Odkurzacz LG

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Część alergików zakłada specjalne maseczki w trakcie odkurzania, część kupuje dobre odkurzacze, inni wyrzucają dywany, a jeszcze inni kupują klimatyzatory... :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No tak, klimatyzator teraz też może pomagać w walce z alergią. Mają te super filtry powietrza itd. więc wyłapują mnóstwo zanieczyszczeń :) A taki ArtCool mieć, to hoho ;)
 
I

impresja_switu

Guest
Sama jestem alergikiem i przez długo czas szukałam dobrego odkurzacza. Nie słyszałam o LG z funkcją "Baby care" Ja kilka miesięcy temu kupiłam antyaleregicznego Philipsa http://www.euromall.pl/product-pol-8182-Odkurzacz-Philips-FC-9074-Jawel-Antyalergiczny-.html. Ma dodatkowy worek na kurz który wyłapuje wszystkie zarodniki i alergeny. Po tym jak zaczęłam go używać poczułam zdecydowaną poprawę.
 
I

impresja_switu

Guest
Chodziło mi o to, że worek ma funkcję dodatkowej filtracji kurzu (przynajmniej tak mi powiedziano przy zakupie) a nie że jest dodatkowy worek na kurz, źle się wyraziłam :/
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Aaach :D Ok :lol: Wiesz, ja nie chciałam workowego, miałam kiepskie doświadczenia po poprzednich odkurzaczach, bo te worki pękały, rozsypywało się wszystko i w ogóle więcej sprzątania było po wymianie worka niż to warte ;)
 
U

umoruma

Guest
no ciekawie sie przezentują te odkurzacze LG - dotychczas zwracałm uwagę tylko na TV tej firmy, a tu prosze firma prężnie działa na wielu rynkach
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
A no na wielu :) Jeszcze fajne klimatyzatory robią, a ostatnio nawet widziałam newsa, że pompę cieplną wypuścili, więc oferta wyjątkowo szeroka.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mi workowe nie przeszkadzały, jak kiedyś kupiłem jednorazowe worki. Bo można wyrzucać całe do śmieci, gorzej jak było trzeba wyrzucić tylko to w środku :/ Masakra...jeszcze gorzej jak wiatr w mordę:p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
:lol: Nom, dokładnie tak, te do opróżniania są masakryczne :p Ale przyznam, że pojemnika teraz już bym nie zamieniła nawet na jednorazówki :p Bo mnie i tak się rozsypywało, jak wymieniałam xD Ale to może moje zdolności...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No tak ;) Jeżeli chodzi o domowe obowiązki, to właśnie najchętniej odkurzałem. Najgorsze jest zmywanie...ale nieważne ;) Odkurzanie do czasu, aż nie trzeba opróżnić pojemnika :p A ciekawe, jaki będzie następny poziom technologii odkurzaczy. Najlepiej jakby same odkurzały i się opróżniały<lol>
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Haha :lol: To by było niezłe :D Najlepiej żeby jeszcze widziały, gdzie trzeba bardzie wyczyścić i miały inteligentny system filtracji, żeby np. kolczyków nie wciągnąć xD
A na zmywanie jest rada - zmywarka ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zmywarka niby jest sposobem, ale niestety nie miałem przyjemności posiadania takowej w domu ;) A "inteligentne" odkurzacze pewnie już projektują :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ale to nie znaczy, że nie możesz się zmywarki dorobić ;) A inteligentne odkurzacze - pewnie masz rację :) Póki co starczy mi mój :) Co z tego, że się troszkę namacham, przynajmniej kilka kalorii więcej spalę, ale przynajmniej mam pewność, że i dobrze "wciąga" i zatrzymuje to całe ustrojstwo, którego osobiście bardzo nie lubię :p
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o odkurzacze dla alergików to uważam, że na tym sprzęcie nie powinno się oszczędzać.
Alergia to schorzenie którego nie da się wyleczyć... a uczulenie na roztocza jest najczęstsze.
Mój mąż jest uczulony na roztocza, mam nadzieję że mój syn tego uniknie.
Z mojej wiedzy jaką posiadam to napewno dla alergików najlepszy sprzęt - odkurzacz to z filtrem Hepa 13 i z dodatkową funkcją kompresji kurzu. Wiem, że LG teraz ma na rynku odkurzacz z funkcją prania. Taki piorący odkurzacz napewno ułatwia życie alergikom, zgadzacie się?
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Pewnie, że taki odkurzacz ułatwia życie alergikom. Najważniejsze, że ma dużą moc ssania i nie wznieca kurzu podczas odkurzania. Te filtry Hepa są bardzo dobre. Jedynym minusem są ceny tych odkurzaczy.
 
A

ann han

Guest
Współczuję alergii;/ domyślam się, że jest to bardzo uciążliwe. Kurzu mnóstwo wszędzie a odkurzacze nie zawsze dają sobie z nimi radę ;/ dobry odkurzacz to chyba najlepszy przyjaciel każdego alergika. Moja koleżanka boryka się z podobnymi problemami co Ty i zaopatrzyła się w odkurzacz na www.magicznaplaneta.pl Jest nim zachwycona. I najważniejsze nie musiała zbyt dużo wydawać, bo magicznaplaneta.pl w porównaniu z innymi sklepami ze sprzętem agd ma naprawdę niskie ceny.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Alergikom to teraz ułatwia życie nowy odkurzacz LG z funkcją kompresowania kurzu, tzn zbija ten kurz w kosteczkę i nic się na zewnątrz nie wydostaje, filtry hepa i dużą moc też ma, więc warto rozejrzeć się za takim.
 

Kurczaczki

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
No tak
smile.gif
Pozbycie się dywanów to na pewno najlepszy pomysł
smile.gif
Albo przynajmniej ograniczenie ich do minimum.
Pozbycie się dywanów? Tak naprawdę to wypadałoby pozbyć się dywanów, wykładzin, koców, obić, kap, pledów, pluszaków, patchworków, firan, zasłon, lambrekinów. A jeżeli chodzi o zakupy, to ja polecam: http://www.zadowolenie.pl/odkurzacze_piorace.

Uh, sorki - nie zauważyłęm daty:/

Przepraszam Was, komputer i się chrzani:/:/:/
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
ja już teraz nie mam żadnych dywanów. są takie odkurzacze, które nie dość, że dla alergików, to w dodatku same odkurzają- np firmy robojet. i nawet nie trzeba samej odkurzać i narażać się na kontakt z roztoczami, bajer!
 
Do góry