Nie chcę być taka mała!!

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
sieja Jeszcze urośniesz Spoko będzie git :D ja też zawsze bylam niska, ale w końcu sie doczekałam. Ty też sie doczekasz :* Nie martw się =]
 

Schrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bagno ;]
Popieram ZaxxX-a we wszystkim co napisał !!! :] Powtórzę jeszcze raz "małe jest piękne" Osobiście gustuje w dziewczynach coś z okolic 160-175 cm, ja mam 188 cm :] ,ale jak by miała spoko charakter to może mieć nawet 150 cm :] wzrost mało się liczy, ale co fakt to fakt wyższ dziewczyna od chłopaka to jednak śmiesznie wygląda :D Dlatego "MAŁE jest PIĘKNE" :]
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
HEHEHEH ja jestem niziutka , ale się cieszę :) dzięki temu jestem zwinna , szybka i elastyczna :hyhy: nie chciałabym być wysoka dobrze jest mi z moim wzrostem :) No cóż powiedzenie brzmi "małe jest piękne " :rotfl:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
jak to mówi mój chłopak: "Małe jest piękne, ale duze wiecej potrafi". ja kiedyś byłam najmniejsza z klasy a teraz mam 171cm.
 

kuleczka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja mam 20 lat i 158 :D kiedysmialam straszne kompleksy :] niewiem dlaczego ;) dzisiaj siecieszebo jestem z chlopakiem ktory ma 170 a ja uwielbiam szpilki i to takie 8 cm :p a ja lubiejakfacet jest wyrzszy.Aletak powaznie to cieszmy siez tego co mamy i do gory glowa :papa:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja nie przepadam za butami na obcasie, na codzień noszę adidaski lub halóweczki, bo są wygodne :)
Chociaż mogłabym nosić szpilki, bo mam 171cm, a mój chłopak prawie 200cm :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Aaaa 200 cm :D

Ja mam 160 i większość luda spogląda na mnie z góry. Za to w trajdku czy busie - jak dużo ludzi stoi i trzyma się uchwytów - jestem narażona na tzw zapachy spod pachy bo dotad im sięgam :p

Nie cierpię szpilek i innych obcasów. Nie dość, że niewygodne, to jeszcze niezdrowe :)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
ej no zyj ddalej bedziesz yskoka jak inni ja mmaamama 178 a jak miałłem pozdro !!ekm 16 latr miałem 168 i jakos dozt
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Carmen prawie 200, dokładnie nie wiem :p
Jak idę z jego kolegami to się czuję jak karzełek ;) heh.... ale dobrze mi z tym...
A co do tych autobusów to szczerze współczuję ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Wais ludzie rosna do pewnego roku życia. Ja już większa nie urosnę :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam z 160cm.
Mój były mówil, że wiecej, a kolezanki, że mniej..
I komu wierzyc?
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
pewnie, że urosniesz..
ja mam tego wzrostu za dużo, z chęcią bym Ci oddała z połowe.
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ta swoja nizszosc mozna wykorzystac albo wziasc z niej jaks dobra ceche..np. taka moja kumpela jest brdzo nizutka tez z 160 cm a jest dzieki temu taka slodka...;) poprostu trzeba zaakceptowac siebie i szukac dobrych strona bycia nizsza ja tez nie jestem wyskoi wsrod chlopakow ( jakies 170 cm)
 
Do góry