Nie chcę być taka mała!!

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
dziewczęta spójszcie na to z innego punktu widzenia przecież o co chodzi dziewczyną w związkach?? Żeby facet im usługiwał iiiii tak nosił je na rękach a zobaczcie jak takie zadania ma facet ułatwione kiedy dziewczyna jest mała i że tak powiem poręczna tak więc sieja niezamartwiaj się bo ci to jeszcze wyjdzie na dobre zobaczysz Pozdrawiam wszystkich
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
mój punkt widzenia jest taki:
większość facetów jest wysokich i lubią niższe kobietki od siebie nie bardzo lubią wyższe /chociaż różnie to bywa/

za to wysokie kobitki mają już większy problem bo nie ma dużo wysokich mężczyzn ponad 190 ja np mam 173 cm i też za bardzo bym nie chciała niższego faceta

mój wymarzony facet to: wysoki /wyżsy ode mnie np 19o parę/
a podobam sie właśnie facetom którzy kompetnie mi się nie podobają
niby wygląd nie jest taki ważny ale jednak no nie można się zmusic do kogoś kto kompletnie nam się nie widzi
a więc kończąc

faceci lubią filigranowe szczupłe laseczki
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja mam 155 cm w wieku 13 lat (no prawie 13 :rotfl: ) i dopiero zaczynam rosnac i dlatego nie mam na co narzekac :yahoo: :yahoo: ale przez 1-3 klasy bylem najnizszyw klasie :zawstydzony:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
z wiekiem ten kompleks zniknie zobaczycie ;) nie będzie to grało roli czy jest się malutkim czy dużym.Nie martwcie się tak tym to niema znaczenia...tak mi się wydaje :] Pozdrawiam :)
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
stokrotka81 napisał:
faceci lubią filigranowe szczupłe laseczki
no niby tak niby masz rację bo jak się patrzy po ulicy to większość par nastoletnich jest tego typu ale ja tam wolę raczej dziewczyny jeśli już to niewiele poniżej mojego wzrostu jakieś (175-180cm) napewno nie wyższe nawet wam powiem dlaczego. Bo to peszy facetów bo to w końcu samce są odpowiedzialne za ochronę samicy (z iństyńktowengo punktu widzenia) a jak mają chronić swoją partnerkę kiedy jest od nich większa ?? ;)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wyższe sie wydają ładniejsze, bo mają długie szkity (nogi) ale jak ktoś ma nogi jak kaczuszka to tez ładnie wygląda :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
gwiazdeczka, masz racje niektore dziewczyny mimo ze sa malego wzrostu wygladaja bardzo ladnie , sa takie delikatne :D
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
agis napisał:
HEJ polio CHAT NIE JEST DLA OZDOBY WŁAZIĆ I... ...CHATOWAĆ.

to ja wchodze na chat tylko was nie ma.A tak do tematu to po co się przejmowac wzrostem, przecież to nic nie da.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
nie przejmuj sie ja mam 15 latek i niecałe 165 nawet mniej.. i chyba nie urosne wieciej... :( hmm ale juz taka jestem i inna nie bede... :p heh moze urosne jeszcze ze 2 cm... :p heh ty pewnie tez... trzymaj siem:p rosnie sie ksiazkowo do 18 r.ż
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kaczusiaaa napisał:
rosnie sie ksiazkowo do 18 r.ż
ale kazdy indywidualnie to przechodzi i niektórzy np. zaczną rosnąc dopiero od 15 roku zycia i rosną az do 20, a inni zaczną rosnąc już w 12 roku zycia i zatrzymią sie w 17... u kazdego inaczej to przebiega ;)
 

andzia9131

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Sławno
Ja jestem malutka mam jakieś 152...albo troszke więcej urosne jeszcze to wiem... ale będę miała tylkko jakieś 160 albo troszkę więcej. Poprostu jestem niska i tego nie zmienie niestety...czasem mam przez to dużoego doła. Ale chyba już z tego wyrosłam . Jestem jaka jestem i nikt tego nie zmieni. Ważne żeby zaakceptować siebie takim jakim się jest. Polubić siebie :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Bo to peszy facetów bo to w końcu samce są odpowiedzialne za ochronę samicy (z iństyńktowengo punktu widzenia) a jak mają chronić swoją partnerkę kiedy jest od nich większa ??

i dlatego nie mam swojego misia
bo nie ma wiekszego ode mnie buuu chlip chlip chlip chlip jestem za duża i tyle :zalamany: :zalamany:
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
ale niektórzy jednak lubią wysokie np.Radkuseq no bo te nogi...ahhh więc wiesz znajdzie się a tak wogóle to ile ty masz stokrotko wzrostu??
 
Do góry