Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ale skinheadzi nie akwizytują wiary, i to jest duży +
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie? No może nie słowami, a pięściami napewno i nie wiare lecz swoją chorą ideologie.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Tylko że nie przychodzą pod wrota i nie molestują dzwonka do drzwi.
Wolałbym aby ta parka jehowych była parką skinheadów.
Wtedy szybciej by ich wywalili.
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Ja mysle ze jesli potrafisz rozmawiac to zadna subkultura nie jest niebezpieczna, np. pol roku temu bylem w lodzi i szedlem sobie przez ulice w glanach i koszulka z moim ulubionym zespolem :p, patrze a tu 3 dresow sie do mnie przyczepilo (kazdy po 190)i zaczynaja isc za mna i mi dokuczac. wiec powiedzialem im ze nawet jesli mnie skopia to jutro zwolam ludzi i tak ich uzadze ze przez 2 miesiace beda na kroplowce w szpitalu lezec, i podzialalo. no i jako przerywnikow urzywalem niektorych wyrazow ktorych nie bede tu cytowal bo bym mlodziez zgorszył:p:D:) :lol:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ale na jehowych nic nie działa <_<
Ciekawe czy po śmierci też będą rozdawać makulaturę.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Gumioku, matole. Tacy ludzie jak ja i Odeon - nie mamy problemów z bogami. Bóg jest idiotą - i co, zgrzeszyłem?:D:D:D

A mówiąc iż przyjdziesz z ekipą itp... to świadczy źle o Tobie, bo zachowałeś się jak typowy dres :], po drugie źle świadczy o tamtych dresach bo powinni Ci odrazu wpier... za to że ich straszysz :], po trzecie skąd mamy wiedzieć że prawde mówisz? :]
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Odeon nie lubie cie ale sie z toba zgadzam.

btw , trafny podpis
 

Eros

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Bóg nie żyje. powiedział nam Nietzsche i umarł.
Największe zagrożenie nie stanowią Ci którzy mogą zrobić krzywde fizyczną, ale kosmopolitanie dążący do światowej globalizacji i stopienia wszystkich wyjatkowych tradycji regionów w jedną wielką maszyne komercjii
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Fez, dzięki :]
Ty masz za to fajnego avka :]
Gumiok, ty bardziej obrażasz Boga, pisząc go małą literą, a przecież jako praktykujący katolik, powinieneś, w ramach okazywania szacunku, pisać wielką literą.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Jezeli Bog jest taki silny to dlaczego nie ukaral Berialsa , oj przepraszam zapomnialem o milosierdziu (np. jak bomba spadala na hiroshime , lub kleski zywiolowe itp...)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Bo zapewne ktoś się usilnie modli o rozum dla Berialsa.
Modlitwa ma uzasadnienie, tylko jej cel, a w zasadzie beneficjent został nieprawidłowo wskazany.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ktoś się modli o rozum, dla ciebie, ale powinien modlić się o rozum dla siebie.
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
DdD współcześni skini to w większości naziści, jest odłam skinheadów należących do SHARP - antyrasiści i apolityczni.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Co rozumiesz przez sformułowanie nazista?
Bo takich prawdziwych nazistów jakim był Hitler jest na świecie bardzo mało. Ale ludzie często mylą nazizm z faszyzmem (nie to nie jest to samo) i nacjonalizmem.
W ogóle kiedys przeczytałem w dosyć poczytnej gazecie definicje nazisty. "Nie toleruje lewicowców i homoseksualistów. Jest przeciwny paradom równości itp"
Ciekawe ilu ludzi na forum wg tej definicji jest nazistami :lol:
 
Do góry