Pieluchy - pytania, porady

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Wiemy.. w Żabce są dostępne :)
w takich opakowaniach
j2pack_6.jpg
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie, u nas też w Żabce też mają, a jak nie masz Żabki w okolicy to na stronie hygieniki można zamówić
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Laski szukam jakiś dobrych pieluch próbowałam już tych z Lidla i z biedronki ... nadal nie jestem do nich przekonana :/ a na te droższe mnie po prostu nie stać coś nie drogiego a godnego polecenia widzę jakieś bambino pokazywałyście gdzie je można kupić jeszcze ich nie widziałam to jakaś nowość ?


wwwMwww napisał:
Laski szukam jakiś dobrych pieluch próbowałam już tych z Lidla i z biedronki ... nadal nie jestem do nich przekonana :/ a na te droższe mnie po prostu nie stać coś nie drogiego a godnego polecenia widzę jakieś bambino pokazywałyście gdzie je można kupić jeszcze ich nie widziałam to jakaś nowość ?
nie mogę edytować wybaczcie za post pod postem ...
teraz doczytałam że są w żabce kurcze nie widziałam jeszcze może mam jakąś felerną tą żabkę i nie ma w każdej ? a tylko tam są ? ... może można gdzieś jakieś próbki dostać ? bo jak mam znowu wydać i nie być zadowolona to też nie fajnie :/
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
wwwMwww napisał:
Laski szukam jakiś dobrych pieluch próbowałam już tych z Lidla i z biedronki ... nadal nie jestem do nich przekonana :/ a na te droższe mnie po prostu nie stać coś nie drogiego a godnego polecenia widzę jakieś bambino pokazywałyście gdzie je można kupić jeszcze ich nie widziałam to jakaś nowość ?


Laski szukam jakiś dobrych pieluch próbowałam już tych z Lidla i z biedronki ... nadal nie jestem do nich przekonana :/ a na te droższe mnie po prostu nie stać coś nie drogiego a godnego polecenia widzę jakieś bambino pokazywałyście gdzie je można kupić jeszcze ich nie widziałam to jakaś nowość ?
nie mogę edytować wybaczcie za post pod postem ...
teraz doczytałam że są w żabce kurcze nie widziałam jeszcze może mam jakąś felerną tą żabkę i nie ma w każdej ? a tylko tam są ? ... może można gdzieś jakieś próbki dostać ? bo jak mam znowu wydać i nie być zadowolona to też nie fajnie :/
wwwMwww nie masz co szukać podróbek, bo te pieluszki są dostępne w kilku sklepach ( Polska chata, tesco, stokrotka). Ale jest jeszcze jedna opcja, ja z niej korzystam. http://www.hygienika.pl/esklep/ na tej stronie masz sklep online i nawet nie trzeba wychodzić z domu, by zrobić zakupy :D
Specjalnie zbieram do kwoty 150 zł ,by nie zarobili na mnie na przesyłce.
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
hymmm tylko zanim zamówię za tyle wolała bym spróbować :D o do tesco mam nie daleko jak tak polecacie to muszę spróbować ... tak na tej stronie patrzę że są dwupaki za 2zł super mam nadzieje że w sklepie też są to sobie najpierw na próbę wezmę dobrze pomyślane
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
wwwMwww napisał:
hymmm tylko zanim zamówię za tyle wolała bym spróbować :D o do tesco mam nie daleko jak tak polecacie to muszę spróbować ... tak na tej stronie patrzę że są dwupaki za 2zł super mam nadzieje że w sklepie też są to sobie najpierw na próbę wezmę dobrze pomyślane
No tak, tak ... Najpierw przetestuj , też na początku bezpiecznie do nich podchodziłam :)
Daj znać czy Ci podpasowały.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
One są też dostępne w drogeriach Dayli. Często w bardzo kuszącej cenie.
 
D

Dorka123

Guest
Własnie, ostatnio przez miesiąc (dwie gazetki) były po 19,90 ;)
 

Faint

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja przez długi okres czasu kupowałam pampersy sleep and play, ale od kiedy mam blisko biedronkę to przeszliśmy na dadę, bo w zasadzie są bardzo podobne do pampersów tylko różnią się rysunkiem i odrobinę zapachem. Jednak cenowo też wychodzą podobnie, różnica może 3 zł i 4 sztuk w opakowaniu. Próbowałam jeszcze najtańszych pieluch z Reala, ale nie sprawdziły się.
Jak natrafię na stokrotkę to poszukam tych bambino, ale ostatnio niestety stokrotka mi nie po drodze :(
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Faint napisał:
Ja przez długi okres czasu kupowałam pampersy sleep and play, ale od kiedy mam blisko biedronkę to przeszliśmy na dadę, bo w zasadzie są bardzo podobne do pampersów tylko różnią się rysunkiem i odrobinę zapachem. Jednak cenowo też wychodzą podobnie, różnica może 3 zł i 4 sztuk w opakowaniu. Próbowałam jeszcze najtańszych pieluch z Reala, ale nie sprawdziły się.
Jak natrafię na stokrotkę to poszukam tych bambino, ale ostatnio niestety stokrotka mi nie po drodze :(
Faint... ale nie mów mi, że po drodze nie masz Żabki ;) Żabka jest nawet na mojej wsi i nawet na mojej wsi można dostać dwupak Bambino :) Ja jestem przekonana, że Wam będą odpowiadać. To naprawdę porządne pieluszki.
 
D

Dorka123

Guest
Z żabkami to różnie bywa, u mnie w mieście nie ma, ale jak jadę do rodziców to mam po drodze, więc zaglądam ;) Poza żabką, stokrotką, dayli i tesco Bambino mają też w spar i polska chata, na stronie swojej podają gdzie można kupić, więc może któryś z tych sklepów masz w okolicy
 

Faint

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Ja przez długi okres czasu kupowałam pampersy sleep and play, ale od kiedy mam blisko biedronkę to przeszliśmy na dadę, bo w zasadzie są bardzo podobne do pampersów tylko różnią się rysunkiem i odrobinę zapachem. Jednak cenowo też wychodzą podobnie, różnica może 3 zł i 4 sztuk w opakowaniu. Próbowałam jeszcze najtańszych pieluch z Reala, ale nie sprawdziły się.
Jak natrafię na stokrotkę to poszukam tych bambino, ale ostatnio niestety stokrotka mi nie po drodze :(
Faint... ale nie mów mi, że po drodze nie masz Żabki ;) Żabka jest nawet na mojej wsi i nawet na mojej wsi można dostać dwupak Bambino :) Ja jestem przekonana, że Wam będą odpowiadać. To naprawdę porządne pieluszki.
Niestety jedyna żabka jaką widziałam jest bardziej w centrum miasta, a ja mieszkam na skraju i w pobliżu mam jedynie Biedronkę i Lewiatan ;p A na większe zakupy mąż zawozi mnie do Carrefoura. Zresztą chyba wszystkie Żabki są niewielkie, więc nie rzucają się w oczy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Faint napisał:
Niestety jedyna żabka jaką widziałam jest bardziej w centrum miasta, a ja mieszkam na skraju i w pobliżu mam jedynie Biedronkę i Lewiatan ;p A na większe zakupy mąż zawozi mnie do Carrefoura. Zresztą chyba wszystkie Żabki są niewielkie, więc nie rzucają się w oczy.
To może warto rozważyć opcję zakupów przez internet? Na stronie, o której wspomina Dorka masz także taką zakładkę jak E-Sklep i możesz sobie zamówić pieluchy z dostawą prosto do domu. Pod drzwi. Odpadnie Ci taszczenie zakupów nawet od samochodu ;) Zresztą nie tylko pieluchy można tam kupić, bo i chusteczki, szampony, płyny do kąpieli, chemię różnoraką, aż po podpaski. Moim zdaniem rozsądna opcja. Poza tym na stronie często mają przyjemne promocje, z których warto skorzystać.
 
D

Dorka123

Guest
W Dayli znowu promocja ;) Szaleją z cenami, to już chyba trzecia gazetka och, w której widzę pieluchy bambino za 19,90 ;)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Hej!!!
Mam nowe info odnośnie pieluszek Bambino Baby Love, powstał nowy sklep internetowy, przeglądałam i już raz zrobiłam zakupy! 2 dni i paczka była u mnie. Powiem wam, że mają sporo art . dziecięcych tej firmy jak i innych, coś dla mamy. No i ceny super!!
A najlepsze , że za zamówione pieluszki oddali mi 3% ceny do tzw skarbonki. Mogę je wykorzystać do następnych zakupów.
Daję linka może wam się przyda:
www.ebambino.pl
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dorka123 napisał:
Co do tego sklepu ebambino to warto go obserwować na fb: https://www.facebook.com/pages/Ebambino/273803839427782?directed_target_id=0
Bo często informują tam o ciekawych promocjach lub np. któregoś dnia dodają gratisy do zamówień.
Widzę, że rozdają bony podarunkowe i dają 3% cashback na wszystkie pieluszki. Ładnie! Btw. wiecie, że producent Bambino Baby Love dostał nagrodę Produkt Roku Wybór Konsumentów - Innowacja 2013 za chusteczki i szampony Hygienic Baby?
 
D

Dorka123

Guest
czytałam o tym jakiś czas temu na ich stronie, moim zdaniem jest to w pełni zasłużone wyróżnienie, co prawda z chusteczek już wyrośliśmy, ale szampony ciągle są z nami, mimo, że młody już skończył 6 lat :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja używam dada z biedronki, natomiast odkąd syn przesypia noce, zakładam mu na noc pampersa tego do 12h chłonności, kupiłam małą paczkę i wystarczy na miesiąc, używane oczywiście tylko na noc :)
 
Do góry