Pieszczoty...

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Wracając do pieszczot to ostatnio bardzo polubiliśmy walke na języczki. :D nawet nie wiedziałam, że może to być aż tak bardzo miłe. :D a taka długa walka.. :D zakończona jeszcze przygryzaniem.. :D no cud miód. :D :p
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
No poprostu tak jak pocałunek z języczkiem... tylko, że języczki przepychają sie nawzajem. :D dla nas baaardzo miłe. :D a mojemu sie podoba jak mu go przygryzam. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a moj chlopak zawsze jest zly n amoj jezyk :( i pyta czy on musi byc taki dlugi :D bo mu do gardla wchodzi :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
musze stwierdzic, ze moj chlopak niestety chyba jest tradycjonalista, co prawda czasem ma to swoje dobre strony, ale Siwek mozesz sobie wyobrazic jak reaguje na jakies moje nowosci :]
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Ee to ja na szczęście nie mam tego problemu. :D mój jest baaaardzo chętny na różne nowości. :D sam czasem wymyśla. :D :p no i jest bardzo miło. :)
A Nika próbowałaś juz różnych sposobów przekonywania go do nowości?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
co do sposobow to czasem mam jakoas taktyke, zeby wyszlo tak jak ja chce, bo jak powiem bezposrednio to zawsze jest haslo "juz sie boje"

A Ty masz jakąs skuteczna to podpowiedz :)
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Tak jak napisała, ja nie musze mieć żadnej taktyki, bo mój jest baaardzo otwarty na nowości. :D i jemu sie podoba co wymyślam. :D na szczęście. :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Tobie to dobrze, a moj sobie ze mnie zarty stroi :] bo co chwile mam jakies pomysly i to pewnie dlatego
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nika to musisz jakims sposobem go przekonac do nowosci :).... nio ale w tej kwestii niestety nic Ci nie doradze bo nie znam twojego faceta...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
aj mowie Ci on zawsze sobie jaja robi, mysli, ze kazdy moj pomysl jest jakis dziwny i glupi :]
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio ale chyba nie zawsze tak jest... przekonał sie juz do czegos czy nie ??
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tak gra wstępna musi być taa... brakuje mi tego. Niestety musze jeszcze czekać. :( Ale loozik może w wakacja albo i wcześniej tylko szkoda że to nie ode mnie zależy.
 
Do góry