Pieszczochy i Karwasze

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Jakos lubie od:cenzura:ane panny to raz.

Im bardziej nielogiczna tym bardziej kobieca. Mowcie co chcecie ale ja chyba lubie wariatki :D. Jest jakas na forum? taka 100% wariatka? proponuje ślub.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jakos lubie od:cenzura:ane panny to raz.

Im bardziej nielogiczna tym bardziej kobieca. Mowcie co chcecie ale ja chyba lubie wariatki :D. Jest jakas na forum? taka 100% wariatka? proponuje ślub.

Nie mów że cię kręcą takie emo dzieci bravo... :mruga:


A co do tej panny to brak słów, wypisz wymaluj dziecko myślące że staje sie hardcore bo delikatnie natnie sobie skórę, a wcześniej wmówi sobie że ma kto wie jakie problemy i jedynym wyjściem jest pocięcie się... :bag:
Pewnie 99% emo nie zasmakowało goryczy prawdziwego życia i robi kto wie jakie problemy z praktycznie niczego...
jak zwykle w ogóle nie dopasowany do siebie ciuchy...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
To się nie przymierzaj tylko kupuj, nie masz nic do stracenia, poza kilkoma cm opalonego ciała xD.
 

mo4x

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja mam własnej producji, nabijana gwoździami :p

154623vs6.jpg


154714rj1.jpg


Czasami zakładam, na codzień nie noszę.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
super,zakrztusiłem się zupką widząc zdjęcie z poprzedniej strony... To to panna jest ??? Heh.. Ja miałem tylko gruby skórzany ściągacz na nadgarstek z wielką klamrą - ale to żeby nadgarstek nie bolał przy pracy :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
super,zakrztusiłem się zupką widząc zdjęcie z poprzedniej strony... To to panna jest ??? Heh.. Ja miałem tylko gruby skórzany ściągacz na nadgarstek z wielką klamrą - ale to żeby nadgarstek nie bolał przy pracy :p
panna? co Ty! ma cycki mniejsze niz ja! :D ale te serduszka wycięte i obćwiekowane... :(...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
mi sie chce bełtać na widok zdjęcia tej "panny" i tak samo na widok zdjęcia tej "emo kostki"
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
pytanie czy gdyby była to wysoka blondynka z odpowiednimi..warunkami, tak samo ubrana - byłoby lepiej ? :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wtedy nie powiedziałbym że o mało nie zwymiotowałem lecz że: szkoda że robi ze siebie taką szkaradę, taka ładna dziewczyna...

edit:// tak w ogóle to wolę brunetki od blondynek ;)
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
nie mam,nie noszę,ale mi nie przeszkadzaja...
ale co prawda to prawda...
takie paski to widzialam bodajze w bravo girls <_<
ale co Ty masz do bravo girls?
taka fajna gazetka...
:bag:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A ja mam zamiar kupić sobie karwasz z ćwiekami :p tylko najpierw muszę dorobić się nieco kasy, bo ostatnio z nią u mnie krucho :/
 
Do góry