Pierwszy taniec

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
grunt to dobrze się w tym czuć. bo nie ma co sie zmuszać na siłę tylko po to żeby zaskoczyć czymś gości. To impreza państwa młodych i to Oni powinni sie przede wszystkim dobrze bawić :)
ja osobiście chciałabym coś szalonego na swoje wesele ale jeśli partner nie będzie chciał to zmuszać Go nie będę :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
.Egoistka. dobrze mówisz ich ślub, wesele i w ogóle najważniejsze żeby dobrze się bawić
i dobrze wspominali ten dzień. :)
 
Z

zypek84

Guest
Ja swój taniec przygotowuję przede wszystkim dla siebie bo mam świadomośc, że ci którym ma się podobać to po prostu będzie się podobać, a ci co mają obrobić dupę to i tak to zrobią...
 

senioritass

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
a moj ukochany zastrzegł sobie ze zadnych walczykow polonezow i innych kujawiakow nie bedzie bo połaczył nas rock i on chce tanczyc do rocka :mruga: no i teraz ja oczywiscie musze wymyslic co by tu zatanczyc do naszej piosenki ( avenged sevenfold "seize day"). moze macie jakies pomysly? bo mi jak narazie przyszelo do glowy zwiazanie pana mlodego i zatanczenie tradycyjnego walczyka ;P :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
a moj ukochany zastrzegł sobie ze zadnych walczykow polonezow i innych kujawiakow nie bedzie bo połaczył nas rock i on chce tanczyc do rocka :mruga: no i teraz ja oczywiscie musze wymyslic co by tu zatanczyc do naszej piosenki ( avenged sevenfold "seize day"). moze macie jakies pomysly? bo mi jak narazie przyszelo do glowy zwiazanie pana mlodego i zatanczenie tradycyjnego walczyka ;P :p
nieźle kombinujesz, ale jak zwiążesz to nie wiem czy cokolwiek zatańczy hehe ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja swój taniec przygotowuję przede wszystkim dla siebie bo mam świadomośc, że ci którym ma się podobać to po prostu będzie się podobać, a ci co mają obrobić dupę to i tak to zrobią...

żebyś wiedział, że ktoś jak by chciał to w najlepszym by coś znalazł i tak to zrobił...
 
Z

zypek84

Guest
Róbcie więc to na siebie ;-) Starajcie się i ćwiczcie, aby wyszło jak najlepiej ;-)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
myślę, że przed śłubem warto zapisać się na kurs tańca, żeby jakoś to wyszło :)
 
Z

zypek84

Guest
Ja się zapisałem, ale bez samodzielnego ćwiczenia pójście na jakikolwiek kurs kompletnie nic nie da. Mój kurs trwa w sumie 9 godzin, ale staramy się każdego dnia powtórzyć jakieś tańce.
 
Do góry