Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Uzywalem nortona 2002, 3.. 4.. 5.. Pande i Kasperskiego 2006. Obecnie uzywam BitDefendera (glownie ze wzgledu na mala ilosc ramu ktora zjada). Najlepszy pod wzgledem wykrywalnosci wirusow byl Kaspersky 2006 beta (czekam na oficjalna wersje).
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Kiedyś miałem Nortona 2003 i dość długo siedział na kompie i byłem nawet z niego zadowolony...
Teraz nie mam żadnego antywira, tylko firewall-a i to mi całkowicie wystarcza...
powiem nawet że już od połowy roku niczym się nie zaraziłem...
W gruncie rzeczy firewall i częste aktualizacje windy i komp jest bezpieczny, oczywiście też tzra się kierować rozumem i nie otwierać wszystkiego co popadnie od nieznanych osób.
A jak juz potrzebuje coś pzreskanować i dodatkowo raz na mieisąc skanuje cały dysk to antywirusy on-line, na razie korzystam z pandy on-line i jestem zadowolony...
Brak antywira to jeszzce jeden duży plus... nie zamula mi kompa
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
JA obecnie używam Avasta i Ad-Aware i jest spoko. nie mam żadnych problemów z tymi antywirusami :) a Norton moim zdaniem strasznie spowalnia komputer. Osobiście go nie używam.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
JA mam teraz Symantec AntiVirus Corporate 10.0 i jestem z niego w pełni zadowolony. Oprócz tego używam tez Ad-Aware i SpyBot-a - wkońcu strzeżonego Pan Bóg strzeże :)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja używam AntiVir Guard Presonal Edition (to ten z parasolką w tray'u), moim zdaniem jest dobry. Wcześniej próbowałem Pandę (ale strasznie zwalniała mi kompa), Norton Internet Security 2004 wer. 30-dniowa, ostatnio próbowałem też Avast'a, ale niespodobał mi się. Więc zostałem przy AVG Personal Edition i narazie nie mam zamiaru go zmieniać.
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
ja używałem Norton'a, ale straszny muł się po nim robi..
AVG Personal Edition, używałem chyba z 2 lata..
aktualnie używam Avast'a pro.. i wyłapuje od razu trojany ze stronek www, które wciskają się razem z ciasteczkami..
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jezeli mowa o trojanach ze stron w cookies to pare dni temu wchodze na cda.pl i odrazu Norton wyłapał trojana... U kumpla komp siadł po wejściu na ta strone bo nie miał antyvira :]
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
YACEQ zależy na kogo kompie. Jaką konfiguracje kompa masz. U niektórych może być lepsza PAnda a innych Norton dlatego też nigdy niebędzie tego najlepszego antywirusa. Trzeba wybrać odpowiedni antywirus firewall itp. dla swojego kompa.
 

sephiroth

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Włocławek
A ja używam mks_vir 2005 i jestem zadowolony. Skanuje kompa na okrągla i poczte przychodzaca. Ale jak ktos juz napisal nie ma programow doskonalych
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja miałąm do tej pory cały czas Pande.. i byłam z niej bardzo zadowolona... niesety skończyła sie promocja w KS i moja panda umarła :p byłam zmuszoną ja wykasować ;/ teraz mam mks_vir 05 , jestem średnio zadowolona... ostatnio miałąm wieeelki problem z kompem, mnostwo trojanow, mam tez rozwalone IE i korzystam z Opery ( i z tej jestem baardzo hepi :D :p ). Ale niestety czeka mnie formatka dysku, bo te trojany za nic w swiecie nie chca sie wykasowac ( uwzywalam jzu do nich avasta, ad aware, parasolkę, skanery on line.. i nic :/ )
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
AmuŚka widze że też kupujesz KS :) No w niej była panda i teżjej używałem ale musiałem przejść na avasta który też jest bardzo dobry....
 

bzykacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
ja używam AntiVirenKit 2005 i jestem zadowolony bo jak do tej pory ani jedego wirusa nie wpuściło mi do kompa z neta:)
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
ja mam AVASTA i praktycznie nic mi nie wchodzi
czasem sie zdarza ale to chyba tylko dlatego ze przez siec w akademiku duzo wirusów sie roznosi
a avasta polecil mi brat a że on sie troche na tym zna to mu zaufalam i jeszcze sie na tym antywirze nie zawiodlam
 
Do góry