Nagły obrót sprawy

K

kinga_sc

Guest
Dlatego możesz ją ostrzec, że chłopak nie jest taki wierny na jakiego wygląda, niech ona weźmie to do siebie tylko nie myśli, że mówisz to specjalnie... Pogadaj z przyjaciółką :)
Stefcia ma rację, tylko zrób to w taki sposób, by wiedziała, że chłopak jest ci naprawdę obojętny... bo inaczej może dojść do jakiś niesnasek.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
tak tak proponuję wywiesić komunikaty z ostrzeżeniem na słupach o tym gościu :D
a autorka o tym "skakaniu po kwiatkach" od kogo wie? pewnie też od koleżanki, plotkary :D
skoro nie jest mój, to i nie będzie kogoś :D
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
mówiła chciała żebyśmy sie spotkali wtedy w trójke żeby go mogła lepiej poznać, nie chciała oddawać mnie w byle jakie ręce...
Troskliwość godna podziwu :D . Co byśmy bez przyjaciół zrobili :p . Może się po prostu faza testów przedłużyła bo nie jest pewna :D . Nie no dobra spoko, to tylko takie głupie żarty były. A tak na poważnie to naprawdę mam nadzieję że ci z czasem przejdzie, szkoda byłoby tracić przyjaciółkę z powodu chłopaka. Zwłaszcza że sama mówiłaś że pomiędzy tobie a nim nie iskrzy, co dla wielu równoznaczne jest z dostaniem kosza.

Dlatego możesz ją ostrzec, że chłopak nie jest taki wierny na jakiego wygląda, niech ona weźmie to do siebie tylko nie myśli, że mówisz to specjalnie... Pogadaj z przyjaciółką :)
Tylko po co? :mruga: Jeśli dobrze zrozumiałem poprzednie posty to przyjaciółka autorki tematu jest doskonale zorientowana w temacie. Jak teraz zaczęła by jej wciskać teksty o tym jaka to z niego świnia niewierna, to właśnie wyjdzie na to że mówi to specjalnie żeby ich skłócić.
 

ryba007

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
heaven
a ja bym go olala, w twoim wypadku to latwe bo go nie kochasz, I nic nie mow kolezance bo pewnie uzna ze jej zazdroscisz. najwyzej bedzie z nia tak jak z toba. totalna olewka! ja tak zawsze robie i mi z tym dobrze ;p
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
totalna olewka! ja tak zawsze robie i mi z tym dobrze ;p
ehhe a wieczorem leżąc w łożku, patrząc się w sufit: a może on był fajny? może bym się z nim dobrze bawiła? może to był ten jedyny? ... ale go olałam, łee :D
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
tak tak proponuję wywiesić komunikaty z ostrzeżeniem na słupach o tym gościu :D
a autorka o tym "skakaniu po kwiatkach" od kogo wie? pewnie też od koleżanki, plotkary :D
skoro nie jest mój, to i nie będzie kogoś :D
nimi sie nie interesuje to pod hasłem "chronimy przyjaciołke" beda ją do niego zniechecac...ahhh...ta kobieca troskliwa natura :D
moze tak krotko sie toba interesował bo nie okazałas sie wystarczajaco interesujaca dziewczyna? moze twoja kumpela Magda jest bardziej intrygujaca i beda zyli długo i szczesliwie :D tylko sie cieszyc :p
wszystkie dziewczyny krzycza tu "olac go, jest złym człowiekiem" tylko dlatego ze facet nie nadskakuje nad nimi, a czasami i o fajnego chłopaka trzeba sie postarac...wywnioskowac moznaby ze i 2-3 ligowymi facetami sie zadowalacie "byle tylko ktos was chciał, byle kochał"
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
a czasami i o fajnego chłopaka trzeba sie postarac
nie runjnuj Im światopoglądu! to facet ma latać koniec i kropka :D po kres swych dni :D
a jak taki jeden olewa panienki, nie lata za nimi, nie nadskakuje, to na pewno nie jest wart :D
jest męską szowinistyczną świnią, mysli tylko o jednym, no i w ogóle babiarz jest, a my babiarzom mówimy stanowcze NIE :D
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
nie runjnuj Im światopoglądu! to facet ma latać koniec i kropka :D po kres swych dni :D
a jak taki jeden olewa panienki, nie lata za nimi, nie nadskakuje, to na pewno nie jest wart :D
jest męską szowinistyczną świnią, mysli tylko o jednym, no i w ogóle babiarz jest, a my babiarzom mówimy stanowcze NIE :D
Nie chodzi o olewanie panienki. Chodzi o to że kiedy laska powie ci "nie" to facet powinien wypłakiwać oczy w poduszkę, robiąc krótkie przerwy na wdech i spojrzenie na zdjęcie ukochanej :D . Ale broń Boże żeby znalazł sobie inną bo wtedy to jest właściwie, no zdrada :mruga: . Eh jak już pisałem kobiety uwielbiają być adorowane. I niektóre po prostu aż ściska (nie mówię że tak jest w przypadku autorki tematu) kiedy były chłopak, bądź też odrzucony kandydat na niego, nie lata za nimi dalej. Zgadzam się z tym że przede wszystkim to facet powinien śię starać jeśli chce poznać jakąś dziewczynę, no al jak mu się powie nie, to jaki sens mają jego dalsze starania. A może faktycznie podczas tych wspólnych spotakań doszedł do wniosku że więcej łączy go z przyjaciółką autorki niż z samą autorką. :p
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Dlatego możesz ją ostrzec, że chłopak nie jest taki wierny na jakiego wygląda, niech ona weźmie to do siebie tylko nie myśli, że mówisz to specjalnie... Pogadaj z przyjaciółką :)
tia eh kobiety co wy juz nie wymyslicie?

tego na pewno nie rob

bo
1- wyglada jakbys zadroscila
2- nie wtracaj sie w cudze sprawy chyba ze sama ciebie poprosi o zdanie na jego temat
3- zyj wlasnym zycie a co zrobi koleznaka z nim to ich sprawa
4- krecil kolo ciebie ale nie wyszlo wiec teraz wzial za kolezanke- czy to cos zlego? nic uwazam to jak najbardziej naturalne
5- przestan sie zastanawiac i gadac ze z kwiatka na kwiatek bo to jest naprawde szmieszne, tez taka sytuacje rok temu mialem i moglo byc fajny zwiazek ale nie wyszlo tylko dlatego ze kobiety maja ubdzurane i zamiast sluchac siebie sluchaja kolezanek a potem wychodzi cyrk na kolkach
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
tia eh kobiety co wy juz nie wymyslicie?

tego na pewno nie rob

bo
1- wyglada jakbys zadroscila
2- nie wtracaj sie w cudze sprawy chyba ze sama ciebie poprosi o zdanie na jego temat
3- zyj wlasnym zycie a co zrobi koleznaka z nim to ich sprawa
4- krecil kolo ciebie ale nie wyszlo wiec teraz wzial za kolezanke- czy to cos zlego? nic uwazam to jak najbardziej naturalne
5- przestan sie zastanawiac i gadac ze z kwiatka na kwiatek bo to jest naprawde szmieszne, tez taka sytuacje rok temu mialem i moglo byc fajny zwiazek ale nie wyszlo tylko dlatego ze kobiety maja ubdzurane i zamiast sluchac siebie sluchaja kolezanek a potem wychodzi cyrk na kolkach


czemu ma tego nie robić, skoro tamta jest jej przyjaciółką? Autorka zrozumiała jaki koleś jest dlatego martwi się o przyjaciółkę... a Wy faceci w ogóle nie widzicie problemów.
Ad 1 - właśnie dlatego napisałam,żeby pogadała z nią szczerze i powiedziała, że jest zazdrosna tylko z troski.
do reszty nawet się mogę zgodzić.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
nie runjnuj Im światopoglądu! to facet ma latać koniec i kropka :D po kres swych dni :D
a jak taki jeden olewa panienki, nie lata za nimi, nie nadskakuje, to na pewno nie jest wart :D
jest męską szowinistyczną świnią, mysli tylko o jednym, no i w ogóle babiarz jest, a my babiarzom mówimy stanowcze NIE :D
dokładnie hehe
dawno temu, jeszcze przed wojna miałem taka sytuacje ze rozstałem sie z dziewczyną to ta poszła do przjaciołki sie wypłakac. ta jak to kobiety maja w zwyczaju nawijała "nie jest ciebie wart" itp. po czym chciała sie ze mna zoabczyc myslalem ze chce mnie przekonac do powrotu do ex...nie chciała...widocznie uznała ze ex wart nie jestem ale jej juz tak :D...kobieca przyjazn jest płytka jak woda w brodziku :D
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Autorka zrozumiała jaki koleś jest dlatego martwi się o przyjaciółkę... a Wy faceci w ogóle nie widzicie problemów.
kiedy zrozumiała? wtedy kiedy ją zostawił i poszedł do koleżanki - prawda?
jak się wcześniej sama z nim spotykała to jakoś problemu nie widziała :D
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
... by się Wam do końca w głowach nie poprzewracało :D
juz sie poprzewracało :D
jak jest zazdrosna o adoratora kumpeli to wtraca sie miedzy wodke a zakaska dla "dobra przyjaciołki"
jak da dvpy na imprezie to wina alkoholu

aż sparafrazuje kogos z rownoległego tematu:
"typowe kobiece myslenie :D norma" ;)
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
juz sie poprzewracało :D
jak jest zazdrosna o adoratora kumpeli to wtraca sie miedzy wodke a zakaska dla "dobra przyjaciołki"
jak da dvpy na imprezie to wina alkoholu

aż sparafrazuje kogos z rownoległego tematu:
"typowe kobiece myslenie :D norma" ;)

Zgadza się;D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
oj faceci... :D
to prawa, że jesteście inni :p macie w ogóle jakieś uczucia?lol
oczywiscie ze mamy ale do pewnych spraw nie podchodzimy tak emocjonalnie jak wy i staramy sie zyc tak jak nam sie podoba nie przeszkadzajac tym innym

wyobraz sobie ze dobry kumpel nie powie takich rzeczy jakie wy tutaj probujecie niby ostrzegac!, nie bedzie sie mieszal nie w swoje sprawy skoro kobieta ktora kiedys byla z nim jest z jego kolega bo z nimi nie wyszlo i nie iskrzylo nie bedzie robil niczego i uzna to za normalna sprawe i tyle

wy kobiety za duzo w tej kwestii gadanie, doradzacie i potem wychodza takie szopki
 
Do góry