OOBE

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Hmm...mi się pare razy zdażyło usłyszeć kawałek jekiejś dawnej rozmowy ,w której nieuczestniczyłam,ale wiedziałam kto mówił ,zawsze były to jakieś bliskie osoby....
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
też miałam takie przypadki jak ty Kociara
a co do obe również cwiczyłam przez pewnien czas,
i gdy prawie czułam ze wychodze spanikowałam...
:(
a LD nigdy nie osiagnełam :(
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Igracie z ogniem.
Nie ma kto wam wybic tego z glow.

Jak ze wszystkim musi sie skonczyc na tragedi dobiero reszta zrozumie.
A tak za tepe glowki wszyscy mamy.

ehhh... a niby jaka tragedia moze stac sie w swojej własnej wyobrazni?? bo oobe IMO to nic innego jak swiadomy sen... tylko ze widzisz wszytsko dookoła... i siebie... nie wiem jak to wytłumaczyc... wiem ze NIGDY NIKOMU NIC Z POWODU OOBE SIE NIE STAŁO xP bo chyba jakby sie stało to na kazdej stronie poswięconej oobe napisano by ze to niebezpieczne i nie nalezy tego próbowac nie?! pff... OOBE to poprostu sen... sen na jawie... a w snach na jawie nic złego nie ma :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Igracie z ogniem.
Nie ma kto wam wybic tego z glow.

Jak ze wszystkim musi sie skonczyc na tragedi dobiero reszta zrozumie.
A tak za tepe glowki wszyscy mamy.

karolowy ... po przeczytaniu twojego postu w temacie powrot do religii wiem czemu boisz sie tak oobe... bo jest niespotykane :] religie boją sie niespotykanych rzeczy bo oobe, LD daje ci poczucie władzy nad własnym umysłem a tego kościół nie bardzo chce :)
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
ehhh... a niby jaka tragedia moze stac sie w swojej własnej wyobrazni?? bo oobe IMO to nic innego jak swiadomy sen... tylko ze widzisz wszytsko dookoła... i siebie... nie wiem jak to wytłumaczyc... wiem ze NIGDY NIKOMU NIC Z POWODU OOBE SIE NIE STAŁO xP bo chyba jakby sie stało to na kazdej stronie poswięconej oobe napisano by ze to niebezpieczne i nie nalezy tego próbowac nie?! pff... OOBE to poprostu sen... sen na jawie... a w snach na jawie nic złego nie ma :p
A czy potrafisz mi zagwarantowac, ze to jest w 100% nieszkodliwe ?
Bo chyba nikt z wypowiadajacych sie tu na forum nie jest ekspertem.
Ja rowniez nim nie jestem.
Ale hipnozy i tego typu rzeczy wiem, ze powinni wykonywac FACHOWCY.


karolowy ... po przeczytaniu twojego postu w temacie powrot do religii wiem czemu boisz sie tak oobe... bo jest niespotykane :] religie boją sie niespotykanych rzeczy bo oobe, LD daje ci poczucie władzy nad własnym umysłem a tego kościół nie bardzo chce :)
Ponury M., masz, ale tylko po czesci racje, w wiekszosci decyzji potpieram sie moja wiara.
Mocno wieze w dusze umarlych, a wiec jakies OOBE czy hipnozy to wszystko jest dla mnie igraniem z "ogniem".
Nie jestem dac dowodow, bo ich nie mam.
Ale z praktyki wiem, ze najpierw musi sie cos zlego stac dopiero wszyscy uwieza.
I tak jak pisalem wyzej, takimi sprawami powinni zajmowac sie EKSPERCI a nie zwykly zjadacz chleba.
Nie mowiac juz o wywolywaniu duchow.
O tym to sie juz nasluchalem nie raz i wiem, ze mozna sobie tylko klopotu narobic.
Ja sie poprostu tego BOJE.
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Skoro LD to ukladanie snow itp. to moj kumpel to ma. I doszedl do tego o dziwo bez zadnych treningow. Mowil mi tylko ze kiedys mu sie snilo jak kupil sobie "Maszynke do Snow" :D :D :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
A czy potrafisz mi zagwarantowac, ze to jest w 100% nieszkodliwe ?
Bo chyba nikt z wypowiadajacych sie tu na forum nie jest ekspertem.
Ja rowniez nim nie jestem.
Ale hipnozy i tego typu rzeczy wiem, ze powinni wykonywac FACHOWCY.
Ponury M., masz, ale tylko po czesci racje, w wiekszosci decyzji potpieram sie moja wiara.
Mocno wieze w dusze umarlych, a wiec jakies OOBE czy hipnozy to wszystko jest dla mnie igraniem z "ogniem".
Nie jestem dac dowodow, bo ich nie mam.
Ale z praktyki wiem, ze najpierw musi sie cos zlego stac dopiero wszyscy uwieza.
I tak jak pisalem wyzej, takimi sprawami powinni zajmowac sie EKSPERCI a nie zwykly zjadacz chleba.
Nie mowiac juz o wywolywaniu duchow.
O tym to sie juz nasluchalem nie raz i wiem, ze mozna sobie tylko klopotu narobic.
Ja sie poprostu tego BOJE.

koralowy ale oobe z hipnozą ma wspólnego tyle co sprinter z długodystansowcem... obydwaj biegają, lub metry kwadratowe z metrami szesćiennymi ... obydwa metry są jednostkami ale nie mozna ich porównac.

a wiec hipnoza z oobe ma wspólnego tylko jedno: trans. tylko ze w hipnozie tracimy najczesciej swiadomosc a podczas oobe swiadomosc ciągle czuwa. wiec nie mozna nie wrócic samo pomyslenie "chce wrócic" jzu cie zassysa do ciala spoweotem.
Niewiem dlaczego ludzie boją się słowa "trans" ale jest to najnaturalniejszy stan swiadomosci jak sen. W transie jestesmy juz jak sie zamyślimy i zapatrzymy w jeden punkt. nawet nie zdajemy sobie sprawy ze wtedy nie słyszymy otoczenia, nie czujemy ciała... poprostu liczy się punkt w który tempo sie patrzymy a mysli przepływają duzo wolniej niz zwykle, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy - to juz jest trans (chociaz bardzo płytki ale trans). Mi najgłebsszy trans jaki udało się osiągnąc to całkowity brak czucia w ciele, mimo ciemnosci wdziałem białe swiatło... uczucie unoszenia się... i stary zapewniam cie ze to najnormalniejsze co moze byc... ludzie sie tego boją bo nigdy nie praktykowali, a ezoterykow i oneironautów nazywa sie wariatami... to ze potrafie (chociaz teraaz bardzo rzadko) kontrolowac swój sen nie czyni mnie wariatem, to ze potrafie skupic swoją uwage na tyle by zapomniec o ciele nie czyni mnie wariatem. to jest zasypianie z ciągłoscią swiadomosci... cialo spi umysł pracuje... koralowy co w tym takie strasznego... czy boisz sie zasnąc z myslą ze sie nie obudzisz?
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
NAPRAWDE MOŻNA OSIĄGNĄ TAKI STAN ?!! SUPER !!!
TYLKO NIE ROZUMIEM TROCHE,WIEC POKOLEI

ZASYPIAM

ŚNIE SOBIE I NAGLE SIE BUDZE OBOK MOJEGO CIAŁA ?!

I CO DALEJ ?!
(MOGE SE KONTROLOWAĆ TO CO ROBIE , MOGE SE GDZIEŚ PUJŚĆ I NIKT MNIE NIE ZOBACZY ,

CZY MOŻE INACZEJ JEST : JA SE KONTROLUJE I POMYSLE SOBIE ZE CHCE SIE GDZIES ZNALEŚĆ I TAM JESTEM ?!! A PUŹNIEJ POMYSLE SE OTYM ZE CHCE WRUCIC I WRACAM?

NIECH MI KTOŚ POWIE PO KOLEI CO I JAK, PROSZE :(

(CHODZI MI O LD)
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
LD - lucid dream czyli świadomy sen
po prostu wiesz że śnisz i robisz co chcesz

chcesz wiedzieć więcej to poszukaj na googlach, dużo o tym stron polskich i zagranicznych :]
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
pamietam ze kiedys snilo mi sie kilka razy ze cos zrobilam w tym sni lub bylam kiedys w jakims tam miejscu a potem bylam w tym miejscu i robilam te rzeczy naprawde mialam tak np. jakies 2 snilo mi sie ze bedzie test z anglika i juz we snie go widzialam co najgorsze ten test (taki jak ze snu) byl taki sam jak identyczny jednak pierwszy raz slysze te nazwy i ja caly czas myslalam ze to jakis dziwny sen a jesli ja osiagnelam to OOBE to ja juz sie sama siebie boje robie cos nieswiadomie brr boje sie :niepewny: a jesli jeszcze raz mi sie cos takiego przytrafi to teraz moge nie wrocic bo juz wiem ze moge boje sie boje :niepewny: i ciekawe jak ja to nieswiadomie zrobilam ?
moze mi to ktos wytlumaczyc?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
pamietam ze kiedys snilo mi sie kilka razy ze cos zrobilam w tym sni lub bylam kiedys w jakims tam miejscu a potem bylam w tym miejscu i robilam te rzeczy naprawde mialam tak np. jakies 2 snilo mi sie ze bedzie test z anglika i juz we snie go widzialam co najgorsze ten test (taki jak ze snu) byl taki sam jak identyczny jednak pierwszy raz slysze te nazwy i ja caly czas myslalam ze to jakis dziwny sen a jesli ja osiagnelam to OOBE to ja juz sie sama siebie boje robie cos nieswiadomie brr boje sie :niepewny: a jesli jeszcze raz mi sie cos takiego przytrafi to teraz moge nie wrocic bo juz wiem ze moge boje sie boje :niepewny: i ciekawe jak ja to nieswiadomie zrobilam ?
moze mi to ktos wytlumaczyc?

oobe przezywamy codziennie w nocy tylko nieswiadomie. ale to co ty przezylas to nie oobe. i do cholery nie bójcie sie tego! ... wszystkie te stany są tak naturalne jak zasypianie! to nie jest żadna magia, okultyzm, satanizm, czarowanie... to poprostu calkowite podporządkowanie sobie swojego mózgu. mozna wtedy np. rozkazac mozgowi by zwiekszyl wydzielanie hormonu radosci. lub jesli zna sie stany po drug'ach mozna te stany przeżyć ponownie tylko bez konsekwencji ;] ... dlatego ja jesli coś kiedykolwiek przyćpam to raz w życiu, potem poprostu bede to odtwarzal w podswiadomosci.

koralowy i wszyscy inni wystraszeni. jak chcecie to podbijcie na gg (po numer zgloscie sie na priv).

ktos tam pytal jak to przebiega.

a wiec są dwa sposoby, jeden ciągła swiadomosc czyli:wychodzisz wyobraźnią lub ciałem astralnym z ciała. widzisz cialo fizyczne obok, , lub nagle budzisz sie w srodku snu zawieszona w powietrzu. kierujesz myślą (chce być tu i z predkoscią swiatla tam jestes) jak ci sie znudzi poprostu myslisz "chce wrócic" i wracasz. Koralowy, GWARANTUJE to jest bezpieczne.
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
tak prosto to jest w teorii, żeby osiągnąć trans wystarczająco głęboki dla OOBE potrzeba co najmniej kilka tygodni treningu :>

z resztą co ja będę pisał, wiele jest serwisów o tym na necie... -> google.pl
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Mi się kiedyś zdażyło ,że intensywnie myślałam o pewnej piosence i włanczam radio a tam właśnie ta piosenka!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
http://www.bwgen.com/
ciekawy soft jako pomoc w medytacji i nie tylko
Tylko, że jeśli będziesz się bawić presetami niewiadomego pochodzenia, możesz nabawić się czegoś więcej niż tylko ostrego bólu głowy. A poza tym potrzebujesz bardzo dobrych słuchawek, żeby cokolwiek zyskać z wysłuchiwania tych szmerów.

Mi się kiedyś zdażyło ,że intensywnie myślałam o pewnej piosence i włanczam radio a tam właśnie ta piosenka!
I myslisz, że przeżyłaś OoBE? :bag:

a czy kościół katolicki zgadza sie z oebe ?
Nie przyjmuje oficjalnego stanowiska. Jaki z tego wniosek? Boją się, że światopogląd niektórych osób ulegnie gruntownej przebudowie. Nie mogą podważyć tego zjawiska, bo sami naukowcy przyznają o istnieniu OBE, tyle, że na obecnym poziomie rozowoju, nie są w stanie ustalić w jaki sposób to funkcjonuje.

Jeżeli się boisz albo masz sceptyczne podejście - nie uda Ci się, bo się podświadomie blokujesz. Do tego potrzebna jest wiara i odwaga. Nic więcej.
Wszystkim ciekawskim przede wszystkim polecam lekturę książek Monroe'a i Moena.
 
E

Ethorious

Guest
Wiecie co czytam tu pewne posty i mi sie troszke smiac chce:}
W każdym badz razie zapraszam do portalu ezoteryczno/parapsychologicznego http://www.p-e-a.prv.pl
i do dyskusji na forum a wszystkiego sie dowiecie.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Wiecie co czytam tu pewne posty i mi sie troszke smiac chce:}
W każdym badz razie zapraszam do portalu ezoteryczno/parapsychologicznego http://www.p-e-a.prv.pl
i do dyskusji na forum a wszystkiego sie dowiecie.

takich portali jak ten przeczytalem wiele... tylko ze to tak naprawde wielkie G****O ... oobe trzeba przezyc (przezylem) zeby wiedziec jak to jest cool ;>
 
Do góry