Pieszczoty...

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Granice sa po to zeby je przekraczać ... i nie ma pieszczoty której bym nie zaznał i której bym nie dał :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czasem pieszczoty są lepsze niż najlepszy sex :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Czasem pieszczoty są lepsze niż najlepszy sex :D

To jest prawda :) A zwlaszcza takie subtelne i namietne pieszczoty. W ogole jesli ktos potrafi to dobrz robic to... mmm.... sama przyjemnosc :) A przyjemnosci sa po to zeby z nich korzystac, czyz nie ;>??
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Dla mnie pieszczoty kojarzą się poprostu z .... GRĄ WSTĘPNĄ !!
nie wyobrazam sobie DOBREGO SEKSU bez dłuuugieeej gry wstępnej! :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
u mnie to czesto jest odwrotnie najpierw seks a potem pieszczoty, ale gra wstepna tez jest, tyle ze przewaznie krotka
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nika przeciez gra wtepna jest cudowna i im dłuzsza tym lepsza. Postaraj sie to jakos wydłuzyc ze swoim partnerem, jakis erotyczny masaz, wspolna kapiel a pozniej nacieranie ciałka balsamem, jakas bita smietana, owoce, albo najpierw wybrudzcie sie czekoladowymi ciasteczkami i zlizujcie z siebie czekalode a pozniej sie wspolnie wykapcie.... Uwielbiam takie fantazyjne gry wstepne... szkoda ze teraz moge juz o nich tylko powspominac... :( ;( :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj Asica chcialabym miec do tego wszystkiego co piszrsz warunki, ale i tak sie ciesze ze moj chlopak nie ma rodzenstwa i ma fajnych rodzicow, jedyne miejsce do tych rzeczy to jego pokoj lub auto, z chceia bym sie z nim wspolnie wykapala, kiedys juz na jakiejs wycieczce bylismy razem pod prysznicem, ateraz nie ma gdzie i kiedy :(
A TY Asica sie nie zalamuj, uszy do gory
a z ta gra to jakos moj chlopak az tak nie lubi przeciagac niestety, nie raz mu mowie zeby jeszce nie...... to wtedy mnie slucha
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nio ja wiem ze do wszystkiego potrzebne sa warunki, ale jak ich nie ma to i tak mozna cos fajnego wymyslec :). My to kurcze mielismy bogata i wybujała fantazje jesli chodzi o te rzeczy i powiem Wam ze to naprawde pomaga i wtedy zycie erotyczne staje sie bardziej urozmaicone i o wiele piekniejsze.
Nika postaraj sie w miare mozliwosci wymyslec cos ciekawego a moze akurat twojemu chlopakowi sie spodoba i Wasza gra wstepna sie dzieki temu wydłuzy i bedziecie mieli co wspominac bo to naprawde swietna zabawa :D ;):)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nika tak dla Ciebie to mi bedzie ciezko cos wymyslic, no moze nie w sensie ze ciezko tylko chodzi mo o to ze ja nie wiem co Ty i Twoj chlopak lubicie.... chociaz w sumie jak sie czego snie spróbuje to sie nie bedzie wiedziało czy sie to lubi :). No i jeszcze jedna sprawa, bo ja moge cokolwiek wymyslic tylko czy Wy bedzie miec warunki na realizacje.... A wiec właczam moja erotyczna fantazje i mysle... :D ;) :)
 
Do góry