, ze okres im sie skrocil, zamiast 5-6 dni mialy 2 gora 3 podczas naklejenia pierwszego plastra. Ja mam okres 4 dzien i nie jest mniej obfity badz sie nie skraca. Czy to oznacza, ze plastry nie dzialaja? Obawiam sie, ze cos jest nie tak. Zazwyczaj okres mam 7 dni.
 
Do góry