Perfumy FM - opinie

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Moja koleżanka jest dystrybutorką, więc miałam okazję wypróbować te perfumy kilka razy. Powiem tak: podobają mi się te zapachy, ale też nie są jakieś rewelacyjne. Już chyba wolę te z AVONu.
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Mam bardzo dobrą opinię na temat perfum z FM, do gustu mi przypadły szczególnie irys, herbata, cedr, dzwonki leśne (nr 239). Nie mam żadnych zarzutów co do trwałości, a nawet muszę ją pochwalić. Nie wiedziałam, że to odpowiedniki innych perfum. Na stronie zapach.fm, z której zamawiam nie ma o tym informacji :)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Ja jestem fanką perfum z YR, tych fm nie próbowałam, ale zawsze byłam ich bardzo ciekawa.
 

Paweł i Dorota

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich , używałem wody FM 94 zapach zbliżony do czarnego adasia od jakiegoś czasu został wycofany, czy ktoś zna powód? Żadna osoba zajmująca się rozprowadzaniem nie potrafiła mi odpowiedzieć mimo , że twierdzą iż sprzedawał się dobrze.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja miałam kilka razy perfumy z FM. Zapachy całkiem ładne, wiadomo, że nie takie jak oryginalne perfumy, ale jak za tę cenę, całkiem, całkiem. Ich trwałość też taka średnia. Za to mogę polecić eye-liner ter firmy. Jest świetny!
 

Mateusz..

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ale Wy tu głupoty ciśniecie. Jakie podróbki ? FM ma swoje zapachy, więc nie rozumiem jak ktoś mówi że zapach nie przypomina oryginału więc jest lipa. Jak ma przypominać skoro to inne zapachy ? Są to oryginalne perfumy które noszą nazwę FM tak samo jak oryginalne Giorgio Armani, z tym że FM jest dużo tańszy bo nie wydaje tyle kasy na marketing. Zapachy mogą być niektóre PODOBNE bo FM współpracuje z firmą DROM, która udziela esencji zapachowych dla innych znanych marek perfum, więc jak mówiłem podobne ale nigdy nie takie same :) Trwałość ? sam kupuję perfumy z serii HOT, o zaperfumowaniu 24%, czyli dużo większym niż te wasze Giorgia Armani, które zazwyczaj mają po 18% i tym samym nie są perfumami a wodami perfumowanymi, no ale co może marketing :) FMowe perfumy na mnie siedzą nawet do 10-12 godzin, także jakość jest, cena - 30 zł. Opłaca się ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie :)
Pozdrawiam użytkowników "lepszych" marek :)
 

KrzysztofBielkuski

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hey .
Chcę powiedzieć tyle- siedzę w fm-ie już od półtora roku i jakoś nie narzekam. Słyszałem już opinie że to podróbki że nawet nie są to Polskie perfumy- ale wydaję mi się że my jako Polacy mamy już wyrobione stereotypy i guściki. Że w Polsce nie mogła powstać jakaś firma , która stoi na takim samym poziomie co np Hugo Boss czy Adidas , i że po co się przerzucać na coś nowego skoro nie jest to zachwalane w reklamach przez Hajzera, czy jakiekolwiek inne gwiazdy występujące w reklamach. W ten sposób zgodzę się ze swoim przedmówcą. Dodam też z własnej autopsji czy z opinii moich znajomych, rodziny itd. że kosmetyki są dobre i naprawdę trwałe a przy okazji tanie. I tą taniość nie należy porównywać z perfumą stojącą za 5 zł w tesco czy realu , którą kupuję się często (ale nie zawsze ) dla ceny ale z tymi kosmetykami stojącymi od 70 zł w górę. Także zachęcam do ich kupowania , albo spróbowania. Jeżeli jesteś zainteresowany moją propozycją , albo lepiej- dyskusją na ten temat , a nie rzucaniem mięsa na forum- polecam się. Mój numer gg to 5561701
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Kupiłam jakiś czas temu flakon HOT ale jest dla mnie za mocny i używam go sporadycznie.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Jakoś nie mogłabym teraz wydawać na nie nawet złotówki. Przy takiej dostępności perfum na rynku byłaby to zbrodnia ;)
 
Do góry