Paraliż Senny

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Też mi się to zdarzało tyle że zaraz po tym jak usnęłam, myslałam że jest to zwiazane ze światem duchowym... bywało tak że po takim paraliżu bałam się zasnąć czasami płakałam bo zdarzało się to kilka razy tej samej nocy... nie mogłam spać.. Chciałam iść z tym do lekarza ale myslałam że wezmą mnie za wariatke... Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to jest. Umnie paraliż polegał na tym że miałam pełną swiadomość tego gdzie jestem ale nie mogłam nic powiedzieć gdy otwierałam usta by krzuczeć nie potrafiłam... nie mogłam się ruszyć czułam że się trzęse... Czułam bezsilność pamiętam jak próbowałm podnieśc ręke a miałam wrazenie jakby ktos ją trzymał... Modliłam się wtedy w myślach... To było straszne... Ale od kiedy znalazłam w internecie jak się nazywa to zjawisko to jestem spokojniejsza :) bo wiem na czym to polega i że jest to normalne.
 

Attachments

  • kobieta.jpg
    kobieta.jpg
    123,1 KB · Wyświetleń: 71

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Widzisz Aluś ile osób też twierdzi, że powinneś iść do fryzjera? :p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ja miałem coś takiego ale z innego powodu i to bardziej do parapsychologi pasowałoby niż psychologi....
Bo przyczyn tego może być dużo zaczynajać od zwyczajnej fazy snu do spraw czysto okultystycznych.....


A co do tego śnienia ze świadomościa to jest LD (świadomy sen) jak masz często to poczytam sobie o tym by dobrze wykorzystać ten stan :)
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Ja jak byłam mała to mnie kiedyś coś obudziło bo wydawało mi się ,że słyszałam jakiś chałas.Wyszłam z łóżka i zobaczyłam kota siedzącego na podłodze ( nie miałam żadnych zwierząt wtedy ) chciałam go pogłaskać ale się nie dało bo był jak duch...poprpstu ręka mi przez niego przechodziła... :mruga: dziwne to było...ale więcej tego już nie miałam.. :mruga:
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ciekawe ale to bardziej do parapsychologi pasuje, chociaż tutaj i tak panuje bałagan w tematach :)

Ale obudziłaś się w śnie i myślałeż że to realny świat czy w realu ?

A masz teraz kota ? Albo prędzej mieli kota Twoi rodzice ?
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Ciekawe ale to bardziej do parapsychologi pasuje, chociaż tutaj i tak panuje bałagan w tematach :)

Ale obudziłaś się w śnie i myślałeż że to realny świat czy w realu ?

A masz teraz kota ? Albo prędzej mieli kota Twoi rodzice ?
No to było akurat bardzo realne

Mieli ,ale zdechł zanim się urodziłam..A teraz mam kota ale od 4 lat dopiero a to się stało jakoś 10 lat temu..
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Duchy zwierząt też istnieją..... Chociaż nie spotkałem jeszcze takiego, a bym chciał..

A to że ten którego masz to, przynajmniej ja sądze iż czas nie ma barier i przyszłość, przeszłość, teraźniejszość mogą nachodzić na siebie.....
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Duchy zwierząt też istnieją..... Chociaż nie spotkałem jeszcze takiego, a bym chciał..

A to że ten którego masz to, przynajmniej ja sądze iż czas nie ma barier i przyszłość, przeszłość, teraźniejszość mogą nachodzić na siebie.....
Możliwe..mi kiedyś koleżanka mówila ,że slyszała o czymś takim ,że duchy zwierząt czasem wracają do swoich domów w poszukiwaniu swoich dawnych właścicieli..Bo możliwe że był to duch kota ,który żył w tym domu zanim moi rodzice tam zamieszkali...W dzielnicy w której mieszkam zawsze było dużo kotów. ( może dlatego nosi nazwę Mokotów. :D )
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Albo poprostu kot nie wiedział że umarł i myślał że nadal żyje.... I robił to co zawsze...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
A skąd wiesz iż prędzej tego nie robił ? Może robił to cały czas i tylko raz udało Ci się go dostrzec....

Tylko zastanawia mnie kto go w takim wypadku uświadomił iż umarł, może mają także duchowych opiekunów, a może spędził określoną ilość czasu, albo miał za zadanie wykonanie czegoś hm... do odpowiedzi potrzebna byłaby wyższa istota... :)
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
A skąd wiesz iż prędzej tego nie robił ? Może robił to cały czas i tylko raz udało Ci się go dostrzec....

Tylko zastanawia mnie kto go w takim wypadku uświadomił iż umarł, może mają także duchowych opiekunów, a może spędził określoną ilość czasu, albo miał za zadanie wykonanie czegoś hm... do odpowiedzi potrzebna byłaby wyższa istota... :)
No pewnie tak..,ale potem już tego kota nie widziałam...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
może przyszli po niego ? A może nadal twki ale nie widzisz go ?

Teraz to tylko same teorie można.... jak ja nie lubie teorie wole praktyke... :/
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Kto wie..innym razem widzialam biale plamy na tv a jak zapalilam światło to znikły..a potem zgasilam i znowu były...a to noc jeszcze była i ciemno wszędzie było telko te jakieś palmy fosforyzujące... :mruga: Potem do tego pokoju więcej w nocy nie wchodziłam prze chyba 5 m-cy..
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Hm, musiałbym poszukać bo już nie pamiętam czego to przyczyna.
Ale to naturalne tak jak np wpatrywać się w płomień i potem spojrzeć w ciemność czy gdziekolwiek i byłoby widać nadal płomień....
To jakieś powidoki czy coś takiego sa..... Popytaj na forach o OOBE bo nie pamiętam dokładnie....
Wiec tym się nie przejmuj
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ale to jest coś w tym stylu, nie trzeba patrzeć na nic...
Ale nie jestem teoretykiem i nie wiem czym to spowodowane
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
to gdzieś tu byl temat założony przez kogoś Lucid dreaming to się podobno nazywa ... ja miewam to samo tylko teraz trwa to krocej i potrafię się z tego stanu wybudzić. a miewam to od okolo 3 lat ... zazwyczaj stan ten mam po jakimś czasie od zażycia " czegos " :D
 
Do góry