Pieluchy - pytania, porady

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
jaka zakupiłam je również 2 dni temu, Napewno są lepsze niż poprzednia wersja :123: ładniejsze, bardziej miękkie i dosyć chłonne :023: no i cena godna uwagi bo tylko 26 zl
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dużo pieluch ma to do siebie, że są sztywne i ciężko dziecku się w nich poruszać a niektóre wręcz ocierają. Cena bambino jest faktycznie kusząca. Możecie coś jeszcze napisać?? Jak dopasowują się do pupci?? Czy bokiem nic nie leci?? Czy nie są sztywne?? No i ile sztuk w paczce?? U mnie już mają duży plus za nazwę :) Baby Love...
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Moja siostra kupiła ostatnio te pieluchy Bambino i bardzo je chwaliła. Mają specjalny wkład błyskawicznie wiążący wilgoć, który później znajduje się daleko od skóry dziecka co pozwala uniknąć uczucia wilgoci i odparzenia delikatnej skóry malucha. Jeżeli chodzi o dopasowanie to sprawdziły się świetnie, mała jest bardzo drobniutka i większość pieluszek odstawała i wszystko wylatywało bokiem a te fajnie się dopasowują i zapewniają swobodę ruchu dziecku zarówno w dzień jak i w nocy. No i co najważniejsze posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.
Co do ilości sztuk to zależy ile waży maluszek i jaki rozmiar będziesz musiała używać ;)
 
D

Dorka123

Guest
Widziałam je w sklepie, co prawda u nas etap pieluch już dawno minął, ale przy kolejnym dziecku na pewno wezmę je pod uwagę, cena kusząca, a ja nie zamierzam bankrutować z powodu pieluch. Tylko nie wiem czy dobrze widzę, mają też rozmiary dla noworodków? Wydaje mi się, że od rozmiaru 3 widziałam. Są też mniejsze?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Wiecie co dziewczyny, moja siostra też je ostatnio testowała i była zadowolona także hyba są naprawdę sensowne i w dobrej jeszze cenie.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Fakt!! cena jest świetna, szczególnie teraz kiedy pojawi się drugie dziecko i będę miała dwoje pieluchowych smyków jest to duży atut!! Jeszcze do tego jak jakościowo są dobre to o czym tu więcej marzyć ??:)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No mnie właśnie siostra prosiła że jak będę za kupach kupić jej te pieluchy :) no nic, przy okazji sama je zobaczę :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Dziewczyny tez próbowałam pampersów bambino, i zdały egzamin. Powiem wam że miękkie są, chłoną wszystko. Ale wiadomo że każde dziecko reaguje inaczej wieć ci co chcą przetestować, nie kupując całego opakawania niech idą do zabki po dwupak za 1,99zl, Bo tam są na pewno.
 

nikos09

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
skoro tak polecacie Bambino to muszę spróbowac:) w końcu do Żabki chyba każdy ma blisko hehe:D a powiedzcie czym się różnią od starej wersji? Na pewno ładną nazwą i nowym opakowaniem ale jak z jakością? Z tego co pamiętam to Bambino nie były zbyt chłonne....
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
skoro tak polecacie Bambino to muszę spróbowac:) w końcu do Żabki chyba każdy ma blisko hehe:D a powiedzcie czym się różnią od starej wersji? Na pewno ładną nazwą i nowym opakowaniem ale jak z jakością? Z tego co pamiętam to Bambino nie były zbyt chłonne....
Racja, kiedyś te pieluszki nie były najlepszej jakości, teraz wróciły ulepszone i to bardzo. Myślę że warto kupić bo można sporo zaoszczędzić.
 

renatka11

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Piszecie, że te pieluszki są dostępne w Tesco i żabce ... Gdzie jeszcze można je zakupić ?? :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Kurcze przyznam, że nie wiem akurat, ja tyle tyle co dziewczyny podrzuciły, może ktoś jest lepiej zorientowany gdzie je jeszcze można dostać.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja stosuję pieluszki bambino baby love (rozm. 4) u swoich bliźniaków, mają niespełna 16 miesięcy. jestem zadowolona i kupuję je w tesco ostatnio w fajnej cenie bo za 24zł tylko. a ja nie ukrywam że szukam przy trójce dzieci oszczędności.
 

nikos09

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłam ten dwupak w Żabce a potem w Tesco dopadłam je w promocji i muszę przyznać, że chłonnością mnie zaskoczyły, gdyż mój synek sporo siusia i nic nam nie przeciekło;) Fajnie się zapinają, na rzepy, więc można odpinać i zapinać w nieskończoność. Nawet wygodne, nie tak sztywne jak ich stara wersja, faktycznie warto kupić:)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ostatnio masa mam obrała sobie te pieluchy na celownik :) Ale mają dobrą cenę więc się nie dziwię :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dziewczyny, a jak sprawują się rzepy? Czasem jest tak, że rozpinamy rzep, żeby poprawić pieluszkę i niestety, ale już tak dobrze nie trzyma, a pociechy jednak się wiercą.. Jak jest tutaj?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dobre pytanie, też jestem ciekawa jak się to sprawdza bo czasem jest tak, że rzep trzyma świetne do pierwszego rozpięcia, potem już kiepsko ;/
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
kamma ja widziałam je także w stokrotce :D a rzepy są ok, wielokrotnie można zapinać i odpinać :D
 
Do góry