Nie zapominajcie o Panu Bogu

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
jutro jest bardzo wazne Swieto :) polecam Wam Koronke do Milosierdzia Bozego :) <3 odmowcie Ja o godzinie 15 a Wasze zycie moze odmienic sie na lepsze :)
" Koronka do Miłosierdzia Bożego to piękna modlitwa, którą Jezus Chrystus przekazał św. Siostrze Faustynie Kowalskiej w prywatnym objawieniu w Wilnie w 1935 roku. Jest to modlitwa, która zawiera wiele obietnic związanych z kultem Miłosierdzia Bożego. Odmawia się ją przede wszystkim o godzinie 15:00, która jest zarówno godziną męki Chrystusa, jak i godziną miłosierdzia." <3
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
111
Punkty reakcji
23
jutro jest bardzo wazne Swieto :) polecam Wam Koronke do Milosierdzia Bozego :) <3 odmowcie Ja o godzinie 15 a Wasze zycie moze odmienic sie na lepsze :)
" Koronka do Miłosierdzia Bożego to piękna modlitwa, którą Jezus Chrystus przekazał św. Siostrze Faustynie Kowalskiej w prywatnym objawieniu w Wilnie w 1935 roku. Jest to modlitwa, która zawiera wiele obietnic związanych z kultem Miłosierdzia Bożego. Odmawia się ją przede wszystkim o godzinie 15:00, która jest zarówno godziną męki Chrystusa, jak i godziną miłosierdzia." <3
Trochę się dziwię, że przedstawiasz się jako chrześcijanka i jednocześnie polecasz S.Faustynę itp. Owszem, treść tzw.Koronki chwyta za serce, ale nie tak nauczał Pan Jezus.
Czy znasz Jezusa? Tego z Nowego Przymierza. Czy znasz dokładnie Jego nauki i wiesz co z nich wynika?
Nie każdy kto chodzi do kościoła i nazywa siebie katolikiem jest zbawionym i jest uczniem Jezusa Chrystusa - Chrześcijaninem.
On nigdzie nie zachęcał do kultywowania jakichś ludzi i ich wymysłów, a jedyną modlitwą, którą ludziom podyktował była: Ojcze nasz. Podkreślał też, jak mamy się modlić. Swoimi słowami i w ciszy. Klepanie modłów...cóż, każdy robi jak uważa i jak mu księżule nakazują. Ja mam ten etap za sobą, co z ulgą przyjęłam.
Czytaj Pismo św. - NT. Potem wszelkie dzienniczki stracą dla ciebie znaczenie.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Trochę się dziwię, że przedstawiasz się jako chrześcijanka i jednocześnie polecasz S.Faustynę itp. Owszem, treść tzw.Koronki chwyta za serce, ale nie tak nauczał Pan Jezus.
Czy znasz Jezusa? Tego z Nowego Przymierza. Czy znasz dokładnie Jego nauki i wiesz co z nich wynika?
Nie każdy kto chodzi do kościoła i nazywa siebie katolikiem jest zbawionym i jest uczniem Jezusa Chrystusa - Chrześcijaninem.
On nigdzie nie zachęcał do kultywowania jakichś ludzi i ich wymysłów, a jedyną modlitwą, którą ludziom podyktował była: Ojcze nasz. Podkreślał też, jak mamy się modlić. Swoimi słowami i w ciszy. Klepanie modłów...cóż, każdy robi jak uważa i jak mu księżule nakazują. Ja mam ten etap za sobą, co z ulgą przyjęłam.
Czytaj Pismo św. - NT. Potem wszelkie dzienniczki stracą dla ciebie znaczenie.
Nie dziw sie :) Pan Jezus umarl na krzyzu ale Pan Jezus jest wciaz zywy obecny w duchu kazdego czlowieka :) Nazywam siebie Chrzecijanka poniewaz bylam ochrzczona i jestem wierzaca :)
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
111
Punkty reakcji
23
Nie dziw sie :) Pan Jezus umarl na krzyzu ale Pan Jezus jest wciaz zywy obecny w duchu kazdego czlowieka :) Nazywam siebie Chrzecijanka poniewaz bylam ochrzczona i jestem wierzaca :)
Przepraszam, ale jak czytam taki tekst to nie wiem, śmiać się czy płakać.
Jeśli ty nawet tego nie wiesz, że Chrześcijanin to nazwa od Chrystusa i Jego nauk, a NIE od chrztu...to, cóż. Współczuję.
Wierzący są prawie wszyscy ludzie na świecie. Każdy w coś, kogoś wierzy. Jeden w Allacha, inny w Virakoczę. Podejrzewam, że ty nawet nie wiesz w kogo wierzysz. Właściwie należy napisać KOMU wierzysz/zawierzyłaś swoje życie.
Pozdrawiam i otwarcia oczu i serca życzę. Na żywego, jedynego Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Przepraszam, ale jak czytam taki tekst to nie wiem, śmiać się czy płakać.
Jeśli ty nawet tego nie wiesz, że Chrześcijanin to nazwa od Chrystusa i Jego nauk, a NIE od chrztu...to, cóż. Współczuję.
Wierzący są prawie wszyscy ludzie na świecie. Każdy w coś, kogoś wierzy. Jeden w Allacha, inny w Virakoczę. Podejrzewam, że ty nawet nie wiesz w kogo wierzysz. Właściwie należy napisać KOMU wierzysz/zawierzyłaś swoje życie.
Pozdrawiam i otwarcia oczu i serca życzę. Na żywego, jedynego Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa.
Ja w sumie tez nie wiem co robic gdy czytam takie teksty typu ty : ) Ja wytlumaczylam siebie o co chodzi :) A ciebie nie bardzo rozumiem .... ale powiedzmy ze staram sie : )
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Trochę się dziwię, że przedstawiasz się jako chrześcijanka i jednocześnie polecasz S.Faustynę itp. Owszem, treść tzw.Koronki chwyta za serce, ale nie tak nauczał Pan Jezus.
Czy znasz Jezusa? Tego z Nowego Przymierza. Czy znasz dokładnie Jego nauki i wiesz co z nich wynika?
Nie każdy kto chodzi do kościoła i nazywa siebie katolikiem jest zbawionym i jest uczniem Jezusa Chrystusa - Chrześcijaninem.
On nigdzie nie zachęcał do kultywowania jakichś ludzi i ich wymysłów, a jedyną modlitwą, którą ludziom podyktował była: Ojcze nasz. Podkreślał też, jak mamy się modlić. Swoimi słowami i w ciszy. Klepanie modłów...cóż, każdy robi jak uważa i jak mu księżule nakazują. Ja mam ten etap za sobą, co z ulgą przyjęłam.
Czytaj Pismo św. - NT. Potem wszelkie dzienniczki stracą dla ciebie znaczenie.
Tak ja Jezusa znam ! :) i kazdy kto w Niego wierzy jest jego Uczniem ! :) a nawet ten ktory w Niego nie wierzy a postanowil wiare w Niego bedzie Blogslawiony i bedzie zyl wiecznie ! :) Mi wlasnie na mysl przyszedl Pan Jezus i zaproponowal dla Ciebie " Modl sie wlasnymi slowami czczij mnie na swoj wlasny sposob "i nie mysl ze inni sa gorsi od Ciebie :) Sw .Faustyna jest tego dowodem :)
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
111
Punkty reakcji
23
nawet ten ktory w Niego nie wierzy a postanowil wiare w Niego bedzie Blogslawiony i bedzie zyl wiecznie
Kto ci takich bzdur naopowiadał?
Przeczytaj NT, choćby tylko Ewangelie, chociaż raz.
i zaproponowal dla Ciebie
??? Za prorokinię się uważasz? Nie rozumiem. Masz jakieś wizje?
nie mysl ze inni sa gorsi od Ciebie
Na podstawie jakich moich słów doszłaś do TAKIEGO wniosku?🙄
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
nikt mi nic nie mowil ani nie nakazywal nie nakazuje :) Nie jestem tym co piszesz jestem wierzaca moze twoim lub tez innych zdaniem slepa glupia nie dokrztalcona naiwna nawiedzona itd itp .... : D ale niestety nie : ) na podstawie twoich wypowiedzi tak uwazam w jaki sposob rozkladasz na czynniki pierwsze i drugie wiare .... i ogolnie cytujesz moje kazde slowo poddajesz je analizie rozkladajac na abcd ... : D taka analiza ci nic nie da caly czas bedziesz gupia i niczego sie nie dowiesz x D Mimo to zycze Ci z calego serca abys odnalazla swoja wlasciwa droge : )
 
Do góry