Pierwszy taniec

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Z

zypek84

Guest
Akurat te mi się średnio podobają, ale również popieram odchodzenie od tradycyjnego walca i robienie czegoś mega oryginalnego ;-)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
oczywiście to zalezy od gustu, może być też tak, że taki nowoczesny taniec urazi troszkę starsze towarzystwo, ale w końcu to ma być nasz taniec :) ja bym chciała tańczyć do piosenki końcowej z Dirty dancing właśnie ten taniec cos w tym stylu
http://www.wesela.tv/index.php?p=more&id=178
 

Angeell

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
40
fajny pomysł ten pierwszy filmik, przynajmniej całe towarzystwo się rozbawiło :)
 
Z

zypek84

Guest
Wciąż taka moda panuje w USA. Ja jeszcze nie miałem okazji zobaczenia czegoś takiego na żywo, a Wy?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
też jeszcze nie miałąm okazji zobaczyć na żywo, ale na youtubie widać, ze Polakom też się to spodobało i praktykują. ja na swoim ślubie chciałabym zatańczyć ten końcowy tanie z Dirty Dancing, mojemu Narzeczonemu bardziej spodobał się ten pierwszy, ale jeszcze się zobaczy :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Wiecie co...Ostatni raz, kiedy byłam na ślubie, pierwszy taniec mnie załamał... Młodzi nie mieli smykałki do tańca, a poszli na kilka lekcji,żeby się popisać przed gośćmi. Efekt był nudny. Muzyka była denna, nie do końca znali kroki, mylili się, jeden patrzył na drugiego, pogubili się całkowicie. Młoda była sztywna i cała czerwona ze wstydu, a jej niższy o głowę mąż skakał jak pajac... Przekomiczne...Wyuczony układ taneczny jest dobry dla ludzi, którzy umieją tańczyć, albo dla zawodowców - nie dla amatorów, bo efekt może być jak w tym przypadku. Tutaj lepiej byłoby pozostać przy tradycji :papa:
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
powiem wam, że ja mam gdzieś za 1,5 roku ślub i ostatnio siedziałam z przyjaciółką i przez całą noc
oglądałyśmy na youtubie takie filmiki
i miałyśmy dużo śmiechu z pomysłów jakie przychodziły nam do głowy:p
Uważam, że takie przejście od standardowego walca np do czegoś szalonego byłoby super
u mnie myśle, że by się podobało bo mam większość młodych ludzi na weselu
ALE...
rozmawiałam z narzeczonym i;p
hmm
on już nie jest tak zadowolony z tego pomysłu
i jak zwykle stwierdził, że wymyślam:p

Chciałabym bardzo.,, ale nie wiem jak go przekonam:p
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Razem z chłopakiem planujemy zrobić coś takiego :) Obojgu nam się podoba bardzo ten pierwszy filmik - kilka dni temu to oglądaliśmy. Osobiście chciałabym na początku piosenke z Dirty Dancing (chciałabym też to zatańczyć) a później "doróbkę" :)
 

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Takie tance są ciekawe, wymagają dobrego zorganizowania i otwartości. Na pewno zabawa w 100%
 
Z

zypek84

Guest
Misia89 - mamy dokładnie ten sam plan, aktualnie sie uczymy tego tańca, bardzo jestem ciekawy jak to wyjdzie, do wesela zostało jeszcze niecałe 4,5 miesiąca

Może niech ktoś usunie ten spam reklamowy nad moim postem... Przydałby się jakis mod tutaj...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
też trafiłam na te dwa pierwsze jakoś w styczniu chyba albo lutym i mojemu Lubemu się to spodobało od razu... chce zrobić show na naszym weselu ;)
ja mam obawy no ale zobaczymy... robi wrażenie nie ma co :D i w pamięci weselników pewnie na długo zostanie ;)

zypek84 wesele już niedługo i gratuluję serdecznie :) po cichu liczę, że się pochwalisz waszą choreografią? ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja idę 25 kwietnia na wesele do kuzynki i ona sobie na pierwszy taniec wybrała piosenkę
dżemu - chce Ci coś opowiedzieć
powiem, że jest ładna :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a dziękuję ślicznie :*
no bo zastanawiałam się nad
tą właśnie piosenką i wielka miłość
no ale powiedziała, że wielka miłość jest często
to ona sobie wybierze tą dżemu ;)
 
Z

zypek84

Guest
Jeśli tylko będzie czym się pochwalić to z pewnością to zrobię ;-) Gorzej gdyby wyszła lipa bo chwilę obecną to rewelacyjnym tancerzem nie jestem ;-)
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Jeśli tylko będzie czym się pochwalić to z pewnością to zrobię ;-) Gorzej gdyby wyszła lipa bo chwilę obecną to rewelacyjnym tancerzem nie jestem ;-)

Ja narazie też nie:)
Aczkolwiek zamierzamy się zapisać na jakiś kurs:p
Więc się doszkolimy
ale jak nie przekonam mojego lubego;p hehe
do tego pomysłu to nie wiem nie wiem:p
nie chcę tak standardowo:p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zypek84 nie martw się heh pan młody na którym będę w ogóle nie potrafi tańczyć :)
dlatego na pierwszy taniec jest powolna piosenka :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no albo właśnie niech ktoś Cię nauczy tańczyć ja ostatnio swojego brata uczyłam :)
 
Do góry