Opinie o tabletkach kontracept.

HerNameIsGosia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Centrum
No powiem Wam, że już kilka dni łykam ten Kontracept i póki co nie zauważyłam, bym miała jakiś większy apetyt albo żebym się źle czuła... A powiedzcie mi jak jest z nastrojem przy stosowaniu tych tabletek??? Mam nadzieję, że się nie pogarsza, bo ogólnie to miewam często huśtawki i nie chciałabym, żeby były jeszcze większe albo cuś :)
 

Agusia22

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Ja się po nich bardzo dobrze czuje nie mam zmiennych nastrojów jest ok a teraz juz zaczynam drugie opakowanie ale zauwazylam ze troszke mam wiekszy apetyt.
 

HerNameIsGosia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Centrum
Wybrałam całe opakowanie i właśnie dziś dostałam okres. Co gorsze boli mnie brzuch :/ i niestety albo mi się wydaje albo mam większy apetyt od kilku dni przynajmniej. I co teraz robić???
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
ja jestem w trakcie brania 4 opakowania, jak na razie nie zauważyłam większych zmian, jedyne co to trochę bolą mnie piersi ;/ i nie wiem czy to od tych tabletek
 

dianeczka17

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
od jakiegos czasu rowniez biore kontracept . moge powiedziec jedynie tyle ze jest skuteczny jesli sie bierze go regularnie jest w miare tani i wszystko by bylo ok gdyby nie to ze przez niego dostalam strasznych plam na twarzy ... :( nie chce tu nikogo straszyc ani namawiac do zmiany leku bo kazdy reaguje inaczej lecz tylko ostrzec ze moze wystapic cos takiego. stosuje go dalej na polecenie ginekologa poniewaz powiedzial ze to przejsciowa reakcja uboczna i na kazdy inny anty zareaguje tak samo . :papa:
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja zacznę brać Kontracept za pare dni. to moje pierwsze pigułki, więc mam lekki stresik. naczytałam się tych Waszych postów i mam przez to mętlik w głowie. mam nadzieję, że u mnie obędzie się bez problemów. póki co wszystkie leki dobrze tolerowałam, więc mam nadzieję, że z tabletkami anty też tak będzie. cóż... poczekam na okres i zobaczymy jak to będzie a potem napiszę tu jak to znoszę! :papa:
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
ja przyjmowałam Harmonet przez ponad półtora roku... na początku wszystko było ok ale potem troszkę po nich przytyłam ... ale jak skończyłam brać o waga powróciła a nawet ważyłam mniej niż przed zażywaniem ich:) samopoczucie po tabletkach zależy od osoby.... moja siostra brała Harmonet i miała bóle głowy , mdłości itp... wszystko zależy od organizmu :) pozdrawiam
 
K

kinga_sc

Guest
przez 7 dni się zabezpieczasz dodatkowo, bo później tabletki zaczynają działać i żadna inna ochrona nie jest potrzebna

brałam te tabletki są świetne lepsze niż mycrogynon które kiedyś brałam, ale każdy organizm jest inny i inne są efekty ich stosowania
 

dianeczka17

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie
wiecie mozne czy palenie podczas brania tabletek wplywa jakos szczegolnie na ich dzialanie??? dodam ze ok 10 papierosow dziennie :(
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
palenie ogółem jest nie wskazane , nie dość że grozi Ci rak płuc i ogółem problem ze zdrowiem , to jeszcze brzydka cera i zęby no i ten zapach, a gdzieś wyczytałam że palenie może obniżyć działanie tabletek , tylko już nie pamiętam gdzie to było
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie nie palenie nie wplywa na dzialanie tabletek anty, ostrzegaja kobiety palace przed chorobami układu sercowo-naczyniowego
 

BabaJaga555

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
a co do tego zabezpieczania to słyszałam ze jezeli wzieło się pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu to działa ona od razu, a jeżeli zrobiło się to deugiego dnia bądź pozniej to trzeba się przez pierwsze siedem dni zabezpieczać. dzisiaj wezme 8 tabletke pierwszego blistra a kochałam się z chłoapakiem bez zabezpieczenia od razu jak mi się skonczyl okres, czyli przed zazyciem 5 tabletki, więc teraz nie wiem już czy to co wyczytałam jest prawdą czy to co Wy tu piszecie o zabezpieczaniu się i czy mam powód by się martwić;/ a zmian nie odczuwam żadnych, miałam jedynie lekkie krwawienie o stosunku.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jezeli wzielas tabletke 1 dnia to jestes zabezpieczona... poprostu podane sa tu przyklady "dmuchania na zimne", wiec sie nie martw :eek:k:
 

BabaJaga555

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
dziękuję za odpowiedź :) dzisiaj dodatkowo stwierdziłam że mam apetyt większy a to źle bo za miesiąc mam studniówkę a sukienkę już kupiłam ;p i piersi takie fajniejsze są :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja zacznę brać Kontracept za pare dni. to moje pierwsze pigułki, więc mam lekki stresik. naczytałam się tych Waszych postów i mam przez to mętlik w głowie. mam nadzieję, że u mnie obędzie się bez problemów. póki co wszystkie leki dobrze tolerowałam, więc mam nadzieję, że z tabletkami anty też tak będzie. cóż... poczekam na okres i zobaczymy jak to będzie a potem napiszę tu jak to znoszę! :papa:
no i tak jak miałam nadzieję jest spoko. biorę kontracept i póki co tylko po pierwszej pigułce było mi niedobrze, więc może wcale nie było żadnego związku między tym a tabletką, a poza tym brak u mnie jakichkolwiek dolegliwości... hi... fajnie :D
 
Do góry