Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Sairam

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Suwałki
Oddalem glos na Nortona. Zdaje sobie sprawe, ze nie jest to najlepszy program antywirusowy (jesli chodzi o "bezpieczenstwo" systemu itp), za to nie obciaza PC w tak duzym stopniu, jak to ma miejsce w innym sofcie o podobnych charekterze.
 

Zen&Dar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
:eek:k: Ja mam kolejną wersje NIS-a + NAV-a. Obecnie 2006 pl i nie chce slyszeć o innych tego typu.
pozdrawiam serdecznie.
Zen&Dar
 

igores

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Turek City
Najwyższe miejsce zajmuje Avast... Hmmm jeden z darmowych programów... Nod jest prawie doskonały - nie wykrywa wszytskiego, reszta ok.A właśnie - na NOD32 jest sposób.Ustawiamy date za 20 lat. Instalka. I przywracamy datę. U mnie działa. Ale Kaspersky jest lepszy - wykrywa więcej. Ale jest jeden wielki problem. Bezustannie restartuje mi się komp. Jak wypnę kabel sieciowy - przestaje. U mojego znajomego co 30 min. sie komp restrtuje. Ludzie help! Help me! Błagam. Ale od kaspersky'ego nie mineło 30 dni.A chcę koniecznie go zostawić.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ja na Windowsie, którego prawie nie używamn mam Avasta i Ad-aware, a na Linuksie nie mam żadnego, bo po co :D
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
kiedys mialem Nortona 2005 i mulił mi dysk jak cholera i zmienilem go na avasta i nie dosc ze dysku nie zamula to jewszcze znalazł mi ze 20 wirów po nortonie...ech...a taka dobra firma kiedys była ta symantec i na psy zeszla :p
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
Ja korzystam z Nod32 bo mam niezbyt mocny komp a ten progr. mało zżera pamięci:)
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
Ja mam "kaspersky" i nie narzekam. Nie zabiera dużo pamięci. Wydajniejszy od nortona.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ja mam teraz BitDefender 8 Professional Plus... antywirus firewall i antyspam w jednym bardzo dobry..tylko ze duzo pamieci zżera... ale jest ok...
 

gajdzik

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też używam BitDefender tylko wersja 9. :) Wedlug mnie to najlepszy antywirus. Polecam wszystkim

Ja mam teraz BitDefender 8 Professional Plus... antywirus firewall i antyspam w jednym bardzo dobry..tylko ze duzo pamieci zżera... ale jest ok...
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
ja jak miałem pande to tak mi kompa spowolniła że nie mogłem go włączyć ale avast jest super B)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nie używam antyvira tylko zapora OUTPOST i zadnego vira przez rok nie mialem wszystko stabilne. Raz dla kontroli zainstalowalem Kasperskiego nic nie wykryl i dalej bez "jade". :D
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
nie używam bo po co ?
każdy antyvir spowalnia kompa no chyba że jest wyłączony.
Niektóre to totalne ...
Pamiętam kilka.
Norton fajnie system zawala
AVG fajnie blokuje dostęp do pewnych plików czynności ( czasem sie nawet przez to programu nie da zainstalować)
Co niektóre fajnie wyszukują wirusy np Panda. Sam to lepiej ręcznie robie
Antyvir to kicz i tyle :p

btw: ponoć kit dobry ale nie sprawdzałem ? dlaczego -? przeczytaj pierwsze zdanie mojego postu :p
 

NX_Turbospeed

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja używam Kasperskiego i jestem naprawde zadowonlony.
Ma wszystko co potrzebne:
  • Real-Time Protection - Podczas czytania/zapisywania pliku, skanuje go
  • Internetowy Update - Aktualizacje automatyczne tak jak w Win XP
  • Wymuszenie skanowania co jakiś czas
Również dobrym i darmowym antyvirkiem jest Avira Anti-Virus dostępnym pod adresem http://www.free-av.com.

Rówież posiada real-time protection i baze sygnatur wirusów aktualizowaną co 2tyg.(Kasp. ma aktualizowaną co tydzień)



Pozdrawiam,
NX
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Wcześniej miałem Nortona to się na nim zawiodłem. Teraz używam AVASTA i uważam, że jest najlepszym antywirusem. :p
 
Do góry