Patentex Oval...

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
po pierwsze na pewno nie jest to srodek wczewsnoporonny, globulka ma na zadaniu uwiezic plemniki, wiec do zaplodnienia nie dochodzi

nie boj sie, jezeli na rece jakis plemnik przezyl, to na pewno globulka zdazyla zrobic swoje :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Kurde ale mnie przestraszyłaś tym wczesnoporonnym :/ już bym tego więcej nie zastosowała...
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Kurde hehe masakra :D ale te globulki sa uciazliwe troszke...a czy moga one powodowac brak ochoty na seks?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez ostatnio cos odczuwam przewaznie brak ochoty :/
sama sie zastanawiam co sie dzieje, wiosna, facet szaleje, a ja :]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dokladnie :/ okropne uczucie...niby chce a jak przychodzi co do czego to nagle stop :/
 

Paulinka171

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm...a mozliwe jest wystepowanie takiej przezroczystej wydzieliny po tygodniu od uzycia globulek??
 

Paulinka171

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm...a mozliwe jest wystepowanie takiej przezroczystej wydzieliny po tygodniu od uzycia globulek??
 

Paulinka171

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm...a mozliwe jest wystepowanie takiej przezroczystej wydzieliny po tygodniu od uzycia globulek??
 

Paulinka171

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm...a mozliwe jest wystepowanie takiej przezroczystej wydzieliny po tygodniu od uzycia globulek??
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hmmm ja nic takiego nie zauważyłam u siebie, czasem jeszcze na drugi dzień troszke ale to minimalnie ale tydzien nie...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja wole raz w tygodniu i porzadnie niz codziennie :p przyjemniej jest jak sie czeka
ale dobra nie robmy OT :p
 

popek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja wybranka ich uzywa...jej w niczym nie przeszkadzaja...a tym bardziej mi...Skuteczne i stosunkowow tanie.~13 zl za 6 sztuk.
 
Do góry