Perfumy FM - opinie

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ja zamówiłam dwa Christiny Aguilery u kuzynki, która jest konsultanką. I pomimo, że to było jakieś 3 tygodnie temu, ona złożyła zamówienie 2 tyg, temu to jeszcze nic nie doszło :|
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
wg mnie lepiej odłożyć większą kwotę i kupić oryginalne perfumy, bo przynajmniej jest pewność, że zapach będzie taki jak trzeba. a w internecie można takie oryginały znaleźć po naprawdę dobrych cenach, np. na allegro u sprawdzonych sprzedawców
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Moja mama raz przyniosla z pracy perfumy z tej firmy, ja osobiscie wole orginaly, ale mojej mamie sie podobaly i nie widziala specialnej roznicy
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
na co dzień się właśnie nimi psikam, bo oryginałów mi trochę szkoda. Obecnie używam zielonego jabłuszka z dkny i nie jestem jakoś zrażona do nich, co więcej wiele koleżanek pyta co to za perfum. Jest dosyć intensywny i długo się trzyma. Mogę polecić na co dzień, o nie szkoda mi ich używać ;)
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Z wielką chęcią rozwieje wątpliwości. W twojej wypowiedzi pojawiło się kilka niejasności i chciałbym też to sprostować.
Otóż:
Nie ma łatwych i szybkich pieniędzy, więc różowo raczej w żadnej pracy nie ma. Co do prowizji, to rośnie ona z czasem. Gdyby chodziło o to, żeby pracować na tych u góry, to ta praca nie miała by sensu. Oczywiście jedni zarobią mniej inni więcej, ale to zależy od włożonej pracy. Osobiście do pierwszej prowizji doszedłem w 3 miesiącu działalności. Oczywiście są osoby, które dochodzą w tym czasie do poziomu 21%, ale oni wkładają naprawdę dużo wysiłku.

Osobiście nie spotkałem się jeszcze z tym, aby ktoś stracił, ponieważ zakup startera za 135zł, można zamienić na zakup startera MINI za 30zł. Mi ta inwestycja zwróciła się po pierwszym zamówieniu.

Kolejna kwestia: Nie musisz kupować co miesiąc za 45zł! Kwota ta jest wymagana tylko wtedy, kiedy chcesz wypłacić prowizję. Nie masz prowizji - nie musisz kupować w danym miesiącu produktów.
 

opinieofm

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
No tak, a co się stanie, gdy produkt będzie już odpowiednio zakreklamowany i ogromna część polaków będzie miała go w swoich domach? W tedy firma FM Group oleje swoich dystrybutorów (sprzedawców) i zacznie się reklamować w TV, prasie normalnie i wprowadzi swój towar na rynek (do sklepów) tak jak Mr Muscle itp. Więc nie należy z tym wiązać jakiejś większej przyszłości, na początku reklamują go wykorzystując dystrybutorów. Wiadomo, mozna sie na początku nahapać kasy, ale nie należy wiązać z tym życiowych planów! Nie należy traktować tego jako główne źródło utrzymania, po prostu kiedyś usuną takie coś jak 'dystrybutor'!
pozdrawiam
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
No tak, a co się stanie, gdy produkt będzie już odpowiednio zakreklamowany i ogromna część polaków będzie miała go w swoich domach? W tedy firma FM Group oleje swoich dystrybutorów (sprzedawców) i zacznie się reklamować w TV, prasie normalnie i wprowadzi swój towar na rynek (do sklepów) tak jak Mr Muscle itp. Więc nie należy z tym wiązać jakiejś większej przyszłości, na początku reklamują go wykorzystując dystrybutorów. Wiadomo, mozna sie na początku nahapać kasy, ale nie należy wiązać z tym życiowych planów! Nie należy traktować tego jako główne źródło utrzymania, po prostu kiedyś usuną takie coś jak 'dystrybutor'!
pozdrawiam
A po co ma ładować kasę na reklamy i wynajem pomieszczeń na sklepy. Jeśliby nawet ta ogromna grupa Polaków znała produkty FM, to i tak bardziej by im się opłacało kupować w takiej formie w jakiej kupują obecnie.
Taka jest idea tego systemu. Firma nie straci na tym, bo cały czas będzie mieć grono klientów, a ci z kolei zaoszczędzą, bo kupią prosto od producenta :)
 

blondii1811

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
jestem dystrybutorem fm od kilku miesiecy. Starter za 135zl zwrocil mi sie juz w pierwszym miesiacy wspolpracy bez wiekszego wysilku. Perfumy swietnie sie sprzedawaja a osoby ktore kupuja chwala je, ja osobiscie rowniez ich uzywam i jestem zadowolona. Mysle ze jest to swietna praca dorywcza a z biegiem czasu zarabia sie coraz wiecej. :p
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Jak dla mnie to kaszana te perfumy. Miałam kiedyś i dziękuję. Szkoda mi pieniędzy..
 

paula91rybka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny,
wiecie co, jakby ktoś był zainteresowany, tu znalazłam najtańszy sklep z kosmetykami FM. ja niestety nie miałam żadnego znajomego-konsultanta i musiałam zamówić. ta firma ma najtaniej i szybko dostałam paczkę
mruga.gif

a perfumy w porządku, trafiłam na b. fajny zapach (już ktoś tam pisał, fm84, dkny, baaardxzo mi sie podoba i jest trwały;)).

pozdro;)
 

paula91rybka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszam osoby, które sprawdziły się sprzedawaniu perfum do współpracy w firmie opartej na MLM. Więcej informacji udzielę poprzez maila: mlm.rzeszow@gmail.com

Naprawdę warto. Mając doświadczenie w sprzedaży, możesz naprawdę sporo zarobić w uznanej firmie działającejj w Polsce i w Europie.


Hej,
jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z FM, to polecam wam www.sklep-fm.pl w dziale współpraca troszeczkę jest opisane co i jak. Polecam się spotkać i wysłuchać jak to działa od profesjonalnego dystrybutora;-)

pozdrawiam
 

katarrrina

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
wole dołożyć i kupic orginale. "zapach zbliżony do..." ale nie ten, który uwielbiam. na pewno nie.
 

konsument-tedi

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z FM grup mogę opisać moje doświadczenia z punktu konsumenta:

a) Mam w tej sieci 4 numery telefonów (firmowych) do śmiesznych ciekawostek należy w jaki sposób zostałem w nie wplątany (ale to pomijam milczeniem, strategia wkręcania po prostu działa :) )
b) Na stronie FM MOBILE - nie ma podanych żadnych numerów kontaktowych - NIC, nawet adresu meil. Strategi na pozyskanie nowych klientów na MAXA na zasadzie - a złapani klienci niech się martwią :)
c) Teraz skończyła się nam umowa na 2 z tych telefonów i oczywiście wysłana w terminie REZYGNACJA okazała się nie wystarczająca :) :) :) !!!
d) zapronowano mi pisanie REKLAMACJI - zakładając może i słusznie że nie będzie się chciało klientowi pisać i odżałuje kasę za kolejny miesiąc
e) niestety fm działa na PLUSIE i oczywiście zasięg cały czas słaby a zagranicą ROMING - to już SMIECH DO KWADRATU!!!

REASUMUJĄC - szczerze i otwarcie odradzam zakup telefonów w sieci FM GRUP
rozumiem iż ich prawnicy mogą na mnie "skoczyć" - ale opisałem moje wrażenia a są one bardzo złe.
JAKOŚĆ OBSŁUGI, POŁĄCZEŃ i ogólne odczucie po korzystaniu z usług - ZŁE!!!!

a dla tych którzy szukają tam pracy - być może cenna informacja - gość (szumnie nazywany dystrybutorem) omija całą naszą miejscowość i to nie z mojego powodu - bo ja nie miałbym odwagi w oczy mu powiedzieć że jego firma i towar jest do "BANI" - za to powiedzieli mu to inni.

Klient FM mobile grup
 

liska

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Obecnie jestem dystrybutorem fm,niedawno ponownie złożyłam zamówienie ja i moje klientki i jestem zadowolona ładnie zapakowane,perfumy extra i płyny do domu .Najlepsze jest to ze nie muszę na siłę sprzedawać ani sama kupować ,kupuję kiedy chce a i ceny są atrakcyjne naprawdę polecam .
 

tina6

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka:) mam pytanie do Ciebie z kąd jesteś?? bo ja mam problemy z zamawianiem kosmetyków FM nie ma mi ich kto podesłać a nie chce płacić za każdym razem za przesyłke..i może jak jesteś z moich stron to bym u Ciebie zamawiała :eek:k:
 

Dystrybutorka Fm

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
to są żarty...?

Witam,
nie wiem czemu oczerniasz Fm Mobile skoro to tak świetny i konkurencyjny operator. Wchodzisz na wszystkie fora o firmie Fm i wklejasz identyczny post....żałosne! W dodatku cały on mija się totalnie z prawdą! Fm nie ma ma salonów , nie ma reklam, ma bardzo konkurencyjne stawki i bardzo dynamicznie się rozwija, współpracujemy z Polcomtelem czyli na nadajnikach plusa, na które nie można narzekać i wszystkie formalności można załatwiać przez internet bądź telefon. ...."Nie ma kontaktu do operatora na stronie.." ? Żarty sobie robisz? Już w spisie w gogle wyświetla się opacja "kotakt" ...ale to wszystko świadczy o jednym, że wcale nie znasz firmy, strony i kłamiesz jak z nut. Tylko po co...Przyznaj po prostu że jesteś z konkurencji i boisz się o swój tyłek albo zwyczajnie masz płacone za pisanie tych bzdur....
A tych , którzy chcą poznać bliżej Fm Mobile zapraszam na oficjalną stronę.
smile.gif

Sami sprawdźcie ofertę i obecność zakładki "kontakt"
mruga.gif
 

plasticbug

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej:) ja mam takie pytanie: dlaczego nie podane są bezpośrednio nazwy odnośników perfum tylko te numerki skąd ja mam wiedzieć jakich perfum jest określony odpowiednik?
 

ika167

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
plasticbug napisał:
Hej:) ja mam takie pytanie: dlaczego nie podane są bezpośrednio nazwy odnośników perfum tylko te numerki skąd ja mam wiedzieć jakich perfum jest określony odpowiednik?

Witam, perfumy FM nie mogą mieć takich samych nazw jak oryginały ponieważ generowałyby markę za którą trzeba płacić, jeżeli jednak te same perfumy są w innych opakowaniach i pod inną nazwą (numerem) nie promują marki i dlatego możemy je kupić dużo taniej jeżeli byłabyś zainteresowana współpracą z FM zapraszam będę mogła wtedy przesłać Ci listę numerków z odpowiednikami, pozdrawiam
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
A mnie szkoda kasy na orginały te z fm w zupełności mi wystarczają.
 

ika167

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Otoli nie wiem czy miałaś kiedyś styczność z perfumami FM ja jestem ich konsultantką sama używam ich perfum jestem bardzo zadowolona tak jak i moi klienci, rodzina i znajomi trzymają tak samo długo jak oryginały i mają duże zaperfumowanie
 
Do góry