moja pasja - bilety - przyjmę

Status
Zamknięty.

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Wakacje, wakacje, jak gdzieś wyjeżdżacie i korzystacie z komunikacji miejskiej to nie wyrzucajcie biletów, jak będziecie mieli chęć to wyślijcie je do mnie, chętnie się nimi zajmę :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Jesteśmy na półmetku wakacji, może ktoś z Was podróżował i ma zbędne bilety?
Jesli tak prosze o kontakt, Wam niepotrzebne, a mi moga wzbogacić kolekcję :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
A tych za 1.70 i 2.10 chyba nie mam, ale jak byś ciciała wysłac to i możesz tamte dorzucić, zawsze to bedą na wymiany :)

Chciałabym podziękować wszystkim którzy mi wysłali bilety . Nawet jak w kopercie był tylko jeden to i tak mnie to bardzo cieszy.
I jednocześnie proszę o więcej - Jak korzystacie z komunikacji i nie widzicie problemu w wysłaniu listu do mnie to wysyłajcie :)
Dzięki temu macie +1 dobry uczynek :)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ja jestem akurat w Chinach i chętnie bym Ci coś wysłała, ale tutaj chyba nie istnieją takie bilety :( Wchodząc do autobusu wrzucasz pieniądze i tyle.
Ale podoba mi się takie hobby :) Ja swego czasu kolekcjonowałam pocztówki z całego świata. Bardzo pomogła mi w tym strona www.postcrossing.com , a zwłaszcza tamtejsze forum. Gdyby zależało Ci na zdobyciu biletów z różnych krajów, to są specjalne wątki do tego ;) Ludzie naprawdę wymieniają się różnymi dziwnymi rzeczami, biletami na pewno też.
Powodzenia w powiększaniu kolekcji!
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Ja mam kilka biletów z Japonii, fajnie one wyglądają ;d
A no ludzie wymieniają sie najróżniejszymi przedmiotami np zbieraja wizytówki, kalendarzyki cukry z restauracji itp
A ja zbieram tez takie właśnie rzeczy na wymiany.
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie :) Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Dodam jeszcze, że poszukuję też na wymiany inne rzeczy których krótka lista jest tutaj http://bileciki.org/wymiana,4 więc jak by wam się walały jakies rzeczy to zamiast je wyrzucić można wysłać :) (Niektóre rzeczy mogą wam się wydawać dziwne, np kopertki herbaciane nie ? ale to zazwyczaj załatwiam we własnym zakresie :) Chyba, że kupiliście herbatę w takim opakowanku i wam nie smakuje :D )
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Wraz z początkiem 2012 roku w wielu miastach wprowadzono znów nowe ceny i wzory biletów. Może ktoś miałby chęć wysłać mi już te wykorzystane ? :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
W wielu miastach podwyżki cen biletów... może ma ktoś i chciałby wzbogacić kolekcję ? Przypominam, że mogą to być zużyte już bilety wstępu, pkp a nawet pks no i oczywiście komunikacji miejskiej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry