Najbrzydsze miasto.

zepp

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Stolica Podkarpacia
A tam od razu ze mieszkam w Rzeszowie, no w sumie tak i nie powiem bardzo mi sie podoba. A Przemyśl no niby ma coś w sobie ale jak dla mnie jest ciasne a jak sie wejdzie w jakąś uliczkę to normalnie jak slamsy w brazyli :D W ogóle ja nie wiem jak by się nie rozrastało , to prawda że jest starszym miastem od Rzeszowa ale co z tego jak tego nie widać <_< To Właśnie Przemyśl powinien być cały czasz remontowany a tu kupa jak byłem ostatnim razem na wakacjach to zmieniło się coś ???? No i dla tego właśnie jest brzydkie.Ale forty są fajne. A słyszałem że coś ma być robione z fortami to prawda czy sciema ???
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
Ma byc cos robione...a co do remontów to przeciez narazie na podkarpaciu jedyne miasto jakie sie rozwija ro Rzeszow...bo nikomu nie przyznaja kasy tylko sobie jak narazie...a bład...na lubelszczyznie np. Lublin rozwija inne miasta swojego wojewodztwa, a na Podkarpaciu tego nie ma...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Czestochowa, Leczna (choć to raczej wieś)
 
K

kinga_sc

Guest
mi ogólnie cały Śląsk i okolice... brzydko tam jak...
Tak zgadzam się Śląsk tak, hanysi ślązacy...:/

No ale Zagłębie? Przecież to piękne rejony, nie kumam



Warszawa, Katowice i całe hanysowo, bez Gliwic:D To jedyne miasto jaki lubie:D Inowrocław. Przemyśl
 

Minaris

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najbrzydsze miasto w Naszym regionie to Rzeszów..

Wielki betonowy moloch ze znanym pomnikiem w samym środku..


A fuu..
Sam jesteś Fuu :027:

Najbrzydsze miasto to Krosno....nie powiem dlaczego bo po prostu brak mi słów na ten temat :bag:
 

darooo

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dębica jest strasznie zaniedbana, paskudne miasto
 

lola44

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
podkarpacie
ja nie mowie ze RZESZÓW jest jakos specjalnie ładny ale gdyby nie bylo tej miejscowosci to by byla jadna wielka kupa na podkarpaciu do Debicy tez nic nie mam normalne miasto ja bym tu bardziej powiedziala ze brzydkie miasta to sa te male w ktorych bywam...zaniedbane i wygladajace jak wieś
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
nie ma wyjątkowo brzydkich miast u nas ;], może Tarnobrzeg mi nie leży, ale cóż ;p

dokładnie od Krosna PRECZ! x]
 

silversnow

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja mieszkam w Dębicy i ......częściowo się z Wami zgodzę, ale nie do konca. Dębica faktycznie podupadła bo...od lat mamy władze które grabią do siebie i zamiast upiększac miasto wolą sobie brukowac kostkami chodniki i budowac wille. U nas jest bardzo ciężko życ , bo rozpadły się wszystkie wielkie zakłady a w mieście panuje nepotyzm, układy i korupcja. Wszyscy młodzi uciekają, bo nie ma tu żadnej pracy, o ile nie ma się znajomości. :( Więc kto ma dbac o wystrój miasta, rozwijac kulturę i sport? Starzy? Im jest już dobrze. Ustawili się i niczego im więcej nie potrzeba. Moje miasto jest zaniedbane. :( Nie ma porządnego dworca PKP, a dworzec PKS można określic mianem " straszny dwór". Ulice są dziurawe, nowe budynki budują tylko prywatnie - lokalni bogacze. :( Ostatnie inwestycje ( rynek i Galeria) powstały za kadencji poprzednich włodarzy miasta.Ale nie zgodzę się że miasto jest całkiem brzydkie. Wypowiadają się tak osoby, ktore widziały tylko centrum. A miasto to nie tylko architektura i wytwory człowieka, puby, ogrodki piwne i multipleksy. To również przyroda i krajobraz, ktory je otacza. Sprobujcie poszukac piękna trochę dalej , poznac południowe i północne krańce Dębicy. Nasza Wisłoka, pagorki i lasy okalające miasto są piękne i jest ich znacznie więcej niż kilka skwerków w mieście - betonie: Rzeszowie. Co i tak nie zmieni faktu, że Dębica padnie gospodarczo i kulturalnie, a ja przyszłości w niej nie widzę :( Pozrdawiam.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
ty ja Ci dam Rzeszów <_< :D

również mówię, że Dębica :)
No chyba jaja sobie robisz, Dębica jest piękna :D

A najbrzxydsze miasto to... Rzeszów myślałem, że paniom się szczególnie on nie podoba ze względu na wielką ci.e ja naprzykład nie chciał bym mieć w mieście wielkiego penisa a tu Rzeszów ma taki wielki pomniczek, wiadomo co przedstawiający i przez to wcale nie jest piękny ;)

Ale tak naprawde dużo jeżdże na rowerze po \Dębicy i naprawde są piękne widoki gdzie niegdzie. A jak wjade do takiego Rzeszowa to ani drzewka nie widać, ruch, korki na ulicach i tylko wielki betonowy brzydki pomnik. Wydaję mi się, że Dębica ma więcej zieleni.
 
Do góry